pb.pl

Pytania dotyczące spółki RAFAKO

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2016-11-29 Jakie są perspektywy spółki na 2017 rok? Czy 2017 rok będzie lepszy niż 2016 rok? Gdzie spółka upatruje głównych źródeł dochodu?
(brak odpowiedzi) 

2014-06-11 Jakie ma plany PBG w stosunku do akcji Rafako?
(brak odpowiedzi) 

2014-06-11 Czy w roku 2014 przewidywane są zyski i jakie?
(brak odpowiedzi) 

2014-04-22 Jaki jest udział Rafako (w przybliżeniu) w projekcie Opole?
(brak odpowiedzi) 

2013-10-15 Jak zostanie rozliczona wierzytelność wobec PBG na 193 mln zł po zawarciu układu z PBG? Czy Rafako odzyska cokolwiek z tej kwoty, czy dostanie akcje PBG, czy może PBG spłaci Rafako akcjami Rafako?
Zaspokojenie wierzytelności Rafako SA względem PBG SA oraz Hydrobudowa Polska SA jest opisane zaktualizowaną propozycją układową PBG SA oraz wzajemnymi umowami, o których spółka informowała w odpowiednich raportach bieżących. W przypadku podjęcia nowych ustaleń/umów mających wpływ na realizację analizowanych wierzytelności Rafako SA, Spółka poinformuje rynek w odpowiednim raporcie bieżącym.  

2013-10-04 Przed dwoma miesiacami prezes Rafako oglosil porozumienie z Alstomem w ciagu kilku dni. minely dwa miesiace i nic. Co na to pan prezes?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-17 Zapotrzebowanie na energię z tradycyjnych elektrowni wzrośnie. Czy przewidujecie jakieś inne akwizycje celem zwiększenia mocy przerobowych
(brak odpowiedzi) 

2009-06-08 Jak wygląda sytuacja z inwestycją Rafako w Chinach ?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-06 Co się dzieje z kursem Rafako na koniec sesji? Ktoś manipuluje kursem od dłuższego czasu. Czy można sprawdzić, kto to robi i zgłosić do KNF?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Marazm na GPW utrzyma się przez lata
5 powodów, dla których dominacja Wall Street jest nie do utrzymania
Jeszcze przez lata podaż miedzi będzie przewyższała popyt
Wall Street rozczaruje w końcówce roku
Bessa maluchów równie długa jak w kryzysie finansowym

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu