pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-09-02 Jaki sens ma utrzymywanie spółki na giełdzie, gdy wyceniana jest kilka razy w miesiącu? Co Pan prezes ma do powiedzenia akcjonariuszom, którzy w emisji płacili 27 zł za akcję?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-26 1. Jakie są plany spółki w zakresie nierentownych sklepów? Czy spółka jest w trakcie zamykanie ich? 2. Prezes Chłoń zapowiadał komunikatów w zakresie przejęcia podmiotów zajmujących się dystrybucją. Z czego wynika brak tego rodzaju informacji i czy spółka jest w trakcie rozmów w sprawie akwizycji?
(brak odpowiedzi) 

2010-06-17 W raporcie miesięcznym za maj 2010 r. nie ukazały się wyniki sprzedaży. Jaką sprzedaż osiągnęła spółka w maju i jaka była dynamika wzrostu sprzedaży w porównaniu do maja 2009 r.?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu