pb.pl

Pytania dotyczące spółki PROCHEM

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2012-10-12 Czy spółka rozważała lub rozważa emisję obligacji w celu wystartowania z ze swoimi projektami deweloperskimi? Banki wprawdzie zaostrzyły warunki kredytowania w stosunku do sektora, ale na rynku obligacji (emisja prywatna+catalyst) cały czas są możliwości przy odpowiednim oprocentowaniu. Prochem jest praktycznie niezadłużony, więc miałby spore szanse skutecznego przeprowadzenia takiej emisji.
(brak odpowiedzi) 

2011-12-12 Witam, Czy wobec znaczącej obniżki kursu i niedowartościowania akcji spółka planuje skup akcji własnych? Jeżeli nie, to dlaczego? W obecnej sytuacji byłoby to znacznie korzystniejsze z punktu widzenia akcjonariuszy niż dywidenda, którą spółka ma zwyczaj wypłacać. Konserwatywni zarządzający Legg Mason, jednego z głównych akcjonariuszy spółki, kupowali dużo drożej, więc zapewne także doceniliby skup tak tanich akcji.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Inwestorzy nie poznali się na żartach Elona Muska
Lutowy skok zabił indeks strachu
Zarządzający zaczęli obstawiać umocnienie jena
Rentowności obligacji zagrażają hossie na Wall Street
Dlaczego EBC będzie ograniczać zwyżki euro do dolara

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu