pb.pl

Pytania dotyczące spółki PROCHEM

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2012-10-12 Czy spółka rozważała lub rozważa emisję obligacji w celu wystartowania z ze swoimi projektami deweloperskimi? Banki wprawdzie zaostrzyły warunki kredytowania w stosunku do sektora, ale na rynku obligacji (emisja prywatna+catalyst) cały czas są możliwości przy odpowiednim oprocentowaniu. Prochem jest praktycznie niezadłużony, więc miałby spore szanse skutecznego przeprowadzenia takiej emisji.
(brak odpowiedzi) 

2011-12-12 Witam, Czy wobec znaczącej obniżki kursu i niedowartościowania akcji spółka planuje skup akcji własnych? Jeżeli nie, to dlaczego? W obecnej sytuacji byłoby to znacznie korzystniejsze z punktu widzenia akcjonariuszy niż dywidenda, którą spółka ma zwyczaj wypłacać. Konserwatywni zarządzający Legg Mason, jednego z głównych akcjonariuszy spółki, kupowali dużo drożej, więc zapewne także doceniliby skup tak tanich akcji.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu