pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-11-17 Czy spółka planuje w inny spoób (niż split akcji) zwiększyć płynność swoich akcji?
W odpowiedzi na zadane pytanie informujemy, że spółka w celu zwiększenia płynności swoich akcji przystąpiła do Programu Wspierania Płynności zgodnie z zaleceniami GPW. P.A. NOVA S.A. podpisała umowę z animatorem emitenta, prowadzi na bieżąco stronę internetową w języku polskim i angielskim oraz korzysta z sekcji Relacji Inwestorskich na www.gpwinfostrefa.pl.  

2009-08-07 Czy aktualna jest budowa galeri handlowej w Kędzierzynie-Koźlu? Jeżeli tak, to w jakim terminie?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-27 Czy zarząd spółki nie zastanawiał się nad przeprowadzeniem splitu w związku z tak skandalicznie niską płynnością spółki. Wyższa płynność to większe zainteresowanie ze strony inwestorów tych drobnych jak i instytucjonalnych. Więcej odwagi, proponuję 1:10 minimum.
W odpowiedzi na zadane pytanie informujemy, że zarząd spółki kilkakrotnie rozważał taką możliwość, jednakże po konsultacji z naszymi doradcami giełdowymi przeprowadzenie splitu nie będzie w najbliższym czasie brane pod uwagę. Beata Dworaczek-Straż P.A. NOVA S.A.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Traderzy: Ryzyko inwestycyjne najniższe od pół roku
Trzy sygnały, które przemawiają za akcjami z rynków wschodzących
Oto wskaźnik, który pokazuje odwrót globalizacji
Co trzeba robić, żeby być miliarderem w Rosji
Wall Street przestanie błyszczeć na tle innych rynków

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu