pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-06 Chciałem dowiedzieć się skąd zdaniem Zarządu bierze się tak niewielkie zainteresowanie inwestorów akcjami Orła Białego? Obroty w ostatnim czasie są na żenującym poziomie i kurs akcji powoli, acz stale osuwa się coraz niżej. Czy Zarząd będzie podejmował jakieś działania w celu zwiększenia obrotów akcjami Spółki? PS Wszystko wskazuje na to, że dzisiejsze zamknięcie będzie na najniższym poziomie od początku października ubiegłego roku.
(brak odpowiedzi) 

2009-05-07 Czy jesli UOKiK nie zgodzi sie na transakcje z Baterpolem spolka zacznie skup akcji własnych? jakies inne pomysly na wydanie pieniedzy z emisji?
Obecnie trwa postępowanie przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów dotyczące możliwości połączenia spółek Orzeł Biały S.A. i Baterpol sp. z o.o. Pragniemy zwrócić uwagę, iż emisja akcji serii D ma być skierowana w ramach oferty prywatnej do Polski Cynk Sp. z o.o., właściciela spółki Baterpol Sp. z o.o. w zamian za udziały w Baterpol Sp. z o.o. Tak więc w przypadku niekorzystnego orzeczenia Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Spółka odstąpi od emisji akcji serii D w jej obecnym kształcie. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu