pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2014-02-18 Czy Zarząd planuje wypłatę dywidendy za 2013 rok?
(brak odpowiedzi) 

2013-03-14 Kiedy spolka planuje przeniesc sie na GPW?
(brak odpowiedzi) 

2012-03-04 Czy to prawda, że Scanmed Multimedis SA planuje przejęcie Szpitala Św. Rafała od podmiotów powiązanych poprzez emisję akcji serii D? Trzeba tu zaznaczyć, że zgodnie z nieoficjalnymi informacjami Szpital Św. Rafała ma bardzo duże problemy finansowe i transakcja ta będzie niekorzystna dla akcjonariuszy Scanmed Multimedis SA
(brak odpowiedzi) 

2012-03-04 Dlaczego minimalna cena emisyjna akcji serii D emitowanych z pozbawieniem prawa poboru jest tak niska? Cena 2,00 zł oznacza emisję do wybranych inwestorów przy wskaźniku P/BV na poziomie ok. 0,45. Czy Zarząd nie uważa, że emisja akcji serii D na tych zasadach jest skrajnie niekorzystna dla inwestorów, którzy nabywali akcje w ofercie prywatnej w 2011 r. płacąc po 4,80 zł za 1 akcję?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu