pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-11-15 czy szanowny pan Prezes jest w stanie wyjaśnić co dzieje sie z kursem akcji a przede wszystkim co jest powodem tak olbrzymiej przeceny w ostatnich dniach ? akcjonariusz
(brak odpowiedzi) 

2010-10-05 Cy restrukturyzacja zdaniem prezesa przebiega pomyślnie? Co ze sprzedażą AGITO?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-08 Witam, kiedy zostanie ustalona i podana do publicznej wiadomości cena emisji nowych akcji oraz jej wielkość.( akcji serii G). Czy wielkość tej emisji będzie znacząco odbiegać od propozycji zapisanych w uchwale WZA.
(brak odpowiedzi) 

2009-11-28 Przeczytałem ostatnio w jednej z gazet, że pronox sprzedaje Centrozapowi nieruchomość w Sławkowie. Proszę o dodatkowe informacje na ten temat.
(brak odpowiedzi) 

2009-09-30 Czy nowy zarzad ma jakąś wizję ceny akcji spółki w najbliższym czasie. Jaka Państwa zdaniem cena jest optymalna w tej chwiili i jaka powinna być w najbliższych miesiącach.
(brak odpowiedzi) 

2009-09-04 Na kiedy biegły sądowy wyznaczył nowy termin dostarczenia raportu dla sądu celem podjęcia decyzji w sprawie toczącego się procesu upadłości?
(brak odpowiedzi) 

2009-06-08 Czy pojawi się w końcu jakiś komentarz zarządu na temat ogłoszenia upadłości + układ?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-13 Czy będzie jakaś informacja ze spółki po dużych przecenach na giełdzie? Co się dzieje?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-06 Czy kurs Pronoksu ma szansę na wzrosty?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu