pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-11-15 czy szanowny pan Prezes jest w stanie wyjaśnić co dzieje sie z kursem akcji a przede wszystkim co jest powodem tak olbrzymiej przeceny w ostatnich dniach ? akcjonariusz
(brak odpowiedzi) 

2010-10-05 Cy restrukturyzacja zdaniem prezesa przebiega pomyślnie? Co ze sprzedażą AGITO?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-08 Witam, kiedy zostanie ustalona i podana do publicznej wiadomości cena emisji nowych akcji oraz jej wielkość.( akcji serii G). Czy wielkość tej emisji będzie znacząco odbiegać od propozycji zapisanych w uchwale WZA.
(brak odpowiedzi) 

2009-11-28 Przeczytałem ostatnio w jednej z gazet, że pronox sprzedaje Centrozapowi nieruchomość w Sławkowie. Proszę o dodatkowe informacje na ten temat.
(brak odpowiedzi) 

2009-09-30 Czy nowy zarzad ma jakąś wizję ceny akcji spółki w najbliższym czasie. Jaka Państwa zdaniem cena jest optymalna w tej chwiili i jaka powinna być w najbliższych miesiącach.
(brak odpowiedzi) 

2009-09-04 Na kiedy biegły sądowy wyznaczył nowy termin dostarczenia raportu dla sądu celem podjęcia decyzji w sprawie toczącego się procesu upadłości?
(brak odpowiedzi) 

2009-06-08 Czy pojawi się w końcu jakiś komentarz zarządu na temat ogłoszenia upadłości + układ?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-13 Czy będzie jakaś informacja ze spółki po dużych przecenach na giełdzie? Co się dzieje?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-06 Czy kurs Pronoksu ma szansę na wzrosty?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu