pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-11-13 Czy rozważają Państwo wprowadzenie na rynek podstawowy bądź NewConnect spółki z grupy kapitałowej?
Zarząd Grupy Kapitałowej Pamapol S.A. w najnowszej strategii na lata 2010-2011 nie przewiduje wprowadzenia żadnej ze swoich spółek zależnych na rynek New Connect lub na rynek główny GPW. 

2010-11-13 Czy mają Państwo zamiar podjąć jakiekolwiek działania zmierzające do zwiększenia płynności obrotów?
Domyślam się, że chodzi o płynność akcji na GPW ? Jeśli tak, to raportem bieżącym nr. 40/2010 Zarząd Pamapol S.A. poinformował o rezygnacji z nowej emisji akcji. Tym samym płynność nie zostanie zwiększona poprzez rozwodnienie kapitału.  

2009-05-14 Kiedy nastąpi ostateczne rozliczenie opcji walutowych z WZPOW Kwidzyn, czy wpłynie to ujemnie również na II kwartał?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-11 Kiedy i jak zamierza Panstwa firma odzyskać trwałą możliwość generowania zysków na poziomie operacyjnym i netto?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu