pb.pl

Pytania dotyczące spółki ARKSTEEL

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-07-27 Dlaczego spółka nie odpowiada na pytania inwestorów?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-27 Jakiś czas temu podali Państwo informacje o wprowadzeniu progrmu motywacyjnego dla pracowników. Upłyneło chyba pół roku i nic więcej nie słychać w tym temacie. Czy pomysł został porzucony??
(brak odpowiedzi) 

2009-07-27 Jakiś czas temu podali Państwo informacje o wprowadzeniu programu motywacyjnego dla pracowników. Upłyneło chyba pół roku i nic więcej nie słychać w tym temacie. Czy pomysł został porzucony?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-24 Czy spółka Indeks Copernicus, w której PMPG jest znaczącym akcjonariuszem będzie wprowadzana na rynek główny? Jeżeli tak to kiedy może to ewentualnie nastąpić?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-24 Czy spółka Indeks Copernicus, w której PMPG jest znaczącym akcjonariuszem będzie wprowadzana na rynek główny?? Jeżeli tak to kiedy może to ewentualnie nastąpić??
(brak odpowiedzi) 

2009-05-03 Moje pytanie dotyczy spółki będacej w akcjonaracie PMPG - Parrish Media N.V. Wiadomo tylko tyle, że jest to spółka zajmująca się finansami zarejestrowana w Holandii. Czy można dowiedzieć się coś więcej o spółce?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu