Pytania dotyczące spółki
0/2 następne

Pytania inwestorów:
Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?
Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.
2016-02-03
Kiedy spółka zależna Prospektor zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami planuje otworzyć kolejne oddziały w Polsce?
(brak odpowiedzi)
2015-11-19
Spółka rozpoczęła sprzedaż mieszkań. Czy spółka wzorem innych deweloperów będzie raportować o ilości zawartych umów sprzedaży mieszkań?
(brak odpowiedzi)
2015-07-14
Kiedy Zarząd upubliczni informacje na temat inwestycji "Apartamenty Dąbrowskiego",?
(brak odpowiedzi)
2014-11-15
jaka jest konkurencja dla społki ARAMUS nieruchomosci?
mikrootoczenie społki?
(brak odpowiedzi)
2014-05-19
BGK poprzez swoją spółkę zależną rozpoczyna inwestycje w mieszkania na wynajem. Czy ARAMUS poprzez spółkę PROSPECTOR zamierza startować w przetargach na zarządzanie nieruchomościami BGK?
Prospector świadczy usługi zarządzania nieruchomościami i stale współpracuje z deweloperami, inwestorami komercyjnymi itp. Pojawienie się na rynku zarządzania nieruchomościami kolejnych obiektów do zarządzania traktujemy jako możliwość rozwoju i wejścia na nowe rynki. Jeżeli nieruchomości do zarządzania, wystawione w przetargu przez BGK, okażą się interesujące - Prospector Sp. z o.o. będzie w tych przetargach uczestniczył.
2014-02-06
Spółka poinformowała o nabyciu nieruchomości gruntowej na Starym Podgórzu w Krakowie. Czy mogą Państwo podać przy jakiej ulicy znajduje się ta nieruchomość?
Spółka może podawać tego typu informacje wyłącznie w postaci raportów bieżących/okresowych w systemie ESPI/EBI dla równego dostępu do informacji dla akcjonariuszy i inwestorów.
2014-01-29
Władze giełdy zamierzają podjąć szereg działań dotyczących akcji tzw. groszówek - w szczególności chodzi o karne przeniesienie notowań spółki do systemu notowań ciągłych. W związku z powyższym proszę o informację jakie działania zamierza podjąć zarząd Spółki, aby przeciwdziałać temu ryzyku? Czy zarząd zamierza np. scalić akcje spółki?
W przypadku podjęcia przez Zarząd Spółki decyzji o scaleniu akcji, Spółka opublikuje taką informacje raportem bieżącym.
2013-10-30
W związku z planowaną zmianą nazwy spółki notowanej na NewConnect czy zarząd nie widzi korzyści z pozostawienia nazwy dotychczasowej będącej jednocześnie brandem handlowym podstawowej działalności spółki, czyli pośrednictwa w obrocie nieruchomościami?
Większość spółek zmierza na giełdę, aby wzmacniać wiarygodność i wiedzę o firmie, także świadomość jej nazwy. Tutaj zarząd chce aby spółka była notowana pod nic niemówiąca klientom nazwą ARAMUS zamiast Północ Nieruchomości.
Czy w związku z powyższym wydzielenie działu pośrednictwa do osobnej spółki oznacza przygotowywanie się do zbycia tego działu? Spółka ma duże zadłużenie względem podmiotów powiązanych czy projekty uchwał na NZWA oznaczają, że docelowo rozpatrywana jest np koncepcja zbycia udziałów w nowej spółce w zamian za zwolnienie z długu przez podmioty powiązane także rodzinnie?
- w odpowiedzi na pierwsza czesc pytania:
Uzsadanienie zmiany nazwy Spolki zostalo przedstawione w porzadku obrad na najblizsze NWZA w raporcie bieżącym nr 36/2013 z dn. 10.10.2013r. i zostało pozytywnie zaopiniowane prze RN Spółki oraz wiąże sie ze zmianą strategii przedstawioną w raporcie 32/2013 26.09.2013r. Działalność usługowa a konkretnie pośrednictwo jest tylko jedną z kilku działalności Spółki i nie jest podstawową działalnością Spółki co widać wyraźnie w każdym raporcie okresowym.
- w odp. na drugą część pytania:
Zarząd nie planuje zbyć tego działu , a wręcz przeciwnie rozwijać sieć PÓŁNOC Nieruchomości zgodnie z przedstawionym raportem.
- odp. na trzecią część pytania:
Spółka przedstawiła w raporcie nr 25/2013 z dn. 28.06.2013r. aktualny stan zadłużenia wobec osób fizycznych. Odnośnie rozpatrywania koncepcji zbycia udziałów w jakikolwiek sposób odpowiedz jak wyżej na czesc druga pytania.
2013-06-21
Czy spółka zamierza rozwijać działalność spółki zależnej PROSPECTOR poprzez wzrost organiczny, czy franchising, czy też poprzez przejęcia innych firm? Czy spółka może podać jaką powierzchnią zarządza nowootwarty oddział PROSPECTOR w Krakowie?
W ramach strategii Spółka przyjęła rozwój spółki zależnej PROSPECTOR poprzez wzrost organiczny i tak od dłuższego czasu jest rozwijana zgodnie z przekazywanymi raportami okresowymi. Oczywiście nie wyklucza Grupa PÓŁNOC Nieruchomości SA kolejnych przejęć firm zarządzających nieruchomościami jeśli będą one na korzystnych warunkach. Wielkość powierzchni , którą zarządza Grupa jest podawana w raportach okresowych.
2013-04-17
Czy prowadzenie ogólnopolskiej reklamy usług firmy zależnej PROSPECTOR, która prowadzi działalność jedynie w dwóch miastach nie jest przysłowiowym "wyrzucaniem pieniędzy w błoto"? Czy spółka może podać ile m2 nieruchomości do zarządu pozyskała od czasu rozpoczęcia kampanii?
W raportach okresowych podajemy regularnie
wielkość powierzchni zarządzanej przez Grupę PN. Kampania rozpoczęta w I kwartale jest prowadzona w wojewodztwach malopolskim i dolnoslaskim , natomiast za wszelkie dodatkowe dzialania agencji reklamowych spolka nie placi zatem "nie wyrzuca pieniedzy w bloto". Efekty kampani oraz calej pracy beda widoczne niewatpliwie w nastepnych okresach albowiem od momentu dotracia do klientow musi uplynac troche czasu bo nie jest to sprzedaz bułek. Wypowiedzenie umowy z dotychczasowym zarzadca to okreslona procedura w ramach wspolnoty, podjecie uchwal itp... i trwa w czasie.
2013-04-17
W jaki sposób firma zamierza sfinansować zwrot zadłużenia krótkoterminowego (ponad 10 mln zł) z tytułu zakupu udziałów obecnej spółki zależnej ARAMUS?
Zgodnie z przedstawioną informacją dodatkową do sprawozdania finansowego zarządu:
Zarząd w celu zrealizowania ustalonego w umowie harmonogramu spłaty zobowiązania zamierza wykorzystać posiadane własne środki finansowe i obrotowe, skorzystać z zewnętrznych źródeł finansowania w postaci otwartej linii kredytowej, jak również w celu utrzymania płynności finansowej Zarząd przewiduje możliwość aneksowania umowy nabycia udziałów i zmiany (wydłużenia) harmonogramu spłaty zobowiązania.
Na dzien publikacji sprawozdania to zadluzenie z tytułu dokonanej akwizycji wynosilo ok 8,5 mln złotych i sukcesywnie sie zmniejsza.
2012-11-08
W jaki sposób spółka sfinansowała przejęcie Spółki ARAMUS, skoro w kasie spółki PÓŁNOC nie było takiej kwoty?
Kiedy nastąpi całkowita zapłata ceny nabycia?
Zgodnie z wcześniejszą odpowiedzią z 23.10.2012r. na lamach pb.pl: Spółka PÓŁNOC Nieruchomości SA sfinansuje zakup w większości ze środków własnych. Zgodnie z zaprezentowanym raportem okresowym podanym za IIIQ2012r płatność za udziały w przejętej spółce mamy przyjętą w zobowiązaniach krótkoterminowych czyli do 12 miesięcy i sukcesywnie to realizujemy. Korzyści z przejęcia spółki z kolei czerpiemy już od 1 paździenrika 2012 roku i w następnych kwartałach będziemy prezentować wyniki tak jak ze Spółki PROSPECTOR (przejęta w 2008r.)Zgodnie z wytycznymi, ktore otrzymali uczestnicy rynku giełdowego wszystko wskazuje na to, że emitenci beda zobligowani do konsolidacji wynikow w 2013 roku w tym rowniez obejmie to nasze spolki przy prezntacji wynikow. Spólke Prospector , ktorą przejelismy w 2008 roku za calkowita kwote ok. 350.000zł ze stratami wyprowadzilismy do takiego poziomu , ze co roku spolka zarabia powyzej 100.000 zł. Liczymy na to ze przejecie kolejnej spolki bedzie rownie korzystne dla Grupy PÓŁNOC Nieruchomosci i bedzie to widac wyraznie w wynikach w latach nastepnych dlatego zalezy nam na jak najszybszym finansowym zakonczeniu operacji przejecia ARMAUS Invetsments i skupieniu się wyłącznie na jej rozwoju i generowaniu jak najszybciej gotówki również z przejetej spolki jak w przypadku pozostalych spolek w Grupie.
2012-10-23
W związku z transakcją zakupu za kwotę przekraczającą 12 mln zł rodzinnych spółek i nieruchomości od podmiotów ściśle powiązanych z głównymi akcjonariuszami, proszę o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania. Jaki rzeczoznawca dokonał wyceny przejmowanych nieruchomości? Przy jakiej stopie kapitalizacji zakupiono powyższe nieruchomości? Z czego spółka sfinansowała powyższe zakupy, skoro w kasie spółki było 2 mln zł? Kiedy spółka poda szczegóły tych transakcji? Jaka jest wycena poszczególnych aktywów? Proszę o szybkie i precyzyjne wyjaśnienie bulwersujących kwestii, ponieważ transakcja wzbudziła szereg niepomyślnych komentarzy na forach giełdowych.
- warunki przejęcia spółki ARAMUS Investments Sp. z o.o. od PALTINUM PROPERTIES INVESTMENTS FUND zostały opisane w raporcie bieżącym nr 41/2012 z dn. 11.09.2012r.
- Zarząd Spółki PÓŁNOC Nieruchomości SA, decydująć się na przejęcie spółki ARAMUS Investments Sp. z o.o. (wynajem własnych powierzchni handlowych i biurowych)kierował się zapewnieniem dla Grupy stabilnych, przewidywalnych przychodów w następnych latach przy stopie kapitalizacji nie niższej niż średnia przyjęta dla rynku nieruchomości komercyjnych za 2011 rok. Tym samym jest to kolejny krok w zapewnianiu stabilnych przychodów w Grupie po wcześniejszym przejęciu Prospectora (Zarzadzanie nieruchomosciami) oraz wpływach z opłat licencyjnych z sieci biur PÓŁNOC Nieruchomości. Te kroki mają zapewnić stabilność w Grupie w okresie spowolnienia gospodarczego.
- spółka sfinansuje zakup w większości ze środków własnych
2012-05-12
Czy spółka planuje przejście na rynek główny GPW?
Spółka nie wyklucza w dalszym ciągu mozliwości przejścia na GPW. Decyzja ta uzależniona jest oczywiście od odpowiedniej kapitalizacji i większej skali działalności Spółki osiągniętej oprócz wzrostu organicznego również poprzez kolejne przejęcia jeżeli będą one z korzyścią dla Spółki. W przypadku tego typu decyzji strategicznych poinformujemy Akcjonariuszy w raporcie.
2012-05-11
Kiedy spółka zacznie w końcu buy back? Kupno większego pakietu i idący za tym wzrost kursu mógłby wreszcie poprawić płynność na walorze.
Zarząd Spółki tak jka pisaliśmy w poprzedniej odpowiedzi przyjął uchwały WZA do realizacji i o buy backu będą Akcjonariusze i Inwestorzy informowani na bieżąco w raportach.
2012-05-10
Czy zarząd zamierza podjąć jakieś kroki zmierzające do wzrostu kursu akcji?
Aktualnie dla poprawy płynności akcji Spółki został przeprowadzony split akcji. Ponadto zostały podjęte uchwały odnośnie skupu, które Zarząd przyjął do realizacji, a o przebiegu skupu Spółka będzie informować na bieżąco w raportach. Pozostałe działania to oczywiście te najważniejsze czyli ciągła praca nad zwiększaniem i poprawą wyników o czym informujemy na bieżąco i jka widać są one z każdym rokiem coraz lepsze, albowiem w przypadku naszej spółki bardziej należy patrzeć na wyniki w dłuższym horyzoncie czasowym niż kwartalny ze względu na specyfikę dzialności i nieregularne przychody.
2010-10-29
Czy spółka zamierza podjąć działania mające na celu zwiększenie płynności akcji? Czy zatwierdzony buy-back tylko w przypadku gdy kurs akcji przekracza 4,5zł jest zdaniem spółki racjonalny?
Szanowni Państwo,
1. w opini Zarządu Spółki PÓŁNOC Nieruchomosci S.A. (PN) kurs spółki rażąco odbiega od pozytywnych przemian które zaszły w PN. Widać to wyraźnie w poprawiających się wynikach. Na dzień dzisiejszy w stosunku do potencjału Spółki i składników majątku (gotówka, nieruchomosci i wzrost wartości marki choćby w postaci szybko rozwijającej się sieci biur neiruchomości)kurs jest niedoszacowany. Bay-buck był ustalany na podstawie analizy wzrostu wartości Spółki w następnych latach i nadal stoimy na stanowisku że był jak najbardziej racjonalny na poziomie powyżej 4,5 złotego za akcje.
2. Spółka ciągle podejmuje działania zmierzające do poprawy płynności choćby w postaci buy-backu, który jeszcze nie wszedł w życie ale PN ma na to nieco dłuższy okres czasu niż miesiąc czy kwartał. Działania Animatora to drugi z elementów, ponadto dobra polityka informacyjna i dobre relacje inwestorskie (nagroda PB), znacznie zwiększona obecność w mediach i co najważneijsze ciągły rozwój i wiele innych...
2010-08-30
Co zarząd ma do powiedzenia dla inwestora który tak jak ja nabył akcje w ofercie prywatnej za 8,50 zł?
Zarząd wraz z zespołem pracuje nad rozwojem spółki i ciągłą poprawą wyników co w dłuższym terminie przekłada się na wzrost kapitalizacji spółki i kursu akcji. Inwestorzy docenija ciągła poprawe wyników co widać we wzroście kursu akcji od początku roku z poziomu 2,3 zł do poziomu 3,25 zł (najwyższy w tym roku kurs akcji spółki to nawet 4,8 zł). Zarząd spółki nie ma wpływu na kryzys gospodarczy i finansowy na świecie ropoczęty w końcu 2007r., który przełożył się równiez na kryzys na polskim rynku nieruchomości i kursy akcji wielu spółek w tym również naszej Spółki.
2010-08-30
Czy rezygnacja z pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej przez pana Marka Zubera będzie związana ze sprzedażą przez niego posiadanych akcji spółki?
Zakup i sprzedaż akcji Spółki PÓŁNOC Nieruchomości SA to indywidualna decyzja inwestycyjna. Spółka nie posiada informacji czy Pan Marek Zuber nie będący juz Członkiem RN będzie sprzedawał akcje czy też będzie zwiększał swoje zaangażowanie w akcjonariacie Spółki.
2010-08-28
Czy spółka rozważa rozpoczęcie działalności developerskiej na własny rachunek?
W miare rozwoju Spolki są realizowane nowe projekty. Działalność deweloperska jest jak najbardziej w ramach strategii Spółki i w przypadku rozpoczęcia jakiegoś projektu będziemy informować raportem bieżącym.
2010-08-13
Czy ustalenie minimalnej ceny skupu akcji na poziomie 4,5zł było dobrą decyzją? Jak spółka zamierza przeprowadzić ten skup skoro średnia z 20 ostatnich sesji wynosi ok 1500 akcji ?(czyli jest bardzo niska)
Ustalony przedział skupu akcji własnych w przedziale 4,50-10,00 zł był dobrą decyzją i uwzględnia rozwój spółki w latach następnych i wzrost kapitalizacji spółki. Skup i program motywacyjny jest przewidziany na dłuższy okres czasu zatem nie jest to kwestia jednego czy dwóch miesięcy, a kilku lat. Zainteresowanie akcjami naszej Spółki jest kilka razy większe niż w analogicznym okresie 2009 roku i średnia stale rośnie.
2010-08-13
W myśl raportu za IIQ spóła ma 2,8 mln wolnej gotówki. Czy skoro nie potraficie przeprowadzić skupu własnych akcji akcji ani zainwestować tych środków może warto wypłacić je akcjonariuszom w formie dywidendy?
Poziom gotówki w spółce jest płynny i jak zaznaczyliśmy w raporcie spółka coraz więcej inwestuje. (więcej informacji szczcegółowych w raporcie za IIQ 2010). W krótkim czsie może pojawić się wręcz odwrotna sytuacja czyli brak wolnej gotówki i potrzeba dodatkowej dźwigni finsnowej np. w postaci kredytów bankowych. Skup jest programem kilku letnim, a nie krótko okresowym. Bardzo dobrze sobie radzimy z inwestowaniem środków co potwierdzaja raporty kwartalne i coraz lepsze wyniki z inwestycji z coraz wyższymi stopami zwrotu. Dywidende można wypłacać wyłącznie z zysków jakie Spółka wypracuje.
2010-08-12
Czy spółka w najbliższym czasie zamierza raportować wartość transakcji w której pośredniczyła sieć oraz wartość obrotu nieruchomościami na własny rachunek itp raportami miesięcznymi, tak by spełnić jeden z warunków wejścia do indeksu NC LEAD?
Rozważamy raportowanie miesięczne w Spółce z uwzględnieniem m.in. róźnych danych, które teraz przedstawiamy w raportach kwartalnych. W przypadku podjęcia takiej decyzji poinformujemy raportem bieżącym.
2010-08-12
W wywiadzie dla jednej z gazet Pan Prezes stwierdził że PNR prowadzi zaawansowane negocjację odnośnie połączenia lub przejęcia z innymi podmiotami. Czy w ocenie zarządu nie lepiej zaczekać aż kurs spółki będzie wyższy tak by dotychczasowi akcjonariusze nie stracili na połączeniu?
W opinii zarządu dzisiejsza notowania Spółki zupełnie nie odzwierciedlają godziwej wyceny Spółki PÓŁNOC Nieruchomości S.A. jak również potencjału jej rozwoju i pozytywnych przemian jakie zaszły w Spółce w ostatnich kwartałach co widać w poprawiających się wynikach z kwartału na kwartał. W ocenie Zarządu połaczenie lub przejęcie innej spółki przy dzisiejszej wycenie Spółki nie jest możliwe albowiem byłoby z niekorzyścia dla inwestorów. Jeśli negocjacje zakończą się pozytywnie będą uwzględniały wyższą wycenę spółki niż dzisiejsza.
2010-08-10
Pojawiły się spekulacje prasowe odnośnie połączenia z inną firmą lub przejęcia przez PNR. Czy przy obecnej niskiej wycenie walorów na giełdzie jest to dobry pomysł? Może warto poczekać na wzrost wyceny spółi?
W przypadku ewentualnego połączenia spółki PÓŁNOC Nieruchomości S.A. z inną spółką zostanie oczywiście uwzględniona wycena obu podmiotów uwzględniająca aktywa i potencjał wzrostu Spółki w następnych latach.
Wcześniej Zarząd Spółki informował, że obecna wycena akcji Spółki w notowaniach nie odzwierciedla wartości godziwej i w opinii Zarządu powinna ona znajdowac się na zupełnie innym poziomie na dzień dzisiejszy przy uwzględnieniu zmian jakie zaszły w Spółce w ostatnich kwartałach, osiąganej zyskowności, majątku Spółki oraz potencjału dalszego jej rozwoju w latach następnych.
Zobacz inne spółki
01CYBATON
06MAGNA
08OCTAVA
11BIT
14ZACH
4FUNMEDIA
4FUNMEDIA-PDA
8FORMULA
ABAK
ABCDATA
ABMSOLID
ABPL
ABSINVEST
ACARTUS
ACE
ACREO-PDA
ACTION
ADMASSIVE
ADVADIS
ADVOCULAR
AFHOL
AGORA
AGROLIGA
AGROMA
AGROTON
AIRMARKET
ALCHEMIA
ALEJA
ALEJA-PDA
ALIOR
ALKAL-PDA
ALMA
ALTA
ALTERCO
ALTUSTFI
ALUMAST
ALUMETAL
AMBRA
AMICA
AMPLI
AMREST
ANALIZY
ANALIZY-PDA
APATOR
APIS
APLISENS
APS
ARAMUS
ARCTIC
ARCUS
ARKAFRN12
ARMATURA
ARTEFE
ARTERIA
ARTNEWMED
ASBIS
ASSECOBS
ASSECOPOL
ASSECOPOL-PDA
ASSECOSEE
ASSECOSLO
ASSETUS
ASTARTA
ASTORIA
ASTRO
ATCCARGO
ATLANTAPL
ATLANTIS
ATLASEST
ATM
ATMGRUPA
ATONHT
ATREM
ATSENERGY
AURUM
AVIAAML
AWBUD
AZTEC
B2BPARTNER
B3SYSTEM
BAKALLAND
BALTICON
BANKBPH
BANKIER.PL
Bank DLa firmy
BARLINEK
BBCONSULT
BBIDEV
BEDZIN
BERLING
BETACOM
BGE
BGSENERGY
BIOERG
BIOINVENT-PDA
BIOMAX
BIOMAXIMA
BIOMEDLUB
BIOTON
BIPROMET
BLACKPOIN
BLOOBER
BLUETAX
BLUMERANG
BMPAG
BNPPL
BOA
BOGDANKA
BOMEDIA
BOMI
BOOMERANG
BORUTA
BORYSZEW
BORYSZEW-PDA
BOS
BOWIM
BPC
BPI
BPX
BRASTER
BROADGATE
BROADGATE-PDA
BSCDRUK-PDA
BUDIMEX
BUDOPOL
BUMECH
BYTOM
BZWBK
C2A
CALATRAVA
CALESCO
CAMMEDIA
CAPITAL
CASHFLOW
CCC
CCENERGY
CCS
CCTOOLS
CDPROJEKT
CEDC
CELTIC
CENTKLIMA
CERABUD
CEZ
CFI
CHEMOS
CIECH
CIGAMES
CNT
COALENERG
COGNOR
COLIAN
COLOMEDIC
COLUMBUS
COMARCH
COMP
COMPRESS
COPERNIC
CORELENS
CORMAY
CUBEITG
CWPE
CWPE-PDA
CYFRPLSAT
DANKS-PDA
DASE
DEBICA
DECORA
DELKO
DENTAMDC
DENTAMDC-PDA
DEPEND
DEVORAN
DFP
DGA
DIGATE
DIGITAL
DMWDM
DOMDEV
DOMLEK-PDA
DOMZDROW
DORADCY24
DRAGOWSKI-PDA
DRAGOWSKI-PP
DREWEX
DROP
DROZAPOL
DRUKPAK
DSS
DTP
DUDA
DUDA-PP
DUON
DXD-PDA
DZPOLSKA
EASTSIDE
EASYCALL
EBC
ECA
ECARD
ECERAMICS
ECHO
ECOTECH
EDINVEST
EFH
EFICOM
EGB
EGB-PDA
EKANCELAR
EKIOSK
EKIOSK-PDA
EKO
EKOEXPORT
EKOPOL
ELBUDOWA
ELEKTRIM
ELEKTROTI
ELKOP
ELSTAROIL
ELZAB
EMCINSMED
EMCINSMED-PDA
EMONT
EMPERIA
EMUZYKA
ENAP
ENEA
ENERGA
ENERGOINS
ENERGOPLD
EPICTURES
EPICTURES-PDA
EPIGON
EQUITIER
ERBUD
ERG
ERGIS
ERNE
ERS-PDA
ESKIMOS
ESOTIQ
ESSYSTEM
ESTAR
EUCO
EUIMPLANT
EUROCASH
EUROMARK
EUROSNACK
EUROTAX
EUROTEL
EXCELLENC
EXILLON
Expander
FABRFORMY
FABRYKAKD
FAM
FAMUR
FARMACOL
FASING
FASTFIN
FERRO
FERRUM
FHDOM
FINHOUSE
FITEN
FLUID
FLYPL
FON
FONECO
FOREVEREN
FORTE
FORTUNA
FOTA
FUTURIS
GALVO
GALVO-PDA
GANT
GASTELZUR-PDA
Gazel
GCINVEST
GENERGY
GENRG
GEOINVENT
GETBACK
GETIN
GETINOBLE
GETINOBLE
GINOROSSI
GLOBALTR
GLOBCITYHD
GNFIBA0814
GNFIBA1014
GOLAB
GOTFI
GPPI
GPW
GRAAL
GRAJEWO
GREENECO
GREENENER
GREENTECH
GREMMEDIA
GREMPCO
GROCLIN
GRUPAAZOTY
GRUPAREC
GTC
GWARANT
HANDLOWY
HARPER
HAWE
HBPOLSKA
HEFAL
HELIO
HERKULES
HOLLYWOOD
HORTICO
HOTBLOK
HTLSTREFA
HURTIMEX
HUTMEN
HYDRAPRES
HYDROTOR
HYPERION
I3D
IBIZAICE-PDA
IBSM
IDEABANK
IDEON
IDH
IDMSA
IFCAPITAL
IFSA
IMMOBILE
IMPEL
IMPERA
IMPEXMET
INBOOK
INC
INDATA
INDYGO
INDYKPOL
INFOSYS
INGBSK
INNOGENE
INPRO
INSTALKRK
INTEGERPL
INTELIWIS
INTERBUD
INTERCARS
INTERFERI
INTERNITY
INTERSPPL
INTROL
INVENTI
INVESTREM
INVESTREM-PDA
INVISTA
INWAZJAPC
INWESTPL
IPODS
IPOPEMA
IQMEDICA
IQP
IRENA
IVMX
IZOBLOK
IZOLACJA
JAGO
JANTAR
JHMDEV
JJAUTO
JSW
JUPITER
JWCONSTR
K2INTERNT
KABLE
KANIA
KBDOM
KCI
KCSP
KERDOS
KERNEL
KETY
KGHM
KINOPOL-PDA
KLASZTORNE
KLON-PDA
KOFOLA
KOGENERA
KOMFORTKM
KOMPAP
KOMPUTRON
KONSSTALI
KOPEX
KORBANK
KOV
KPPD
KRAKCHEM
KREC
KREDYTB
KREDYTIN
KREDYTIN-PDA
KREZUS
KROSNO
KRUK
KRUSZWICA
KSGAGRO
KUPIEC
LAURENPES
LCCORP
LENA
LENTEX
LEONIDAS
LETUS
LIBERTY
LIVECHAT
LOKATYBUD
LOTOS
LOYD
LPP
LSISOFT
LSTECHHOM
LUBAWA
LUG
LUXIMA
Lyxor
M4B
MABION
MAGELLAN
MAGNIFICO
MAKARONPL
MALKOWSKI
MARKA
MARSOFT
MARVIPOL
MAXIMUS
MAXIPIZZA
MBANK
MBFACTORY-PDA
MBFGROUP
MBPARTNER
MCI
MCLOGIC
MEDIACAP
MEDIATEL
MEDICALG
MEGARON-PDA
MENNICA
MERA
MERCATOR
MERCOR
MEW
MEXPOLSKA
MFO
MFOOD
MGAMES
MIDAS
MIESZKO
MILKILAND
MILKPOL
MILLENNIUM
MINERAL
MIRACULUM
MIRBUD
MISPOL
MIT
MMPPL
MNI
MODE
MOJ
MOL
MOMO
MONDAY
MONNARI
MOSTALPLC
MOSTALWAR
MOSTALZAB
MOTORICUS
MPAY
MSXRESOUR
MUZA
MWTRADE
NAFTA
NANOTEL
NEMEX
NEPENTES
NETIA
NETMEDIA
NEUCA
NEWWORLDN
NFIEMF
NICOGAMES
NORDEABP
NORTCOAST
NOVAINV-PP
NOVATIS
NOVINA
NOVITA
NOVITUS
NOWAGALA
NTTSYSTEM
NWAI
ODLEWNIE
OLYMPIC
ONE2ONE
ONERAY
ONICO
OPENFIN
OPENNET
OPONEO.PL
OPTIZENLB
OPTONET-PDA
OPTOPOL
ORANGEPL
ORBIS
ORCOGROUP
ORGANIC
ORIONINV
ORPHEE
ORZBIALY
ORZEL
ORZLOPONY
OTMUCHOW
PAGED
PAMAPOL
PANOVA
PARTEX-PDA
PARTNER
PATENTUS
PBG
PBOANIOLA
PBSFINANSE
PCCINTER
PCGUARD
PCZ
PEGAS
PEKAES
PEKAO
PELION
PEMANAGER
PEMUG
PEP
PEPEES
PERMEDIA
PETROLINV
PFH
PGE
PGE-PDA
PGNIG
PGSSOFT
PHARMENA
PHN
PHOENIX
PKNORLEN
PKOBP
PKOBP-PP
PKPCARGO
PLANETSOF
PLASMA
PLASTBOX
PLATYNINW
PLAYMAKER
PLAZACNTR
PMPG
POLAQUA
POLCOLORIT
POLFA
POLICE
POLIMEXMS
POLJADLO
POLLENAE
POLMAN
POLNA
POLNORD
POLREST
POLSKIHR-PDA
POLTRONIC
POLWAX
POLYMETAL
POZBUD
PPRICE
PRAGMAFA
PRAGMAINK
PREMETINV
PRESCO
PRIMAMODA
PROCAD
PROCHEM
PROCHNIK
PROJPRZEM
PROMET
PROSPER
PROTEKTOR
PROVIDENT
PROXYAD
PRTRADE-PDA
PSG
PSWCAPITA
PTI
PUBLICIA-PDA
PULAWY
PWRMEDIA
PYLON
PZU
QUANTUM
QUERCUS
QUMAK
RADPOL
RAFAKO
RAFAMET
RAINBOW
RAJDY4X4-PDA
RANKPROGR
RAWLPLUG
RCSCPAOPEN
RCSDXA0412
RCSILAOPEN
RCUNION
READGENE
REDAN
REDWOOD
REGNON
REINHOLD
RELPOL
REMAK
REMEDIS
REMEDIS-PDA
RESBUD
ROBYG
RODAN
RONSON
ropa brent
ROPCZYCE
ROTOPINO
ROVESE
RUBICON
RUCH
RUCHCHORZ
RUNICOM
S4E
SADOVAYA
SAKANA
SANOK
SANWIL
SCANMEDMM
SECOGROUP
SEKO
SELENAFM
SERENITY
SERINUS
SEVENET-PDA
SFINKS
SILESIA
SILVACG
SILVANO
SIMPLE
SITE
SKOK
SKOTAN
SKYEUROPE
SKYLINE
SKYSTONE
SMSKREDYT
SMSKREDYT-PDA
SMT
SMTSOFT
SMTSOFT-PDA
SNIEZKA
SOBET
SOBIESKI
SOHODEV
SONEL
SPC
SRNFIZ
SSI
STALEXP
STALPROD
STALPROFI
STANUSCH
STANUSCH-PDA
STAPORKOW
STARHEDGE
STARKDEV
STOPKLA
STORMM
SUNEX
SUNTECH
SUWARY
SWARZEDZ
SWIECIE
SWISSMED
SYGNITY
SYMBIO
SYNEKTIK
SYNTHOS
SZAR
T2INVEST
TALEX
TATRY
TAURONPE
TAXNET
TAXUSFUND
TECHMEX
telekomunikacja.pb.pl
TELEMEDPL-PDA
TELESTR
TELGAM
TELGAM
TELL
TERESA
TESGAS
TETA
TFONE
TILIA
TIM
TMSBROKER
TONSILAC
TORPOL
TRAKCJA
TRANSPOL
TRANSPOL-PDA
TRAVELPL
TRITON
TUEUROPA
TVN
UBOATLINE
ULMA
UNIBEP
UNICREDIT
UNITED
URLOPYPL
URSUS
VARIANT
VEDIA
VENO-PP
VENTUREIN
VERBICOM
VIDIS
VINDEXUS
VISION
VISTAL
VISTULA
VOTUM
VOTUM-PDA
WADEX
WARIMPEX
WASKO
WASPOL
WAWEL
WBAY
WDX
WERTHHOLZ
WIELTON
WIERZYCL
WIKANA
WILBO
WINDMOBIL
WINVEST
WISTIL
WODKAN
WOJAS
WORKSERV
WSIP
YAWAL
YELLOWHAT
YELLOWHAT-PDA
YOURIMAGE
ZAMET
ZASTAL
ZEG
ZELMER
ZEPAK
ZETKAMA
ZNTKLAPY
ZPUE
ZREMB
ZUE
ZYWIEC
Zadaj pytanie
Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.
Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.