pb.pl

Pytania dotyczące spółki SANWIL

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-11-23 Kiedy Zarząd zamierza zmienić nastawienie w kwestii przekazywania informacji? Czy prezes pamięta o tym, że spółka jest spółką giełdową i ciążą na niej pewne dodatkowe zobowiązania. Pamiętaj prezesie, że pozyskane pieniądze z emisji nie są darowizną!
(brak odpowiedzi) 

2010-05-15 kiedy spółka wyjdzie z opcji walutowych i co dzieje się w sprawie przejęcia zakładu ceramiki budowlanej?
(brak odpowiedzi) 

2010-02-23 Produkcja w przemyśle lekkim, z uwagi na nierówną konkurencję z Chinami, jest dziś nieopłacalna. Czy Zarząd ma jakieś sensowne plany związane ze zmianą profliu działalności spółki, choćby takie jak połacznie się z jakąś niepubliczną spółką z innej branży i wygaszenie dotychczasowej działalności?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-23 Co się dzieje w sprawie scalenia akcji spółki? We wrześniu podjęto uchwałę o scaleniu i nowej wartości nominalnej. W październiku sąd zarejestrował przeliczoną ilość akcji. Dlaczego w dalszym ciągu nic się nie dzieje?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-09 Moje pytanie dotyczy sytuacji w spólce SANWIL pod względem finansowym i komunikacyjnym. Spółka jako jedna z nielicznych nie prowadzi żadnego dialogu z akcjonariuszami, nie odpowiada na pytania czy nie przedstawia sytuacji w firmie co na spółkę akcyjną notowaną na WGPZ powinno być obowiązkiem i priorytetem by poważnie traktować wszystkie strony stołu przy kturym razem siedzimy. Kiedy zostanie rozwiązany problem ujemnych opcji walutowych, kiedy spółka przynosić będzie zyski netto i operacyjne bo obserwując ostatnie miesiące idące w lata po tym jak Spółka pozyskała pieniądze ( m.in. moje ) z emisji z pp jest tylko równia pochyła. Do kiedy to potrwa? Pozdrawiam i liczę na rzetelną odpowiedź.
(brak odpowiedzi) 

2009-07-13 Czy SANWIL S.A zamierza połączyć się z inną firmą z innej branży i tym samym wprowadzić ją na giełdę na swoje miejsce??
(brak odpowiedzi) 

2009-07-13 Dlaczego spółka Sanwil, jako prawie jedyna nie udziela żadnych odpowiedzi na pytania zadawane przez inwestorów? Czy naprawdę jest tak źle, czy po prostu zarząd ma nas gdzieś głęboko?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-08 Czy Rada Nadzorcza wyciągnęła konsekwencje prawne wobec Zarządu za straty, które spółka poniosła na transakcjach opcyjnych? Ile gotówki pozostało w firmie/grupie kapitałowej po ostatniej emisji akcji, które to miały zostać przeznaczone na rozwój firmy? Jaki jest plan działania/strategia podjęta przez Radę Nadzorczą w celu zapewneinia większej płynności akcji na GPW?
(brak odpowiedzi) 

2009-06-04 Co zarząd spółki robi, by wyjść z listy alertów? A jeśli tak, to co? ;)
(brak odpowiedzi) 

2009-05-06 Jak wygląda sprawa opcji walutowych i czy spółki prowadzi jakieś rozmowy z bankami w celu rozwiązania problemów z tym związanych? Kiedy spółka wyczyści się z toksycznych opcji ?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-06 Do Zarządu: Jaka kwota została na kontach spółki po ostatniej emisji akcji z prawem poboru. Akcjonariusze spółki zaufali Zarządowi i powierzyli spółce SANWIL ogromne pieniądze, które miały zostać przeznaczone na akwizycje/przejęcia/rozwój spółki a tym samym wzrost jej wartości!! Prosze odpowiedzieć kiedy Zarząd zajmie stanowisko w sprawie "przejedzenia" środków a jeśli jest inaczej kiedy wyjaśni co dzieje się w spółce?
(brak odpowiedzi) 

2009-05-03 Co mam robić z posiadanymi akcjami? Jak można je sprzedać ?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu