pb.pl

Pytania dotyczące spółki PLASTBOX

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-06-20 Kurs spadł do poziomu z 2008 r. Wyprzedaż akcji pakietami po 5000 tys sugeruje zamiar opuszczenia GPW. Czy nowy Prezes ma jakąś strategię??, która poprawiłaby notowania. Strategia Koźlika i jego następcy jakoś nie działa.
(brak odpowiedzi) 

2010-10-08 W ciągu 12 m-cy kurs akcji spadł o prawie 100%. Czy obecny zarząd nie powinien przyznać się, że nie ma pomysłu na skuteczne i efektywne zarządzanie spółką?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-06 Wartość rynkowa jest poniżej ceny akcji nowej emisji. Co zarząd spółki ma do powiedzenia zawiedzionym akcjonariuszom, którzy nabywali te akcje ?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-05 Co firma planuje zrobić aby poprawić swój wizerunek i słabe wyniki nowego prezesa?
(brak odpowiedzi) 

2010-01-08 Dlaczego spółka zmieniła datę przydziału akcji z 6 na 8 stycznia. Czy wiąże się to z tym, że opóźni tym samym zwrot nadpłaconych środków o 5 dni i chce zarobić na odsetkach od tej kwoty. Kwota spora, ponad 150 mln PLN, bo chyba technicznie nie było przeciwwskazań przydzielić akcje według pierwotnego terminu?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-24 Czy na odpowiedź w sprawie wstrzymania zapisów na JPP serii G trzeba będzie długo czekać?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-24 Zadane pytanie dotyczy wstrzymania zapisów na JPP, co się dzieje? Proszę o jasną i wiarygodną odpowiedź.
(brak odpowiedzi) 

2009-11-10 Co z JPP Plastboxu ?
Szanowni Państwo, Odnosząc się do otrzymanego pytania, zwracamy się z prośbą o jego doprecyzowanie. Zadane pytanie jest tak ogólne, iż trudno przewidzieć jakiego rodzaju informację chciałby uzyskać Inwestor. Z poważaniem Anna Pawlak  

2009-11-09 Precyzuję: nabylem w dn 02.11 - jako posiadacz akcji PLASTBOXU - jednostkowe prawa poboru - emisja serii G (wg prospektu - 5pln/PP). Nie potrafie znalezc na stronach spolki informacji: 1. kiedy PP (serii G) trafia do obrotu gieldowego 2. rozumiem, ze trzeba bedzie sie zapisac na wykup tych akcji (zlozyc wniosek) - kiedy nalezy to uczynic?
Szanowny Panie, Udzielenie odpowiedzi na Pana pytania nie jest obecnie możliwe bowiem wskazanie terminów, o które Pan pyta uzależnione jest od zatwierdzenia przez KNF prospektu emisyjnego Spółki. Terminy te określone będą w zatwierdzonym prospekcie emisyjnym i opublikowane na stronie internetowej Spółki niezwłocznie po zatwierdzeniu prospektu. Z poważaniem Anna Pawlak  

2009-06-03 Czy spółka uzyska dodatni wynik za drugi kwartał?
(brak odpowiedzi) 

2009-06-02 Czy spółka uzyska wynik dodatni za drugi kwartał?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu