pb.pl

Pytania dotyczące spółki PROSPER

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-02-23 Co zamierza Spółka zrobić z akcjami drobnych inwestorów, które pozostały na rachunkach maklerskich, po zniesieniu dematerializacji akcji. Problem jest poważny ponieważ dotyczy 9,6% K.A.spółki.
O warunkach zakupu akcji PROSPER S.A. poza obrotem giełdowym decydować będzie jako właściciel akcji TORFARM S.A. w każdym przypadku indywidualnie na zasadach rynkowych W związku z tym wszelkie pytania w sprawie obrotu prosimy kierować bezporśrednio do TORFARM S.A. ( www.torfarm.pl ) Kontakt - relacje inwestorskie TORFARM S.A. (http://www.torfarm.pl/inwestor/relacje_z_inwestorami/kontakt)  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu