pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-02-23 Jakie zarząd widzi perspektywy normalnego funkcjonowania spółki, jakie zamierza podjąć działania dotyczace przyszłosci spółki ,a co za tym idzie poprawienia sytuacji spółki na rynku na którym ciężko sobie wypracowywala pozycję i markę?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-21 Czemu zarząd jest nie uchwytny aby wyjaśnic jakie mają dalsze plany w związku z wypowiedzeniem przez bank PKO BP S.A umowy nr 202-129/3/II/22/2007 kredytu inwestycyjnego z dnia 29.11.2007 r. Może szanowny zarząd zajmie w tej sprawie jakieś stanowisko i wypowie się na ten temat w trosce o swoich inwestorów. Czy będzie ogłoszona upadłośc spółki z zawarciem układu? Czy zarząd ma jakiegoś ASA w rękawie, żeby ratowac trudną sytuacje w spółce?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-03 Szanowny Pani Prezesie czy w końcu ktoś z firmy (której my również jesteśmy udziałowcami)zechce odpowiadać na zadawane pytania? Czy w ogóle planujecie coś kolwiek zrobić i kiedy, aby spółkę uratować?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-17 Czy firma funkcjonuje? Ile aktualnie restauracji prowadzi działalność? Czy mają Państwo nowy pomysł na funkcjonowanie firmy?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-03 Czy po sprzedaży części majątku spółka przewiduje akwizycje?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu