pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2020-07-01 Czy można liczyć na wypłatę dywidendy w 2020r.
(brak odpowiedzi) 

2014-06-02 Kiedy będzie dywidenda za akcje i ile?
(brak odpowiedzi) 

2014-04-25 Czy istnieje możliwość zainstalowania kamery na placu budowy bloków 5 i 6 w Opolu tak jak zrobiła to Enea w Kozienicach?
(brak odpowiedzi) 

2013-10-31 Dlaczego rząd grozi Prezesowi spółki giełdowej za brak poparcia dla nierentownego projektu elektrowni atomowej?
(brak odpowiedzi) 

2013-09-16 Czy budowa spalarni śmieci w Bydgoszczy wpłynie na rentowność EC 1 i EC 2 w Bydgoszczy?
(brak odpowiedzi) 

2013-07-08 Czy spółka może realizować projekty nieekonomiczne, takie jak Opole? Podstawowym działaniem spółki powinno być zapewnienie wzrostu wartości dla akcjonariuszy. I jak Państwo jako spółka kierują się względami drobnych akcjonariuszy?
(brak odpowiedzi) 

2013-04-11 Czy spółka zamierza odpowiadać na pytania w ramach "Akcji Inwestor"?
Oczywiście, jednocześnie zachęcamy do komunikacji bezpośredniej. Adresy mailowe oraz numery teleofonów do pracowników Relacji Inwestorskich dostępne są na naszej stronie internetowej: http://www.gkpge.pl/relacje-inwestorskie/kontakt  

2012-04-19 Posiadam akcje PGE od samego początku i zamierzam je trzymać praktycznie do śmierci, a więc w perspektywie kilkudziesięciu lat, jak Bóg da, a akcje przepiszę na ewentualnego wnuka (wnuczkę). Transakcji sprzedaży i odkupienia dokonam w przypadku zmiany firmy brokerskiej. Czy firma w perspektywie 30-40 lat zamierza kiedykolwiek dokonać skupu własnych akcji, przy bardzo niskiej wycenie giełdowej lub przynajmniej padają takie propozycje?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-22 Jakiego rodzaju roszczenia i w jakich kwotach przysługują Spółce w związku ze spóźnieniem przy uruchamianiu nowego bloku Elektrowni Bełchatów?
(brak odpowiedzi) 

2011-02-20 Jak władze Spółki skomentują ostatnie doniesienia Gazety Wyborczej o ustawionych transakcjach w handlu energią?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-25 Czy grupa PGE sprzedała już swoje udziały w Towarowej Giełdzie Energii? Jeśli nie, to czy zamierza to zrobić?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-04 Dlaczego PGE wydaje 3 mld zł na resztówki akcji swoich córek, bez których mogła się obejść? Rozumiem, że interes państwa jest ważny ale czy nie jest to działanie na szkodę spółki?
(brak odpowiedzi) 

2010-07-22 Kiedy planujecie wypłatę dywidendy?
(brak odpowiedzi) 

2010-06-09 Kiedy i jaką dywidendę wypłaci spółka?
(brak odpowiedzi) 

2010-06-06 Czy Spółka rozpoczęła już budowę nowych elektrowni wiatrowych i biogazowych? Jeśli nie, to na jakim etapie są projekty takich elektrowni?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-15 Kiedy opublikowane będą wiadomości o dywidencie dla Akcjonariuszy?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-13 Jaki interes ma potężna spółka giełdowa, będąca jednocześnie monopolistą w sponsorowaniu drużyny piłkarskiej? Jeśli mówimy o tzw. "odpowiedzialności społecznej", to czy nie lepiej wydać te niemałe zresztą pieniądze na poprawę zarządzania i programy redukcji kosztów, a tym samym obniżkę cen dla klientów?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu