pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-05-20 Jak długo jeszcze Zarząd będzie się ociągał z przedstawieniem Inwestorom planu naprawczego i redukcji zadłużenia?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-29 Po resplicie kurs stracił prawie 40%, czy w obecnej sytuacji jest zasadne objęcie pp w cenie 3.40, tym bardziej że zarząd nie jest zainteresowany odpowiedziami na pytania akcjonariuszy spółki?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-20 W jaki sposób zarząd ma zamiar zachęcić dotychczasowych akcjonariuszy do objęcie emisji praw poboru, obecna sytuacja spółki i poczynania zarządu nie zachęca do dalszej inwestycji w tą spółkę.
(brak odpowiedzi) 

2009-07-26 Czy spółka ma zamiar oprzeć swoją przyszłość na lnianych plastrach, i jak ocenia ten projekt.
(brak odpowiedzi) 

2009-05-17 Pytanie dotyczy aktualnej produkcji ZL Orzeł. W jakim zakresie są wykorzystywane moce produkcyjne?
Zakłady lniarskie "Orzeł" S.A. aktualnie produkują tkaniny lniane oraz lniano mieszankowe na rynki: odzieżowy, tkanin dekoracyjnych, tkanin obiciowych oraz konfekcji stołowej i pościelowej. Produkujemy tkaniny bielone, barwione oraz kolorowo tkane. Produkujemy tkaniny surowe oraz wykończone. Wykonujemy szereg usług : barwienie i bielenie przędzy, tkanie tkanin oraz wykończanie tkanin lnianych, bawełnianych i mieszankowych. Z powodu konieczności obsługi znaczącego długu został uszczuplony kapitał obrotowy co z kolei przekłada sie na niepełne wykorzystanie mocy produkcyjnych. Obecnie wykorzystanie mocy produkcyjnych kształtuje się na poziomie 30%.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu