pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-02-23 Jakie zarząd widzi perspektywy normalnego funkcjonowania spółki, jakie zamierza podjąć działania dotyczace przyszłosci spółki ,a co za tym idzie poprawienia sytuacji spółki na rynku na którym ciężko sobie wypracowywala pozycję i markę?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-21 Czemu zarząd jest nie uchwytny aby wyjaśnic jakie mają dalsze plany w związku z wypowiedzeniem przez bank PKO BP S.A umowy nr 202-129/3/II/22/2007 kredytu inwestycyjnego z dnia 29.11.2007 r. Może szanowny zarząd zajmie w tej sprawie jakieś stanowisko i wypowie się na ten temat w trosce o swoich inwestorów. Czy będzie ogłoszona upadłośc spółki z zawarciem układu? Czy zarząd ma jakiegoś ASA w rękawie, żeby ratowac trudną sytuacje w spółce?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-03 Szanowny Pani Prezesie czy w końcu ktoś z firmy (której my również jesteśmy udziałowcami)zechce odpowiadać na zadawane pytania? Czy w ogóle planujecie coś kolwiek zrobić i kiedy, aby spółkę uratować?
(brak odpowiedzi) 

2009-12-17 Czy firma funkcjonuje? Ile aktualnie restauracji prowadzi działalność? Czy mają Państwo nowy pomysł na funkcjonowanie firmy?
(brak odpowiedzi) 

2009-08-03 Czy po sprzedaży części majątku spółka przewiduje akwizycje?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu