pb.pl

Pytania dotyczące spółki PERMEDIA

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-03-29 Czy spółka planuje działania mające na celu powrót na notowania ciągłe z obecnego systemu 2 fix?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-21 Wartość rynkowa spółki sięgnęła gotówki jaką spółka posiada na rachunku. Czy nie jest to moment w którym spółka mogłaby skupować swoje akcje z rynku po wyjątkowo niskiej cenie. Kilka spółek wykorzystując niską wycenę tak właśnie postępuje. Jakie jest Państwa zdanie na ten temat?
(brak odpowiedzi) 

2011-11-22 Co spółka planuje z gotówką - 12 mln zł?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-30 Jakież to warunki rynkowe powodują zmianę decyzji zarządu dot. dywidendy. Bo albo będzie to gwałtowny wzrost sprzedaży (co być może uzasadniałoby zmianę) albo pogłębiające się straty (vide wyniki spółki w 4-tym kwartale 2010 roku) wymagające zasobów na ich pokrywanie. Może zarząd da akcjonariuszom wskazówkę w którą stronę będą szły sprawy spółki w tym roku. Czy akcjonariusz większościowy ma równie ograniczony dostęp do informacji ?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-29 Spółka posiada ponad 10 mln niewykorzystanych środków na koncie. Jaki jest prawdziwy cel uchwały rady nadzorczej rekomendującej zatrzymanie zysku za rok 2010 w spółce ? Argument o stratach lat ubiegłych jest żenujący. Czy celem Państwa działań jest dalsze pogarszanie wizerunku spółki na rynku publicznym, co w perspektywie ma umożliwić jak najtańsze wykupienie pozostałych na rynku akcji ?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-13 Czy spółka łaskawie udzieli choć jednej odpowiedzi na liczne pytania inwestorów tutaj postawione ? Albo napomknie cokolwiek o planowanych bądź realizowanych inwestycjach ? Może trochę więcej szacunku dla drobnych inwestorów ?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-27 Czy spółka zamierza uruchomić w najbliższym czasie wstrzymaną (w apogeum kryzysu) produkcję siarczanu niklu?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-15 Czy Prezes Spółki zamierza w najbliższym czasie udzielić wywiadu, wystąpić na antenie TVN CNBC lub w jakiejkolwiek innej formie przedstawić nieco sytuację w spółce?
(brak odpowiedzi) 

2010-11-05 Czy możliwe jest wznowienie produkcji związanej z niklem? Ceny surowców idą w górę, a spółka potrafiła zarabiać gigantyczne pieniądze na tym asortymencie. Sama Boheme kupowała akcje Permedii płacąc ponad 100 zł za akcje, a teraz kurs wynosi 15 zł. Czy nie czas wrócić do niklu?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-18 Kiedy będą wyniki za 3 kwartał 2010?
(brak odpowiedzi) 

2010-05-16 Witam, Mam kilka pytań po raporcie za I kwartał: 1. Z ostatniego raportu (także z wcześniejszych) wynika, iż Spółka prowadzi prace związane z rozwinięciem produkcji pigmentów na rynek tworzyw sztucznych. Jednak nie do końca jest wskazane jak postępują te prace i na jakim są etapie. Rozumiem, że branża chemiczna wymaga dłuższego okresu na wprowadzenie nowych produktów do sprzedaży w porównaniu z innymi i będę wdzięczny za informację czy obecnie jest to kwestia związana ze zmianami w majątku trwałym i dostosowaniem linii produkcyjnych do nowej produkcji, czy też są to bardziej prace badawcze w laboratorium, czy też już prace testowe produktów we współpracy z potencjalnymi odbiorcami (jest to chyba produkt masowy więc nie wiem czy jest potrzebna i na ile występuje tutaj taka współpraca z odbiorcą). A może już jest produkt finalny i obecnie trwają działania służb marketingowych związanych z jego wprowadzeniem na rynek? 2. Czy główny efekt tych działań będzie Państwa zdaniem już wyraźnie widoczny w II kwartale, czy jednak raczej w II półroczu lub nawet pod koniec obecnego roku? Czy ten efekt będzie widoczny skokowo w bardzo krótkim czasie (np. od momentu uruchomienia skokowy wzrost sprzedaży), czy też raczej rozłożony będzie na dłuższy okres (stopniowy wzrost produkcji i sprzedaży w kolejnych kwartałach)? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2010-01-11 Czy wg Zarządu jest szansa na trwałą poprawę wyników? Czy jest planowany skup akcji, bowiem wycena kapitałów na poziomie 0,7 daje taką okazję? Czy jest szansa na więcej informacji z firmy, bowiem drobni akcjonariusze są bardzo skromnie informowani na temat planów Permedii?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-05 W UBIEGŁYM ROKU DUŻO MÓWIŁO SIĘ O NOWEJ LINI PRODUKCYJNEJ PIGMENTÓW KTÓRA MIAŁ RUSZYĆ Z KOŃCEM ROKU I W ZWIĄZKU Z TYM RODZI SIĘ PYTANIE CZY COŚ ULEGŁO ZMIANIE ? I JAK JEST EWENTUALNY TERMIN ZAKOŃCZENIA PRAC . DRUGIE PYTANIE DOTYCZY WZNOWIENIA PRAC ZATRZYMANEJ LINII PRODUKCYJNEJ NIKLU . I OSTATNIE - CZY NIE SĄDZICIE PAŃSTWO ŻE POLITYKA INFORMACYJNA SPÓŁKI JEST BARDZO SKROMNA LUB DOSADNIEJ W OGOLE JEJ NIE MA , CO PRZYZNAJĘ IRYTUJE TROCHĘ DROBNYCH INWESTORÓW
(brak odpowiedzi) 

2009-09-07 Mam 2 pytania: 1) co z zapowiadaną na początku roku nową linią produkcyjną pigmentów 2)Spólka podała ,że w całości spłaciła kredyt, a wcześniej ukazała się informacja o 2-uch transzach , czyli mamy rozumieć ,że ta druga transza wpłacona przez głównego udziałowca będzie już w kasie Waszej firmy.
Ad 1. Obecnie trwają prace końcowe przy uruchomieniu nowej linii do produkcji pigmentów. Ad. 2 Transze dotyczyły udzielonej pożyczki a nie zaciagniętego kredytu. Kredyt został w całości spłacony. Natomiast 2 transza pożyczki w kwocie 4 mln. zostanie spłacona w dniu 30 września br. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu