pb.pl

Pytania dotyczące spółki PLASTBOX

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-06-20 Kurs spadł do poziomu z 2008 r. Wyprzedaż akcji pakietami po 5000 tys sugeruje zamiar opuszczenia GPW. Czy nowy Prezes ma jakąś strategię??, która poprawiłaby notowania. Strategia Koźlika i jego następcy jakoś nie działa.
(brak odpowiedzi) 

2010-10-08 W ciągu 12 m-cy kurs akcji spadł o prawie 100%. Czy obecny zarząd nie powinien przyznać się, że nie ma pomysłu na skuteczne i efektywne zarządzanie spółką?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-06 Wartość rynkowa jest poniżej ceny akcji nowej emisji. Co zarząd spółki ma do powiedzenia zawiedzionym akcjonariuszom, którzy nabywali te akcje ?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-05 Co firma planuje zrobić aby poprawić swój wizerunek i słabe wyniki nowego prezesa?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-08 Dlaczego spółka zmieniła datę przydziału akcji z 6 na 8 stycznia. Czy wiąże się to z tym, że opóźni tym samym zwrot nadpłaconych środków o 5 dni i chce zarobić na odsetkach od tej kwoty. Kwota spora, ponad 150 mln PLN, bo chyba technicznie nie było przeciwwskazań przydzielić akcje według pierwotnego terminu?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-24 Czy na odpowiedź w sprawie wstrzymania zapisów na JPP serii G trzeba będzie długo czekać?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-24 Zadane pytanie dotyczy wstrzymania zapisów na JPP, co się dzieje? Proszę o jasną i wiarygodną odpowiedź.
(brak odpowiedzi) 

2009-11-10 Co z JPP Plastboxu ?
Szanowni Państwo, Odnosząc się do otrzymanego pytania, zwracamy się z prośbą o jego doprecyzowanie. Zadane pytanie jest tak ogólne, iż trudno przewidzieć jakiego rodzaju informację chciałby uzyskać Inwestor. Z poważaniem Anna Pawlak  

2009-11-09 Precyzuję: nabylem w dn 02.11 - jako posiadacz akcji PLASTBOXU - jednostkowe prawa poboru - emisja serii G (wg prospektu - 5pln/PP). Nie potrafie znalezc na stronach spolki informacji: 1. kiedy PP (serii G) trafia do obrotu gieldowego 2. rozumiem, ze trzeba bedzie sie zapisac na wykup tych akcji (zlozyc wniosek) - kiedy nalezy to uczynic?
Szanowny Panie, Udzielenie odpowiedzi na Pana pytania nie jest obecnie możliwe bowiem wskazanie terminów, o które Pan pyta uzależnione jest od zatwierdzenia przez KNF prospektu emisyjnego Spółki. Terminy te określone będą w zatwierdzonym prospekcie emisyjnym i opublikowane na stronie internetowej Spółki niezwłocznie po zatwierdzeniu prospektu. Z poważaniem Anna Pawlak  

2009-06-03 Czy spółka uzyska dodatni wynik za drugi kwartał?
(brak odpowiedzi) 

2009-06-02 Czy spółka uzyska wynik dodatni za drugi kwartał?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu