pb.pl

Pytania dotyczące spółki PROCHNIK

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2014-07-16 Co się dzieje ze spółką? Dlaczego żadnych komunikatów nie ma o prognozach wyników?
(brak odpowiedzi) 

2014-04-09 Kiedy będzie scalenie akcji?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-19 Robicie podwyższenie kapitału z pp i ani me ani ... a dowiadywać trzeba sie na stronach krajowego depozytu???
(brak odpowiedzi) 

2009-05-29 Kiedy będą odpowiedzi na dawno juz zadanie pytania?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-27 Po co zadawać tu pytania skoro nie ma na nie odpowiedzi?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-18 Wśród akcjonariuszy pojawił Rafał Bauer, były prezes Vistuli. Dotąd prezes Próchnika deklarował chęć przejęcia kontroli operacyjnej nad Próchnikiem. Czy obecnie szef Próchnika widzi możliwość współpracy z nowym akcjonariuszem? Zwłaszcza, jeśli Pan Bauer preferuje rozwoj ekspansywny.
(brak odpowiedzi) 

2009-05-08 Witam Mam zamiar zakupic spory pakiet waszej spolki mam jedno pytanie czy na horyzocnie so nowi inwestorzy ktorzy dokapitalizuja spolke i jakie maja Panstwo plany dzialanie na przyszlosc?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu