pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-11-13 Czy rozważają Państwo wprowadzenie na rynek podstawowy bądź NewConnect spółki z grupy kapitałowej?
Zarząd Grupy Kapitałowej Pamapol S.A. w najnowszej strategii na lata 2010-2011 nie przewiduje wprowadzenia żadnej ze swoich spółek zależnych na rynek New Connect lub na rynek główny GPW. 

2010-11-13 Czy mają Państwo zamiar podjąć jakiekolwiek działania zmierzające do zwiększenia płynności obrotów?
Domyślam się, że chodzi o płynność akcji na GPW ? Jeśli tak, to raportem bieżącym nr. 40/2010 Zarząd Pamapol S.A. poinformował o rezygnacji z nowej emisji akcji. Tym samym płynność nie zostanie zwiększona poprzez rozwodnienie kapitału.  

2009-05-14 Kiedy nastąpi ostateczne rozliczenie opcji walutowych z WZPOW Kwidzyn, czy wpłynie to ujemnie również na II kwartał?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-11 Kiedy i jak zamierza Panstwa firma odzyskać trwałą możliwość generowania zysków na poziomie operacyjnym i netto?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Inwestorzy nie poznali się na żartach Elona Muska
Lutowy skok zabił indeks strachu
Zarządzający zaczęli obstawiać umocnienie jena
Rentowności obligacji zagrażają hossie na Wall Street
Dlaczego EBC będzie ograniczać zwyżki euro do dolara

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu