pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-09-30 Jaki spółka ma portfel zamówień na koniec września?
(brak odpowiedzi) 

2010-02-25 jak spółka zamierza poprawić zysk operacyjny?
(brak odpowiedzi) 

2010-02-23 czy spółka ma pomysł na poprawę rentowności operacyjnej?
(brak odpowiedzi) 

2010-02-08 Czy spółka ma zamiar reagować na tak niską cenę akcji?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-18 Chodzą pogłoski, że Pol-Aqua ma zniknąć z giełdy. Czy to prawda? Mówi się też o drugim wezwaniu. Czy coś takiego będzie miało miejsce?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-22 DLACZEGO OD 4 DNI NIE DZIAŁA WASZA STRONA WWW.
Strona POL-AQUA funkcjonuje pod adresem www.pol-aqua.com.pl i działa sprawnie. Strona www.pol-aqua.pl miała chwilową przerwę w działaniu (obecnie działa poprawnie), było to związane z pracami nad całkowicie nową stroną Spółki, która powinna działać już od października. Z poważaniem Anna Kolendo Manager ds. Raportowania  

2009-05-18 Czy spółką interesują się podmioty zagraniczne albo czy spółka poszukuje inwestora strategicznego?
W ramach działań z obszaru relacji inwestorskich przedstawiciele Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych "POL-AQUA" S.A. biorą udział oraz organizują spotkania z inwestorami zagranicznymi. Rolę inwestora stategicznego pełni od założenia Spółki, tj. od 1991 r. Pan Marek Stefański, założyciel i przez wiele lat jedyny akcjonariusz Spółki. Oczywiście rolą spółki oraz reprezentującego ją Zarządu nie jest poszukiwanie nowego inwestora strategicznego. Obecnie Pan Marek Stefański posiada 47,5% głosów na walnym zgromadzeniu i udziałów w kapitale zakładowym P.R.I. "POL-AQUA" S.A. Zachęcamy do korzystania z zasobów internetowych naszej Spółki dedykowanych inwestorom: www.pol-aqua.pl/pl/relacje-inwestorskie.html. Na naszych stronach znajdziecie Państwo m.in. aktualne dane dotyczące akcjonariatu oraz najnowsze informacje o naszej działalności.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu