pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2014-06-02 Kiedy będzie dywidenda za akcje i ile?
(brak odpowiedzi) 

2014-04-25 Czy istnieje możliwość zainstalowania kamery na placu budowy bloków 5 i 6 w Opolu tak jak zrobiła to Enea w Kozienicach?
(brak odpowiedzi) 

2013-10-31 Dlaczego rząd grozi Prezesowi spółki giełdowej za brak poparcia dla nierentownego projektu elektrowni atomowej?
(brak odpowiedzi) 

2013-09-16 Czy budowa spalarni śmieci w Bydgoszczy wpłynie na rentowność EC 1 i EC 2 w Bydgoszczy?
(brak odpowiedzi) 

2013-07-08 Czy spółka może realizować projekty nieekonomiczne, takie jak Opole? Podstawowym działaniem spółki powinno być zapewnienie wzrostu wartości dla akcjonariuszy. I jak Państwo jako spółka kierują się względami drobnych akcjonariuszy?
(brak odpowiedzi) 

2013-04-11 Czy spółka zamierza odpowiadać na pytania w ramach "Akcji Inwestor"?
Oczywiście, jednocześnie zachęcamy do komunikacji bezpośredniej. Adresy mailowe oraz numery teleofonów do pracowników Relacji Inwestorskich dostępne są na naszej stronie internetowej: http://www.gkpge.pl/relacje-inwestorskie/kontakt  

2012-04-19 Posiadam akcje PGE od samego początku i zamierzam je trzymać praktycznie do śmierci, a więc w perspektywie kilkudziesięciu lat, jak Bóg da, a akcje przepiszę na ewentualnego wnuka (wnuczkę). Transakcji sprzedaży i odkupienia dokonam w przypadku zmiany firmy brokerskiej. Czy firma w perspektywie 30-40 lat zamierza kiedykolwiek dokonać skupu własnych akcji, przy bardzo niskiej wycenie giełdowej lub przynajmniej padają takie propozycje?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-22 Jakiego rodzaju roszczenia i w jakich kwotach przysługują Spółce w związku ze spóźnieniem przy uruchamianiu nowego bloku Elektrowni Bełchatów?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-20 Jak władze Spółki skomentują ostatnie doniesienia Gazety Wyborczej o ustawionych transakcjach w handlu energią?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-25 Czy grupa PGE sprzedała już swoje udziały w Towarowej Giełdzie Energii? Jeśli nie, to czy zamierza to zrobić?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-04 Dlaczego PGE wydaje 3 mld zł na resztówki akcji swoich córek, bez których mogła się obejść? Rozumiem, że interes państwa jest ważny ale czy nie jest to działanie na szkodę spółki?
(brak odpowiedzi) 

2010-07-22 Kiedy planujecie wypłatę dywidendy?
(brak odpowiedzi) 

2010-06-09 Kiedy i jaką dywidendę wypłaci spółka?
(brak odpowiedzi) 

2010-06-06 Czy Spółka rozpoczęła już budowę nowych elektrowni wiatrowych i biogazowych? Jeśli nie, to na jakim etapie są projekty takich elektrowni?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-15 Kiedy opublikowane będą wiadomości o dywidencie dla Akcjonariuszy?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-13 Jaki interes ma potężna spółka giełdowa, będąca jednocześnie monopolistą w sponsorowaniu drużyny piłkarskiej? Jeśli mówimy o tzw. "odpowiedzialności społecznej", to czy nie lepiej wydać te niemałe zresztą pieniądze na poprawę zarządzania i programy redukcji kosztów, a tym samym obniżkę cen dla klientów?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu