pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-09-30 Jaki spółka ma portfel zamówień na koniec września?
(brak odpowiedzi) 

2010-02-25 jak spółka zamierza poprawić zysk operacyjny?
(brak odpowiedzi) 

2010-02-23 czy spółka ma pomysł na poprawę rentowności operacyjnej?
(brak odpowiedzi) 

2010-02-08 Czy spółka ma zamiar reagować na tak niską cenę akcji?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-18 Chodzą pogłoski, że Pol-Aqua ma zniknąć z giełdy. Czy to prawda? Mówi się też o drugim wezwaniu. Czy coś takiego będzie miało miejsce?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-22 DLACZEGO OD 4 DNI NIE DZIAŁA WASZA STRONA WWW.
Strona POL-AQUA funkcjonuje pod adresem www.pol-aqua.com.pl i działa sprawnie. Strona www.pol-aqua.pl miała chwilową przerwę w działaniu (obecnie działa poprawnie), było to związane z pracami nad całkowicie nową stroną Spółki, która powinna działać już od października. Z poważaniem Anna Kolendo Manager ds. Raportowania  

2009-05-18 Czy spółką interesują się podmioty zagraniczne albo czy spółka poszukuje inwestora strategicznego?
W ramach działań z obszaru relacji inwestorskich przedstawiciele Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych "POL-AQUA" S.A. biorą udział oraz organizują spotkania z inwestorami zagranicznymi. Rolę inwestora stategicznego pełni od założenia Spółki, tj. od 1991 r. Pan Marek Stefański, założyciel i przez wiele lat jedyny akcjonariusz Spółki. Oczywiście rolą spółki oraz reprezentującego ją Zarządu nie jest poszukiwanie nowego inwestora strategicznego. Obecnie Pan Marek Stefański posiada 47,5% głosów na walnym zgromadzeniu i udziałów w kapitale zakładowym P.R.I. "POL-AQUA" S.A. Zachęcamy do korzystania z zasobów internetowych naszej Spółki dedykowanych inwestorom: www.pol-aqua.pl/pl/relacje-inwestorskie.html. Na naszych stronach znajdziecie Państwo m.in. aktualne dane dotyczące akcjonariatu oraz najnowsze informacje o naszej działalności.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu