pb.pl

Pytania dotyczące spółki PROCHNIK

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2014-07-16 Co się dzieje ze spółką? Dlaczego żadnych komunikatów nie ma o prognozach wyników?
(brak odpowiedzi) 

2014-04-09 Kiedy będzie scalenie akcji?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-19 Robicie podwyższenie kapitału z pp i ani me ani ... a dowiadywać trzeba sie na stronach krajowego depozytu???
(brak odpowiedzi) 

2009-05-29 Kiedy będą odpowiedzi na dawno juz zadanie pytania?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-27 Po co zadawać tu pytania skoro nie ma na nie odpowiedzi?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-18 Wśród akcjonariuszy pojawił Rafał Bauer, były prezes Vistuli. Dotąd prezes Próchnika deklarował chęć przejęcia kontroli operacyjnej nad Próchnikiem. Czy obecnie szef Próchnika widzi możliwość współpracy z nowym akcjonariuszem? Zwłaszcza, jeśli Pan Bauer preferuje rozwoj ekspansywny.
(brak odpowiedzi) 

2009-05-08 Witam Mam zamiar zakupic spory pakiet waszej spolki mam jedno pytanie czy na horyzocnie so nowi inwestorzy ktorzy dokapitalizuja spolke i jakie maja Panstwo plany dzialanie na przyszlosc?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu