pb.pl

Pytania dotyczące spółki ORBIS

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2015-08-06 Jakie są prognozy w sprawie spółki Orbis - wzrost czy spadek cen akcji? 65zł to dosyć wysoki kurs. Było już nawet 80 zł ale też 29. Trzymać czy sprzedać?
(brak odpowiedzi) 

2012-03-09 Dlaczego tak trudno odpowiedzieć na pytanie o rekomendacje Zarządu w sprawie wypłaty dywidendy za 2011 r.? Jestem akcjonariuszem.
Witam, Zarząd Spółki Orbis będzie rekomendował wypłatę dywidendy, jej wysokość zostanie ustalona na WZA. 

2012-02-22 Być może nie odnotowałem tej informacji: - czy Zarząd rekomendował wypłatę dywidendy za rok 2011?
Witam, Zarząd Spółki Orbis będzie rekomendował wypłatę dywidendy, jej wysokość zostanie ustalona na WZA. 

2009-05-25 Skoro grupa Orbis nie chce wypłacić dywidendy to może zogranizuje przynajmniej buy back?
W odróżnieniu od ostatnich kilku lat i przy panujących obecnie wyjątkowo niesprzyjających uwarunkowaniach rynkowych zarząd Orbis S.A. zdecydował się rekomendować Walnemu Zgromadzeniu Akcjonariuszy pozostawienie całego zysku w spółce. Powodem takiej decyzji jest chęć kontynuowania strategii rozwoju bazy hotelowej i wynikające z niej potrzeby finansowe. W 2008 roku Grupa Hotelowa Orbis przeznaczyła na budowy i modernizacje hoteli ponad 260 mln zł, a w 2009 planuje wydanie do 100 mln zł. Priorytety strategii rozwojowej nie zmieniają się: to budowa nowych hoteli ekonomicznych marek Ibis i Etap oraz modernizacja istniejących obiektów. W najbliższym czasie Orbis S.A. nie planuje dokonywania skupu akcji własnych. W przypadku dalszych pytań, proszę o kontakt. Zapraszam także na konferencję dla inwestorów indywidualnych WallStreet w Zakopanem, na której będzie prezentacja Orbis S.A. Adam Kucza Specjalista ds. Relacji Inwestorskich Orbis S.A.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bezpieczne aktywa inwestycją roku
Rekordowe pozycje pod dalszą przecenę ropy
Marazm na GPW utrzyma się przez lata
5 powodów, dla których dominacja Wall Street jest nie do utrzymania
Jeszcze przez lata podaż miedzi będzie przewyższała popyt

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu