pb.pl

Pytania dotyczące spółki

      0/2   następne

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-10-30 witam , slyszalem ze petrolinvest ma oglosic upadlosc 5.11.2013r. to prawda?
(brak odpowiedzi) 

2013-10-01 Czy w obecnej sytuacji Pan Prezes nie powinien wydać oświadczenia dotyczącego tego co się dzieje w spółce ???
(brak odpowiedzi) 

2012-12-29 W ostatnim komunikacie prasowym z dnia 21.12.2012 prezes informuje że Petrolinvest w 2012 roku stał się spółką poszukiwawczo wydobywczą. Czy może ktoś z firmy uściślić co,gdzie, i wjakich ilościach wydobywa ???
(brak odpowiedzi) 

2012-05-18 Paradoksalnie, w dniu historycznego minimum na kursie akcji Petrolinvestu, spółka znajduje się w przełomowym, bardzo pozytywnym momencie – przekonuje Bertrand Le Guern, prezes firmy, w specjalnym oświadczeniu. Czy oznacza to, że z masy upadłościowej po zaspokojeniu wszystkich wierzycieli dla akcjonariuszy zostaną jeszcze jakieś wolne środki?
(brak odpowiedzi) 

2012-05-17 Na kiedy przewidziane jest ogłoszenie wykupu akcji celem wycofania z obrotu i umożenia celem zwiększenia wartości pozostałych w obrocie?
(brak odpowiedzi) 

2012-05-08 Kiedy odbędzie się kolejna emisja akcji spółki i na co zostaną przeznaczone pozyskane środki?
(brak odpowiedzi) 

2012-03-12 Czy ja, jako zwykły akcjonariusz mogę złożyć wniosek o upadłość Petrolinvestu?
(brak odpowiedzi) 

2012-02-05 Jaka prognoza spółki na luty?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-20 Kiedy spółka zamierza wypłacić pierwszą dywidendę i w jakiej wysokości, która byłaby bodźcem dla inwestorów długoterminowych zorientowanych na wartość, wskaźniki finansowe i strategie Warrena Buffetta?
(brak odpowiedzi) 

2011-09-19 Kiedy odbędzie się kolejna emisja akcji, obligacji, bonów subskrypcyjnych, produktów standaryzowanych lub innych futures lub pobór na tzw. krechę pod krechę i czy cena emisyjna będzie wyższa od nominalnej?
(brak odpowiedzi) 

2011-08-08 Co się obecnie dzieje na Shyraku w Kazachstanie ? Nie ma informacji o obecnej sytuacji wierceń, jaki jest obecny poziom, czy pobrano kolejne rdzenie do opróbowania, o urządzeniu wiertniczym czy zmieniono na lżejsze i jeżeli tak to jakie?
(brak odpowiedzi) 

2011-06-08 Firma pochwaliła się, że badania norweskiej firmy geofizycznej Petroleum Geo-Services potwierdziły "wysoki potencjał odkrytego złoża ropy" na złożu Koblandy. Co to oznacza w praktyce i jaki jest główny profil działalności firmy bo pojawiają si sprzeczne informacje o gazie, gazie łupkowym, LPG jak również teraz o ropie naftowej.Czy firma zamierza wten sposób zdywersyfikować swoje źródła przychodów? Czy chce również próbować dywersyfikacji geograficznej np. przez dodanie do aktywów złóż ropy i gazy na Falklandach (argentyńskich Malwinach) lub na Antarktydzie i nawiązać współpracę z polskimi polarnikami lub badaczami argentyńskimi celem prób przejęcia złóż od sił brytyjskich na Falklandach?
(brak odpowiedzi) 

2011-06-02 Kiedy zostanie wypracowany dodatni wynik finansowy w postaci rocznego zysku netto oraz do jakiego poziomu planowane są koleje emisje akcji? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.
(brak odpowiedzi) 

2011-05-19 PO CO TE WSZYSTKIE PYTANIA, JAK NIKT NA NIE NIE ODPOWIADA? A potem się dziwią, ze na walne nikt nie przyjeżdża...
(brak odpowiedzi) 

2011-04-17 Kiedy będzie ogłoszona cena emisyjna nowej subskrybcji akcji Petrolinvestu i czy będzie miała wpływ na nią rynkowa wycena walorów?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-15 Kiedy nastapi zwrot akcji pozyczonych przez Prokom?
(brak odpowiedzi) 

2010-11-19 Kiedy rozpocznie się wydobycie ropy w Kazachstanie?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-28 Kiedy spółka ma zamiar wypłacić dywidendę ?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-22 Spółka obiecywała spełnianie wymagań w zakresie ładu korporacyjnego. Sugeruję, aby na początek zaczęła odpowiadać na pytania drobnych akcjonariuszy Pytania: 1. Kiedy planuje się finalizację umów z EBOREM i TOTALEM. Niepokojące jest, iż w-ce prezes Juszczak mówił, że nie ma pośpiechu. Chyba spółce zależy, aby jak najszybciej rozpocząć kolejne odwierty? Czy może przed zimą nie ma sensu ich rozpiczynać? 2. Czy zarząd może poinformować o warunkach umów z TOTAL-em i EBOR-em oraz statusie tych warunków (które spełnione, które niespełnione). 3. Czy umowa z PGNIG została rozwiązana? 4. Czy prowadzone są jakiekolwiek prace w Kazachstanie? 5. Czy Pan Andre Spark jest członkiem rady nadzorczej z ramienia EBOR? 6. Czemu fundusze amerykańskie objęły akcje zamiast Prokom Investments? CZy jest to zw. z TV familijną i niską dywidendą z POLNORD-u? 7. Czy są jacyś kandydaci na prezesa Petrolinvest, czy tymczasowy prezes pozostanie dłużej na stanowisku?
(brak odpowiedzi) 

2010-04-27 Kiedy niezależny audytor zakończy prace nad oceną wielkści złoża? Czy znacie Państwo już te dane? Kiedy je ogłosicie?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-24 Czy nie sądzicie Państwo, że zwykłą arogancją jest nie odpowiadanie na pytania w "akcji inwestor". Czyżby struś schował głowę w piasek i udaje, ze go nie ma?
(brak odpowiedzi) 

2010-02-15 Czy Wy napewno szukacie ropy ?
(brak odpowiedzi) 

2010-02-11 Czy założyciele spółki wzorowali się na słynnej Kompanii Mórz Południowych?
(brak odpowiedzi) 

2010-02-10 Kiedy będzie miała miejsce emisja ratunkowa spółki.pod koniec tamtego roku przy cenie 30 zł wyznaczyłem z analizy techniczno-fundamentalnej spadek do 13 zł ale w drugiej połowie tego roku. Rzeczywistość przyspieszyła znacząco. Psychologiczny poziom wsparcia to myślę teraz 10 zł. A po jakiej cenie będzie emisja ratunkowa. Na odpowiedz czekam nie ja tylko ludzie zwani akcjonariuszami tego spekulacyjnego przedsięwzięcia. Gratuluję dobrego samopoczucia- odpisywać nie musicie zakończenie dopisze samo życie
(brak odpowiedzi) 

2010-02-05 Czy ostatnie spadki akcji spółki zwiazane są z odmową otrzymania dofinansowania z Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju i czy to prawda, że w ramach kolejnych emisji akcji przewidujecie Państwo przekazać bezpłatne akcje menadżerom spółki? Jak wygląda sprawa zabezpieczenia pożyczek od funduszu GEM przy spaddku akcji spółki Petrolinvest poniżej 10 zł Czy to prawda, że zamierzacie Państwo ograniczyć, także działalność na niektórych obszarach o "bogaty" zasobach na koncesjach OTG, EmbaYugNeft, Profit i Aktau-Transit.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwes[email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu