pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-05-20 Jak długo jeszcze Zarząd będzie się ociągał z przedstawieniem Inwestorom planu naprawczego i redukcji zadłużenia?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-29 Po resplicie kurs stracił prawie 40%, czy w obecnej sytuacji jest zasadne objęcie pp w cenie 3.40, tym bardziej że zarząd nie jest zainteresowany odpowiedziami na pytania akcjonariuszy spółki?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-20 W jaki sposób zarząd ma zamiar zachęcić dotychczasowych akcjonariuszy do objęcie emisji praw poboru, obecna sytuacja spółki i poczynania zarządu nie zachęca do dalszej inwestycji w tą spółkę.
(brak odpowiedzi) 

2009-07-26 Czy spółka ma zamiar oprzeć swoją przyszłość na lnianych plastrach, i jak ocenia ten projekt.
(brak odpowiedzi) 

2009-05-17 Pytanie dotyczy aktualnej produkcji ZL Orzeł. W jakim zakresie są wykorzystywane moce produkcyjne?
Zakłady lniarskie "Orzeł" S.A. aktualnie produkują tkaniny lniane oraz lniano mieszankowe na rynki: odzieżowy, tkanin dekoracyjnych, tkanin obiciowych oraz konfekcji stołowej i pościelowej. Produkujemy tkaniny bielone, barwione oraz kolorowo tkane. Produkujemy tkaniny surowe oraz wykończone. Wykonujemy szereg usług : barwienie i bielenie przędzy, tkanie tkanin oraz wykończanie tkanin lnianych, bawełnianych i mieszankowych. Z powodu konieczności obsługi znaczącego długu został uszczuplony kapitał obrotowy co z kolei przekłada sie na niepełne wykorzystanie mocy produkcyjnych. Obecnie wykorzystanie mocy produkcyjnych kształtuje się na poziomie 30%.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu