pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-10-10 Czy nastąpiło już nabycie pośrednie akcji RESBUD SA przez RUBICON Partners S.A.
Na tą chwilę bardziej odpowiednim adresatem tego pytania wydają się być strony tejże transakcji. Jeśli do Spółki wpłyną dokumenty potwierdzajace taką transakcje napewno informacja w tej sprawie będzie opublikowane zgodnie z procedurą i obowiązującymi przepisami. 

2011-08-27 jak mozna zrobic w 2 kwartale 3mln straty przy 9mln przychodu?tlumaczenie ze w maju padal deszcz a benzyna podrozala nie uzasadnia az takiej straty,czy spolka zamierza po raz drugi zbankrutowac?
Strata wykazana w II kwartale 2011 r. jest w znacznym stopniu wynikiem rozliczenia końcowego jednego kontraktu, którego realizacja rozpoczęła się w 2010r. Nieprzewidzianie trudne warunki geologiczne spowodowały poniesienie bardzo dużych kosztów, których Inwestor w rozliczeniu końcowym nie uznał. Obecna sytuacja finansowa spółki jest stabilna i nie rodzi zagrożeń dla kontynuacji działalności. Pozyskane w ostatnich dwóch miesiącach zlecenia o wartości łącznej ponad 21 mln zł dają podstawę do poprawy wyniku finansowego w bieżącym roku. 

2011-02-24 1-czy aktualnie spółka ma podpisana umowę z animatorem??2-czy z uwagi na mała ilość akcji w obrocie spółka zgłosi wniosek o dokonanie splitu w proporcji 1/4 ??? 3-czy spółka ma dostateczny portfel zleceń na br??
Odp.1 Tak, RESBUD od sierpnia 2008 r. ma podpisana umowe z animatorem. ODP. 2 Zarząd RESBUD nie planuje w najbliższej przyszłości przeprowadzenia splitu. Odp.3 Aktualny portfel zleceń na br. można uznać za zadowalający, a trwają intensywne prace nad jego powiększeniem zarówno na ten rok jak i następny.Perspektywy w tej kwesti wydają się bardzo obiecujące. 

2010-12-24 Jaki wplyw na dalsze funkcjonowanie grupy bedzie miala sprzedaz ''Radymna''? Czy pozyskane 2 mln beda przeznaczone na stworzenie nowych spolek zaleznych czy tez zostana rozdysponowane akcjonariuszom? Zarząd powininen znać odpowiedźna to pytanie w momenecie podejmowania decyzji o sprzedaży. Jaki orientacyjnie jest procentowy udzial ''Radymna'' w przychodach grupy?
Sprzedaż udziałów spółki EB Radymno nie będzie miała negatywnego wpływu na funkcjonowanie Grupy. Jej udział w przychodach Grupy RESBUD S.A. stanowił ok. 5%. Pozyskane środki (2,7 mln zł )będą w całości przeznaczone na rozwój spółki RESBUD SA – Zarząd nie planuje tworzyć nowych spółek. 

2010-12-19 Czytamy, że spółka wychodzi na prostą. Czy w związku z tym osiągnie zysk w br i czy wypłaci dywidendę jak w 2009?
Zarząd RESBUD S.A. informuje, że nie zakończył się jeszcze rok rozliczeniowy, a Zarząd RESBUD S.A. podjął decyzję o nie publikowaniu prognoz dot. wielkości przychodzów czy wyniku Spółki. Wszystkie informacje w tej kwestii publikowane są w raportach bieżących Emitenta w ustalonych uprzednio terminach lub na bieżąco w razie zaistnienia ku temu przesłanek. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu