pb.pl

Pytania dotyczące spółki ARKSTEEL

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-07-27 Dlaczego spółka nie odpowiada na pytania inwestorów?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-27 Jakiś czas temu podali Państwo informacje o wprowadzeniu progrmu motywacyjnego dla pracowników. Upłyneło chyba pół roku i nic więcej nie słychać w tym temacie. Czy pomysł został porzucony??
(brak odpowiedzi) 

2009-07-27 Jakiś czas temu podali Państwo informacje o wprowadzeniu programu motywacyjnego dla pracowników. Upłyneło chyba pół roku i nic więcej nie słychać w tym temacie. Czy pomysł został porzucony?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-24 Czy spółka Indeks Copernicus, w której PMPG jest znaczącym akcjonariuszem będzie wprowadzana na rynek główny? Jeżeli tak to kiedy może to ewentualnie nastąpić?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-24 Czy spółka Indeks Copernicus, w której PMPG jest znaczącym akcjonariuszem będzie wprowadzana na rynek główny?? Jeżeli tak to kiedy może to ewentualnie nastąpić??
(brak odpowiedzi) 

2009-05-03 Moje pytanie dotyczy spółki będacej w akcjonaracie PMPG - Parrish Media N.V. Wiadomo tylko tyle, że jest to spółka zajmująca się finansami zarejestrowana w Holandii. Czy można dowiedzieć się coś więcej o spółce?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu