pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-06 Chciałem dowiedzieć się skąd zdaniem Zarządu bierze się tak niewielkie zainteresowanie inwestorów akcjami Orła Białego? Obroty w ostatnim czasie są na żenującym poziomie i kurs akcji powoli, acz stale osuwa się coraz niżej. Czy Zarząd będzie podejmował jakieś działania w celu zwiększenia obrotów akcjami Spółki? PS Wszystko wskazuje na to, że dzisiejsze zamknięcie będzie na najniższym poziomie od początku października ubiegłego roku.
(brak odpowiedzi) 

2009-05-07 Czy jesli UOKiK nie zgodzi sie na transakcje z Baterpolem spolka zacznie skup akcji własnych? jakies inne pomysly na wydanie pieniedzy z emisji?
Obecnie trwa postępowanie przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów dotyczące możliwości połączenia spółek Orzeł Biały S.A. i Baterpol sp. z o.o. Pragniemy zwrócić uwagę, iż emisja akcji serii D ma być skierowana w ramach oferty prywatnej do Polski Cynk Sp. z o.o., właściciela spółki Baterpol Sp. z o.o. w zamian za udziały w Baterpol Sp. z o.o. Tak więc w przypadku niekorzystnego orzeczenia Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Spółka odstąpi od emisji akcji serii D w jej obecnym kształcie. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu