pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-07-29 Jak wygląda polityka dywidendowa firmy?
Witam, Polityka dywidendy przedstawiona w Prospekcie Emisyjnym Spółki z dnia 13 sierpnia 2007 roku zakładała powiększanie zasobów kapitału własnego, co za tym idzie brak rekomendowania wypłaty dywidendy w latach 2007-2010. W tym roku Spółka, uzyskawszy korzystniejsze wyniki od założonych za rok 2009, zmieniła politykę dywidendy rozpoczynając realizację programu, którego założeniem jest dbałość o interesy Akcjonariuszy w zakresie polityki dywidendowej. W tym kierunku zmierzać będzie także polityka dywidendowa na kolejne lata. Zmiana polityki w zakresie dywidendy nie będzie miała wpływu na plany inwestycyjne i rozwojowe OPONEO.PL. Pozdrawiam, Monika Siarkowska PR&IR Manager  

2010-02-25 Czy planują Państwo, poszerzyć działalność o sprzedaż usług montażu opon jak to robi motointegrator?
Witam, OPONEO.PL oferuje Klientom usługę montażu wybranych produktów w partnerskich serwisach wulkanizacyjnych. Specjalna aplikacja internetowa pozwala także na rezerwację stanowiska w wybranym serwisie na konkretny dzień oraz godzinę.Więcej szczegółów na stronie: http://www.oponeo.pl/serwisy/informacja.htmlx Pozdrawiam, Monika Siarkowska PR&IR Manager 

2009-12-27 Jak oceniają Państwo sprzedaż realizowaną poza terenem Polski? Który rynek rozwija się najlepiej? I jak % całej sprzedaży stanowi sprzedaż poza terenem Polski?
Witam, Jesteśmy zadowoleni z rozwoju sklepów zagranicznych, szczególnie we Francji.Etap budowania marki na nowym, nieznanym nam rynku, jest długotrwały, jednak pierwsze miesiące napawają optymizmem. Zakładamy dalsze wzrosty sprzedaży. Podsumowanie dotychczasowych działań i wyników ze sprzedaży za granicą przedstawione zostanie w raporcie rocznym za 2009 rok po zamknięciu roku obrotowego. Pozdrawiam, Monika Siarkowska PR&IR Manager 

2009-09-13 Dzień dobry, Czy można otrzymać informację czy w oponeo.it są już włoscy klienci?
Witam, Tak, obsługujemy już pierwsze zamówienia wygenerowane za pośrednictwem włoskiego serwisu Oponeo.it. Pozdrawiam, Monika Siarkowska PR & Investor Relations Manager 

2009-06-09 jak wygląda rozówuj spółek dystrybucyjnych na ternie Niemiec Włoch Hiszpanii i Francji? Kiedy te inwestycje przyniosą zwrot?
odpowiedź została udzielona w wywiadzie dla pb.pl w związku z pytaniem akcjonariusza 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu