pb.pl

Pytania dotyczące spółki PERMEDIA

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-03-29 Czy spółka planuje działania mające na celu powrót na notowania ciągłe z obecnego systemu 2 fix?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-21 Wartość rynkowa spółki sięgnęła gotówki jaką spółka posiada na rachunku. Czy nie jest to moment w którym spółka mogłaby skupować swoje akcje z rynku po wyjątkowo niskiej cenie. Kilka spółek wykorzystując niską wycenę tak właśnie postępuje. Jakie jest Państwa zdanie na ten temat?
(brak odpowiedzi) 

2011-11-22 Co spółka planuje z gotówką - 12 mln zł?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-30 Jakież to warunki rynkowe powodują zmianę decyzji zarządu dot. dywidendy. Bo albo będzie to gwałtowny wzrost sprzedaży (co być może uzasadniałoby zmianę) albo pogłębiające się straty (vide wyniki spółki w 4-tym kwartale 2010 roku) wymagające zasobów na ich pokrywanie. Może zarząd da akcjonariuszom wskazówkę w którą stronę będą szły sprawy spółki w tym roku. Czy akcjonariusz większościowy ma równie ograniczony dostęp do informacji ?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-29 Spółka posiada ponad 10 mln niewykorzystanych środków na koncie. Jaki jest prawdziwy cel uchwały rady nadzorczej rekomendującej zatrzymanie zysku za rok 2010 w spółce ? Argument o stratach lat ubiegłych jest żenujący. Czy celem Państwa działań jest dalsze pogarszanie wizerunku spółki na rynku publicznym, co w perspektywie ma umożliwić jak najtańsze wykupienie pozostałych na rynku akcji ?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-13 Czy spółka łaskawie udzieli choć jednej odpowiedzi na liczne pytania inwestorów tutaj postawione ? Albo napomknie cokolwiek o planowanych bądź realizowanych inwestycjach ? Może trochę więcej szacunku dla drobnych inwestorów ?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-27 Czy spółka zamierza uruchomić w najbliższym czasie wstrzymaną (w apogeum kryzysu) produkcję siarczanu niklu?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-15 Czy Prezes Spółki zamierza w najbliższym czasie udzielić wywiadu, wystąpić na antenie TVN CNBC lub w jakiejkolwiek innej formie przedstawić nieco sytuację w spółce?
(brak odpowiedzi) 

2010-11-05 Czy możliwe jest wznowienie produkcji związanej z niklem? Ceny surowców idą w górę, a spółka potrafiła zarabiać gigantyczne pieniądze na tym asortymencie. Sama Boheme kupowała akcje Permedii płacąc ponad 100 zł za akcje, a teraz kurs wynosi 15 zł. Czy nie czas wrócić do niklu?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-18 Kiedy będą wyniki za 3 kwartał 2010?
(brak odpowiedzi) 

2010-05-16 Witam, Mam kilka pytań po raporcie za I kwartał: 1. Z ostatniego raportu (także z wcześniejszych) wynika, iż Spółka prowadzi prace związane z rozwinięciem produkcji pigmentów na rynek tworzyw sztucznych. Jednak nie do końca jest wskazane jak postępują te prace i na jakim są etapie. Rozumiem, że branża chemiczna wymaga dłuższego okresu na wprowadzenie nowych produktów do sprzedaży w porównaniu z innymi i będę wdzięczny za informację czy obecnie jest to kwestia związana ze zmianami w majątku trwałym i dostosowaniem linii produkcyjnych do nowej produkcji, czy też są to bardziej prace badawcze w laboratorium, czy też już prace testowe produktów we współpracy z potencjalnymi odbiorcami (jest to chyba produkt masowy więc nie wiem czy jest potrzebna i na ile występuje tutaj taka współpraca z odbiorcą). A może już jest produkt finalny i obecnie trwają działania służb marketingowych związanych z jego wprowadzeniem na rynek? 2. Czy główny efekt tych działań będzie Państwa zdaniem już wyraźnie widoczny w II kwartale, czy jednak raczej w II półroczu lub nawet pod koniec obecnego roku? Czy ten efekt będzie widoczny skokowo w bardzo krótkim czasie (np. od momentu uruchomienia skokowy wzrost sprzedaży), czy też raczej rozłożony będzie na dłuższy okres (stopniowy wzrost produkcji i sprzedaży w kolejnych kwartałach)? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2010-01-11 Czy wg Zarządu jest szansa na trwałą poprawę wyników? Czy jest planowany skup akcji, bowiem wycena kapitałów na poziomie 0,7 daje taką okazję? Czy jest szansa na więcej informacji z firmy, bowiem drobni akcjonariusze są bardzo skromnie informowani na temat planów Permedii?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-05 W UBIEGŁYM ROKU DUŻO MÓWIŁO SIĘ O NOWEJ LINI PRODUKCYJNEJ PIGMENTÓW KTÓRA MIAŁ RUSZYĆ Z KOŃCEM ROKU I W ZWIĄZKU Z TYM RODZI SIĘ PYTANIE CZY COŚ ULEGŁO ZMIANIE ? I JAK JEST EWENTUALNY TERMIN ZAKOŃCZENIA PRAC . DRUGIE PYTANIE DOTYCZY WZNOWIENIA PRAC ZATRZYMANEJ LINII PRODUKCYJNEJ NIKLU . I OSTATNIE - CZY NIE SĄDZICIE PAŃSTWO ŻE POLITYKA INFORMACYJNA SPÓŁKI JEST BARDZO SKROMNA LUB DOSADNIEJ W OGOLE JEJ NIE MA , CO PRZYZNAJĘ IRYTUJE TROCHĘ DROBNYCH INWESTORÓW
(brak odpowiedzi) 

2009-09-07 Mam 2 pytania: 1) co z zapowiadaną na początku roku nową linią produkcyjną pigmentów 2)Spólka podała ,że w całości spłaciła kredyt, a wcześniej ukazała się informacja o 2-uch transzach , czyli mamy rozumieć ,że ta druga transza wpłacona przez głównego udziałowca będzie już w kasie Waszej firmy.
Ad 1. Obecnie trwają prace końcowe przy uruchomieniu nowej linii do produkcji pigmentów. Ad. 2 Transze dotyczyły udzielonej pożyczki a nie zaciagniętego kredytu. Kredyt został w całości spłacony. Natomiast 2 transza pożyczki w kwocie 4 mln. zostanie spłacona w dniu 30 września br. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu