pb.pl

Pytania dotyczące spółki ORBIS

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2015-08-06 Jakie są prognozy w sprawie spółki Orbis - wzrost czy spadek cen akcji? 65zł to dosyć wysoki kurs. Było już nawet 80 zł ale też 29. Trzymać czy sprzedać?
(brak odpowiedzi) 

2012-03-09 Dlaczego tak trudno odpowiedzieć na pytanie o rekomendacje Zarządu w sprawie wypłaty dywidendy za 2011 r.? Jestem akcjonariuszem.
Witam, Zarząd Spółki Orbis będzie rekomendował wypłatę dywidendy, jej wysokość zostanie ustalona na WZA. 

2012-02-22 Być może nie odnotowałem tej informacji: - czy Zarząd rekomendował wypłatę dywidendy za rok 2011?
Witam, Zarząd Spółki Orbis będzie rekomendował wypłatę dywidendy, jej wysokość zostanie ustalona na WZA. 

2009-05-25 Skoro grupa Orbis nie chce wypłacić dywidendy to może zogranizuje przynajmniej buy back?
W odróżnieniu od ostatnich kilku lat i przy panujących obecnie wyjątkowo niesprzyjających uwarunkowaniach rynkowych zarząd Orbis S.A. zdecydował się rekomendować Walnemu Zgromadzeniu Akcjonariuszy pozostawienie całego zysku w spółce. Powodem takiej decyzji jest chęć kontynuowania strategii rozwoju bazy hotelowej i wynikające z niej potrzeby finansowe. W 2008 roku Grupa Hotelowa Orbis przeznaczyła na budowy i modernizacje hoteli ponad 260 mln zł, a w 2009 planuje wydanie do 100 mln zł. Priorytety strategii rozwojowej nie zmieniają się: to budowa nowych hoteli ekonomicznych marek Ibis i Etap oraz modernizacja istniejących obiektów. W najbliższym czasie Orbis S.A. nie planuje dokonywania skupu akcji własnych. W przypadku dalszych pytań, proszę o kontakt. Zapraszam także na konferencję dla inwestorów indywidualnych WallStreet w Zakopanem, na której będzie prezentacja Orbis S.A. Adam Kucza Specjalista ds. Relacji Inwestorskich Orbis S.A.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu