pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2014-02-18 Czy Zarząd planuje wypłatę dywidendy za 2013 rok?
(brak odpowiedzi) 

2013-03-14 Kiedy spolka planuje przeniesc sie na GPW?
(brak odpowiedzi) 

2012-03-04 Czy to prawda, że Scanmed Multimedis SA planuje przejęcie Szpitala Św. Rafała od podmiotów powiązanych poprzez emisję akcji serii D? Trzeba tu zaznaczyć, że zgodnie z nieoficjalnymi informacjami Szpital Św. Rafała ma bardzo duże problemy finansowe i transakcja ta będzie niekorzystna dla akcjonariuszy Scanmed Multimedis SA
(brak odpowiedzi) 

2012-03-04 Dlaczego minimalna cena emisyjna akcji serii D emitowanych z pozbawieniem prawa poboru jest tak niska? Cena 2,00 zł oznacza emisję do wybranych inwestorów przy wskaźniku P/BV na poziomie ok. 0,45. Czy Zarząd nie uważa, że emisja akcji serii D na tych zasadach jest skrajnie niekorzystna dla inwestorów, którzy nabywali akcje w ofercie prywatnej w 2011 r. płacąc po 4,80 zł za 1 akcję?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu