pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-11-17 Czy spółka planuje w inny spoób (niż split akcji) zwiększyć płynność swoich akcji?
W odpowiedzi na zadane pytanie informujemy, że spółka w celu zwiększenia płynności swoich akcji przystąpiła do Programu Wspierania Płynności zgodnie z zaleceniami GPW. P.A. NOVA S.A. podpisała umowę z animatorem emitenta, prowadzi na bieżąco stronę internetową w języku polskim i angielskim oraz korzysta z sekcji Relacji Inwestorskich na www.gpwinfostrefa.pl.  

2009-08-07 Czy aktualna jest budowa galeri handlowej w Kędzierzynie-Koźlu? Jeżeli tak, to w jakim terminie?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-27 Czy zarząd spółki nie zastanawiał się nad przeprowadzeniem splitu w związku z tak skandalicznie niską płynnością spółki. Wyższa płynność to większe zainteresowanie ze strony inwestorów tych drobnych jak i instytucjonalnych. Więcej odwagi, proponuję 1:10 minimum.
W odpowiedzi na zadane pytanie informujemy, że zarząd spółki kilkakrotnie rozważał taką możliwość, jednakże po konsultacji z naszymi doradcami giełdowymi przeprowadzenie splitu nie będzie w najbliższym czasie brane pod uwagę. Beata Dworaczek-Straż P.A. NOVA S.A.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu