Pytania dotyczące spółki SKOTAN
0/3 następne

Pytania inwestorów:
Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?
Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.
2015-02-01
Czy zamierzacie skomercjalizować innowacyjne przerabialnie odpadów chemicznych na energię elektryczną taką, jaką postawiliście w Azotach?
(brak odpowiedzi)
2012-09-05
W raporcie za 2011 rok informowaliście Państwo,że podpisaliście list intencyjny z firmą EKOTEH realizującą program rewitalizacji terenów skażonych przez przemysł petrochemiczny na terenie Republiki Baszkortostan. Czy są w tej sprawie jakieś konkrety, bo w obu reportach kwartalnych z tego roku ta sprawa została przemilczana?
(brak odpowiedzi)
2012-04-14
Tak można było zarobić na akcjach Alchemii: Zwrot za miesiąc -7,45% Zwrot za pół roku -1,41% Zwrot za rok -25,27% Zwrot za 2 lata -20,14% Zwrot za 5 lat -64,14% Jaka jest przyczyna powyższego zwrotu z inwestycji? Alchemia za rok 2011 wykazała zysk 118,5 mln zł.
(brak odpowiedzi)
2012-04-14
Skotan posiada 9 500 000 szt akcji Alchemii, tak wynika z przedstawionego raportu za rok 2011. Czy sprzedawane pakiety akcji Alchemii są odkupywane przez głównego udziałowca Skotanu i Alchemii? Jeśli tak, to po jakiej cenie?
(brak odpowiedzi)
2012-01-10
Czy równolegle z pracami związanymi z uzyskaniem pełnej wydajności drożdżowni prowadzone są badania na stadach z uzyskanym dotychczas produktem?
(brak odpowiedzi)
2012-01-05
Nowa technologia opracowywana przez polskich naukowców ma pozwolić na produkcję nowego paliwa na bazie gliceryny - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".
Jak donosi gazeta, Polska Akademia Nauk pracuje na zlecenie rządu nad zagospodarowaniem gliceryny. W Polsce mamy jej duże nadwyżki, bo to produkt uboczny produkcji bioestrów dodawanych do paliw. Na każde 10 kg biodiesla powstaje aż kilogram gliceryny.
Powyższy art. z dn. 05.01.2012. Czy Spółka nadal jest zainteresowana produkcją biopaliwa i czy posiada powyższą technologie?
(brak odpowiedzi)
2011-10-13
Czy nieterminowe wykonanie linii do produkcji drożdży ma wpływ na otrzymanie dotacji PARP? Przypominam , iż Spolka związana jest umowa z PARP, terminy wykonania. Czy Spółka zamierza naliczyć kary umowne dla Wykonawcy za nieterminowe wykonanie instalacji.
(brak odpowiedzi)
2011-10-07
To Pana wypowiedz z dn 13.07.2011 r.
Kiedy spodziewacie się zamknięcia odbioru technicznego drożdżowni i kiedy może zapaść decyzja o rozbudowie instalacji do docelowych mocy produkcyjnych?
Prace rozruchowe rozpoczęły się w kwietniu tego roku i zakończą się prawdopodobnie w najbliższych tygodniach ostatecznymi testami funkcjonalności. Czekamy też na spełnienie wymogów wydajności, pracujemy nad tym tematem wspólnie z generalnym wykonawcą. Jesteśmy wymagającym zamawiającym, ponieważ realizacja II etapu projektu uzależniona jest od funkcjonowania pilotażowej drożdżowni zgodnie z określonymi parametrami.
Co mial Pan na mysli mowiac o najblizszych tygodniach?
W dalszym ciągu trwają prace związane z oddaniem w pełni funkcjonalnej i osiągającej oczekiwane parametry ilościowe i jakościowe instalacji. Zarówno Skotan jak i generalny wykonawca zdaje sobie sprawę z opóźnienia.Dokładamy jednak najwyższych starań aby jak najszybciej rozpocząć dalszy etap działalności.
2011-09-25
Jakiego roztrzygniecia wyroku w dn. 13 pazdziernika 2011 r. spodziewają się Państwo? Jakie argumenty ma Spolka ma swoja obrone? Jak prawnicy Spolki oceniaja zakoniczenie sporu?
(brak odpowiedzi)
2011-08-24
Czyżby wyniki są tak zniechęcające, że nie wybrano wykonawcy na drugi etap budowy drożdżowni,bo słuch o wynikach przetargu zaginął oraz co się dzieje w temacie projektu wodorowego?Mija już prawie pół roku od przyznania dofinansowania przez PARP a nie wiadomo, czy jakikolwiek krok w tym kierunku został poczyniony.
(brak odpowiedzi)
2011-07-06
Czy problemy z zakończeniem budowy drożdżowni są przyczyną przedłużania przez PARP sprawy wezwania do podpisania umowy na dofinansowanie projektu wodorowego?
(brak odpowiedzi)
2011-06-28
Drożdżownia umarła śmiercią naturalną, czy może jeszcze gdzieś tli się nadzieja na jej uruchomienie w tym roku?
Oficjalnie I etap drożdżowni nadal znajduje się w fazie rozruchu operacyjnego – umowa z Generalnym Wykonawcą zobowiązuje Wykonawcę do przekazania SKOTAN SA obiektu o narzuconej przez Spółkę, zaplanowanej, określonej i ostatecznie przetestowanej wydajności w wielogodzinnym ciągłym procesie technologicznym. Ponieważ w interesie spółki jest to, aby przekazany i odebrany obiekt był sprawny w 100% i pracował na 100% wydajności (planowany II etap drożdżowni opiera się funkcjonalnie o sprawność i wydajność I etapu), oficjalnie obiekt nie został jeszcze przekazany do eksploatacji przez Wykonawcę ani przez Spółkę odebrany. Nie zmienia to faktu, iż moment ostatecznego przekazania SKOTAN obiektu jest coraz bliżej, a wspólne bieżące prace optymalizacyjne i wdrażane usprawnienia mają na celu zapewnienie długoletniej i komfortowej eksploatacji instalacji przez SKOTAN SA.
2011-06-17
Co się dzieje, że jeszcze nie jest uruchomiona drożdżownia na terenie rafinerii w Czechowicach Dziedzicach?
(brak odpowiedzi)
2011-05-08
Co spółka robi w temacie magazynowania co2, który jest wpisany w strategię spółki?
(brak odpowiedzi)
2011-04-15
1. DLACZEGO NIE POINFORMOWALIŚCIE AKCJONARIUSZY ŻE PRACE BUDOWLANE DROŻDŻOWNI SIĘ ZAKOŃCZYŁY, A TERAZ JEST PROWADZONY ROZRUCH ZAKŁADU? - chyba trochę dziwne że akcjonariusze sami muszą jeździć na plac budowy i się dowiadywać różnymi sposobami, ponieważ spółka nie widzi potrzeby komunikacji z akcjonariuszami....
2. CZY JUZ DOSZŁO DO PODPISANIA UMOWY Z FIRMĄ PCC ROKITA SA. DOTYCZĄCEJ ŚCISŁEJ WSPÓŁPRACY NAUKOWEJ, TECHNICZNEJ I KOOPERACYJNEJ W SPRAWIE BUDOWY BLOKU ENERGETYCZNEGO?
3. CZY JUŻ DOSZŁO DO PODPISANIA UMOWY Z PARP W SPRAWIE DOFINANSOWANIA budowy instalacji wykorzystania odpadowego wodoru do celów energetycznych?
CZEKAM NA ODPOWIEDŹ
Z SZACUNKIEM
NIEZADOWOLONY AKCJONARIUSZ
1. Prace budowlane drożdżowni nie zakończyły się jeszcze, więc Spółka nie miała o czym informować Akcjonariuszy. Przykro mi, ze powołuje się Pan na informacje, które nie są prawdziwe i nie korespondują ze stanem faktycznym, wpisanym w dziennik budowy. Dostęp do placu budowy osób postronnych jest silnie ograniczony z uwagi na położenie na terenie Rafinerii Lotosu i „różne sposoby”, o których Pan pisze, pozyskiwania informacji na temat stanu zaawansowania prac budowlanych, mogą okazać się co najmniej błędne. To samo dotyczy informacji o rozruchu zakładu, który to proces będzie procesem ciągłym i rozpocznie się jeszcze przed zamknięciem dziennika budowy. O wynikach rozruchu, a w zasadzie całego ciągu rozruchów, bo to jest z naszej perspektywy najistotniejsza informacja, spółka niewątpliwie poinformuje Akcjonariuszy.
2. Do podpisania umowy z PCC Rokita SA do chwili obecnej nie doszło. Trwa natomiast ustalenie parametrów umowy o współpracy, trwają analizy techniczne i budowlane w kontekście zaproponowanych przez PCC działek do dzierżawy oraz koniecznych do wybudowania estakad przesyłowych.
3. Spółka złożyła wymagane procedurą POIG dokumenty do PARP i nadal czeka na wezwanie do podpisania umowy. O podpisaniu umowy z PARP, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Spółka poinformuje osobnym komunikatem bieżącym.
Z poważaniem,
Marek Pawełczak
SKOTAN SA
2011-02-19
Co ze sprzedażą praw do emisji CO2
(brak odpowiedzi)
2011-02-18
Jakiś czas temu było głośno na temat sprzedaży przez spółke praw do emisji CO2. Od tej pory nie ma żadnych informacji na ten temat. Czy zarząd robi cos w tym kierunku i jakie sa rokowania na jakiś zysk w tej branży ???
Rozwijając projekt budowy estrowi Skotan SA opracował w konsultacji z agendą MIZUHO BANK dokumentację „Project Information Note”, poświadczającą fakt powstawania w planowanej działalności SKOTAN unikniętych emisji CO2 a następnie wystąpił do Ministerstwa Środowiska o dokument ”Listu Popierającego”. Dokument ten dał prawo Skotanowi do wykonania pełnego audytu dotyczącego unikniętych emisji CO2 związanych z planowaną produkcją i sprzedażą estrów, a także ubiegania się przez SKOTAN SA o możliwość ich sprzedaży w procedurze Protokołu z Kioto.
Otrzymany po kilkunastu miesiącach starań, dokument był o tyle istotny, że z perspektywy ówczesnych działań SKOTAN SA o finansowanie bankowe projektu budowy estrowni, potwierdzał zdolność instalacji do generowania ERU. Procedura przeprowadzona przez SKOTAN SA na ówczesnym etapie udowadniała, że przyszła produkcja estrów metylowych, ich sprzedaż i wykorzystanie zgodne z przeznaczeniem jako paliwa, generuje automatycznie proporcjonalną ilość unikniętych jednostek emisji CO2, co stwarza możliwość ich sprzedaży na rynku. Co więcej, SKOTAN byłby w stanie zakontraktować z góry ich sprzedaż (z odpowiednim dyskontem) w zasadzie już w momencie rozruchu fabryki estrów.
Niestety, w prezentowanych w instytucjach bankowych biznes planach projektu, banki przedmiotowych wpływów nie uznały za wpływy pewne, a projekt budowy estrowni na mocy postanowień Walnego Zgromadzenia z lipca 2009 r. został ostatecznie zaniechany.
Pytanie dotyczy praw, które Spółka nabyłaby dopiero w momencie produkcji i sprzedaży na rynku krajowym estrów metylowych z fabryki, która była w planach inwestycyjnych SKOTAN SA. Spółka prowadziła wprawdzie wówczas handel estrami metylowymi, produkowała także i wprowadzała na rynek produkowane z nabywanych estrów paliwo, jednakże prawa do emisji, o które zabiegała, związane były wyłącznie z instalacją, która ostatecznie nie powstała. Jednostki unikniętych emisji nie były przedmiotem handlu w Skotan, z uwagi na fakt, ze jednostki te związane były z produkcją estrów, a SKOTAN, pomimo iż skutecznie rozpoczął przeprowadzenie procedur wpisanych w Protokół Ustaleń z KIOTO, estrów własnych ostatecznie nie produkował.
Nie zmienia to faktu, iż emisje CO2, a w szczególności uniknięte emisje CO2, nadal znajdują się w ścisłym centrum zainteresowań spółki i analizowanych przez nią projektów.
2011-01-27
Witam, dlaczego Państwo sprzedali Eurochem? Czy to było mądre posunięcie? kurs się osunął nie bez powodu.
To była dobra decyzja biznesowa. W wyniku transakcji Spółka pozyskała łącznie – odpowiednio z tytułu zbycia udziałów oraz przelewu wierzytelności – ok. 1 mln zł, dokonując świadomej restrukturyzacji aktywów nieprodukcyjnych i nie związanych z podstawową działalnością Grupy Kapitałowej.
Po wygaśnięciu kontraktu paliwowego realizowanego przez Eurochem do grudnia 2008 r. i odstąpieniu od koncesji na handel paliwami, Eurochem nie był w stanie osiągnąć rentowności. Po ostatecznym odstąpieniu przez Grupę Kapitałową od planów związanych z biopaliwami spółka utraciła też strategiczne znaczenie dla SKOTAN SA. Z uwagi na to w księgach Spółki na koniec 2008 r. dokonany został 100% odpis aktualizacyjny wartości Eurochem (Nota 30 do rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego za rok 2008), co zgodne było ze stanowiskiem wyrażanym przez audytora sprawozdania finansowego.
W obliczu przyjęcia przez Walne Zgromadzenie Spółki w lipcu 2009 r. nowej strategii, SKOTAN SA stanął przed trudnym wyborem pomiędzy likwidacją spółki, jej sprzedażą lub kontynuowaniem jej dalszego dofinansowywania, w nadziei na poprawę rentowności. Likwidacja spółki byłaby najgorszym wariantem, bo najbardziej kosztownym dla Grupy Kapitałowej z uwagi na realizowany przez Eurochem długoterminowy kontrakt dzierżawy terminala przeładunkowego. Dalsze funkcjonowanie spółki w formule usługodawcy przeładunkowego na dzierżawionym terminalu wiązało się z koniecznością poniesienia jeszcze w 2011 r. znacznych wydatków na rewitalizację torowisk (łącznie dzierżawa terminala od PKP PLK SA obejmuje ponad 7,5 km torów i układów torowych) i infrastruktury przeładunkowej. Z uwagi na pozostały okres obowiązywania dzierżawy i koszty takiej rewitalizacji idące w miliony złotych, dalsze angażowanie środków finansowych w długoterminowy rozwój terminala byłoby uzasadnione wyłącznie pewnością co do możliwości kontynuowania jego wieloletniej dzierżawy. Uzyskanie takiej pewności okazało się jednak niemożliwe: zgodnie ze stanowiskiem Ministerstwa Infrastruktury w sprawie umów dzierżawy terminali przeładunkowych od PKP PLK, po wygaśnięciu obecnie obowiązujących tego typu umów, na dalszą dzierżawę terminali ogłaszane będą przetargi. Sam fakt możliwego przystąpienia przez SKOTAN S.A. do takiego przetargu w dalekiej przyszłości nie gwarantował pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy w stopniu, który uzasadniałby racjonalność dalszych nakładów inwestycyjnych na rozwój terminala. Dla dzisiejszego SKOTAN SA, funkcjonującego w formule spółki badawczo-rozwojowej, niepewne przedsięwzięcie, nie związane zresztą z podstawowym profilem działalności Grupy, nie wydało się uzasadnione.
Nie wypada mi komentować spadków kursu. Pozwolę sobie jednak zauważyć, iż trend spadkowy wyceny akcji SKOTAN SA rozpoczął się – niestety – już w trzeciej dekadzie grudnia zeszłego roku i nie licząc dwóch wyraźnych odbić obserwowanych w drugiej połowie stycznia br. obecna wycena mieści się w linii trendu. Patrząc z perspektywy wewnętrznej Spółki nie jestem w stanie wskazać żadnych obiektywnych czynników, które uzasadniałyby ani wejście, ani pozostawanie akcji Spółki w tym trendzie, realizuje ona bowiem bez opóźnień przyjętą strategię, wartość jej aktywów rośnie, nie odnotowano także żadnych zdarzeń nadzwyczajnych, które mogłyby zakłócić jej funkcjonowanie lub spowodować opóźnienia w realizacji planów biznesowych..
W ocenie Zarządu w zestawieniu porównawczym „sprzed transakcji” i „po transakcji” sytuacja SKOTAN SA jest „po transakcji” lepsza. Dodatkowo mam nadzieję, iż zgodnie z przyjętym harmonogramem już w najbliższych miesiącach Spółka poda do wiadomości publicznej informację o rozruchu pierwszego etapu instalacji do produkcji drożdży paszowych, co będzie niewątpliwie milowym krokiem w procesie realizacji nowej strategii SKOTAN S.A. i co, mam nadzieję, spotka się z przychylną reakcją akcjonariuszy.
2010-11-22
Czego dotyczą (jakich projektów) dwa wnioski o dotacje unijne, złożone przez spółkę pod koniec października? Wspomniano o tym w raporcie finansowym za III kw.
(brak odpowiedzi)
2010-11-21
Czy spółka ma plany inwestycyjne związane z zagospodarowaniem odpadów, np. budową spalarni śmieci?
(brak odpowiedzi)
2010-09-26
Kiedy jest planowany odbiór fabryki i start produkcji drożdży paszowych ?
(brak odpowiedzi)
2010-07-05
Kiedy dojdzie do podpisania umowy z AWBUD-em?
(brak odpowiedzi)
2010-06-26
Wiele plotek krąży ostatnio wokół spółki. Zapytam wprost - czy spółka SKOTAN przewiduje w najbliższej przyszłości jakieś przejęcia?
(brak odpowiedzi)
2010-06-10
Proszę o wytłumaczenie sprzedaży akcji Alchemi przez Skotan
(brak odpowiedzi)
2010-06-09
Kiedy spółka wybierze firmę, która wybuduje fabrykę drożdży współfinansowaną ze środków unijnych? Czy jest szansa na rozpoczęcie w tym roku innego, kolejnego projektu inwestycyjnego?
(brak odpowiedzi)
Zobacz inne spółki
01CYBATON
06MAGNA
08OCTAVA
11BIT
14ZACH
4FUNMEDIA
4FUNMEDIA-PDA
8FORMULA
ABAK
ABCDATA
ABMSOLID
ABPL
ABSINVEST
ACARTUS
ACE
ACREO-PDA
ACTION
ADMASSIVE
ADVADIS
ADVOCULAR
AFHOL
AGORA
AGROLIGA
AGROMA
AGROTON
AIRMARKET
ALCHEMIA
ALEJA
ALEJA-PDA
ALIOR
ALKAL-PDA
ALMA
ALTA
ALTERCO
ALTUSTFI
ALUMAST
ALUMETAL
AMBRA
AMICA
AMPLI
AMREST
ANALIZY
ANALIZY-PDA
APATOR
APIS
APLISENS
APS
ARAMUS
ARCTIC
ARCUS
ARKAFRN12
ARMATURA
ARTEFE
ARTERIA
ARTNEWMED
ASBIS
ASSECOBS
ASSECOPOL
ASSECOPOL-PDA
ASSECOSEE
ASSECOSLO
ASSETUS
ASTARTA
ASTORIA
ASTRO
ATCCARGO
ATLANTAPL
ATLANTIS
ATLASEST
ATM
ATMGRUPA
ATONHT
ATREM
ATSENERGY
AURUM
AVIAAML
AWBUD
AZTEC
B2BPARTNER
B3SYSTEM
BAKALLAND
BALTICON
BANKBPH
BANKIER.PL
Bank DLa firmy
BARLINEK
BBCONSULT
BBIDEV
BEDZIN
BERLING
BETACOM
BGE
BGSENERGY
BIOERG
BIOINVENT-PDA
BIOMAX
BIOMAXIMA
BIOMEDLUB
BIOTON
BIPROMET
BLACKPOIN
BLOOBER
BLUETAX
BLUMERANG
BMPAG
BNPPL
BOA
BOGDANKA
BOMEDIA
BOMI
BOOMERANG
BORUTA
BORYSZEW
BORYSZEW-PDA
BOS
BOWIM
BPC
BPI
BPX
BRASTER
BROADGATE
BROADGATE-PDA
BSCDRUK-PDA
BUDIMEX
BUDOPOL
BUMECH
BYTOM
BZWBK
C2A
CALATRAVA
CALESCO
CAMMEDIA
CAPITAL
CASHFLOW
CCC
CCENERGY
CCS
CCTOOLS
CDPROJEKT
CEDC
CELTIC
CENTKLIMA
CERABUD
CEZ
CFI
CHEMOS
CIECH
CIGAMES
CNT
COALENERG
COGNOR
COLIAN
COLOMEDIC
COLUMBUS
COMARCH
COMP
COMPRESS
COPERNIC
CORELENS
CORMAY
CUBEITG
CWPE
CWPE-PDA
CYFRPLSAT
DANKS-PDA
DASE
DEBICA
DECORA
DELKO
DENTAMDC
DENTAMDC-PDA
DEPEND
DEVORAN
DFP
DGA
DIGATE
DIGITAL
DMWDM
DOMDEV
DOMLEK-PDA
DOMZDROW
DORADCY24
DRAGOWSKI-PDA
DRAGOWSKI-PP
DREWEX
DROP
DROZAPOL
DRUKPAK
DSS
DTP
DUDA
DUDA-PP
DUON
DXD-PDA
DZPOLSKA
EASTSIDE
EASYCALL
EBC
ECA
ECARD
ECERAMICS
ECHO
ECOTECH
EDINVEST
EFH
EFICOM
EGB
EGB-PDA
EKANCELAR
EKIOSK
EKIOSK-PDA
EKO
EKOEXPORT
EKOPOL
ELBUDOWA
ELEKTRIM
ELEKTROTI
ELKOP
ELSTAROIL
ELZAB
EMCINSMED
EMCINSMED-PDA
EMONT
EMPERIA
EMUZYKA
ENAP
ENEA
ENERGA
ENERGOINS
ENERGOPLD
EPICTURES
EPICTURES-PDA
EPIGON
EQUITIER
ERBUD
ERG
ERGIS
ERNE
ERS-PDA
ESKIMOS
ESOTIQ
ESSYSTEM
ESTAR
EUCO
EUIMPLANT
EUROCASH
EUROMARK
EUROSNACK
EUROTAX
EUROTEL
EXCELLENC
EXILLON
Expander
FABRFORMY
FABRYKAKD
FAM
FAMUR
FARMACOL
FASING
FASTFIN
FERRO
FERRUM
FHDOM
FINHOUSE
FITEN
FLUID
FLYPL
FON
FONECO
FOREVEREN
FORTE
FORTUNA
FOTA
FUTURIS
GALVO
GALVO-PDA
GANT
GASTELZUR-PDA
Gazel
GCINVEST
GENERGY
GENRG
GEOINVENT
GETBACK
GETIN
GETINOBLE
GETINOBLE
GINOROSSI
GLOBALTR
GLOBCITYHD
GNFIBA0814
GNFIBA1014
GOLAB
GOTFI
GPPI
GPW
GRAAL
GRAJEWO
GREENECO
GREENENER
GREENTECH
GREMMEDIA
GREMPCO
GROCLIN
GRUPAAZOTY
GRUPAREC
GTC
GWARANT
HANDLOWY
HARPER
HAWE
HBPOLSKA
HEFAL
HELIO
HERKULES
HOLLYWOOD
HORTICO
HOTBLOK
HTLSTREFA
HURTIMEX
HUTMEN
HYDRAPRES
HYDROTOR
HYPERION
I3D
IBIZAICE-PDA
IBSM
IDEABANK
IDEON
IDH
IDMSA
IFCAPITAL
IFSA
IMMOBILE
IMPEL
IMPERA
IMPEXMET
INBOOK
INC
INDATA
INDYGO
INDYKPOL
INFOSYS
INGBSK
INNOGENE
INPRO
INSTALKRK
INTEGERPL
INTELIWIS
INTERBUD
INTERCARS
INTERFERI
INTERNITY
INTERSPPL
INTROL
INVENTI
INVESTREM
INVESTREM-PDA
INVISTA
INWAZJAPC
INWESTPL
IPODS
IPOPEMA
IQMEDICA
IQP
IRENA
IVMX
IZOBLOK
IZOLACJA
JAGO
JANTAR
JHMDEV
JJAUTO
JSW
JUPITER
JWCONSTR
K2INTERNT
KABLE
KANIA
KBDOM
KCI
KCSP
KERDOS
KERNEL
KETY
KGHM
KINOPOL-PDA
KLASZTORNE
KLON-PDA
KOFOLA
KOGENERA
KOMFORTKM
KOMPAP
KOMPUTRON
KONSSTALI
KOPEX
KORBANK
KOV
KPPD
KRAKCHEM
KREC
KREDYTB
KREDYTIN
KREDYTIN-PDA
KREZUS
KROSNO
KRUK
KRUSZWICA
KSGAGRO
KUPIEC
LAURENPES
LCCORP
LENA
LENTEX
LEONIDAS
LETUS
LIBERTY
LIVECHAT
LOKATYBUD
LOTOS
LOYD
LPP
LSISOFT
LSTECHHOM
LUBAWA
LUG
LUXIMA
Lyxor
M4B
MABION
MAGELLAN
MAGNIFICO
MAKARONPL
MALKOWSKI
MARKA
MARSOFT
MARVIPOL
MAXIMUS
MAXIPIZZA
MBANK
MBFACTORY-PDA
MBFGROUP
MBPARTNER
MCI
MCLOGIC
MEDIACAP
MEDIATEL
MEDICALG
MEGARON-PDA
MENNICA
MERA
MERCATOR
MERCOR
MEW
MEXPOLSKA
MFO
MFOOD
MGAMES
MIDAS
MIESZKO
MILKILAND
MILKPOL
MILLENNIUM
MINERAL
MIRACULUM
MIRBUD
MISPOL
MIT
MMPPL
MNI
MODE
MOJ
MOL
MOMO
MONDAY
MONNARI
MOSTALPLC
MOSTALWAR
MOSTALZAB
MOTORICUS
MPAY
MSXRESOUR
MUZA
MWTRADE
NAFTA
NANOTEL
NEMEX
NEPENTES
NETIA
NETMEDIA
NEUCA
NEWWORLDN
NFIEMF
NICOGAMES
NORDEABP
NORTCOAST
NOVAINV-PP
NOVATIS
NOVINA
NOVITA
NOVITUS
NOWAGALA
NTTSYSTEM
NWAI
ODLEWNIE
OLYMPIC
ONE2ONE
ONERAY
ONICO
OPENFIN
OPENNET
OPONEO.PL
OPTIZENLB
OPTONET-PDA
OPTOPOL
ORANGEPL
ORBIS
ORCOGROUP
ORGANIC
ORIONINV
ORPHEE
ORZBIALY
ORZEL
ORZLOPONY
OTMUCHOW
PAGED
PAMAPOL
PANOVA
PARTEX-PDA
PARTNER
PATENTUS
PBG
PBOANIOLA
PBSFINANSE
PCCINTER
PCGUARD
PCZ
PEGAS
PEKAES
PEKAO
PELION
PEMANAGER
PEMUG
PEP
PEPEES
PERMEDIA
PETROLINV
PFH
PGE
PGE-PDA
PGNIG
PGSSOFT
PHARMENA
PHN
PHOENIX
PKNORLEN
PKOBP
PKOBP-PP
PKPCARGO
PLANETSOF
PLASMA
PLASTBOX
PLATYNINW
PLAYMAKER
PLAZACNTR
PMPG
POLAQUA
POLCOLORIT
POLFA
POLICE
POLIMEXMS
POLJADLO
POLLENAE
POLMAN
POLNA
POLNORD
POLREST
POLSKIHR-PDA
POLTRONIC
POLWAX
POLYMETAL
POZBUD
PPRICE
PRAGMAFA
PRAGMAINK
PREMETINV
PRESCO
PRIMAMODA
PROCAD
PROCHEM
PROCHNIK
PROJPRZEM
PROMET
PROSPER
PROTEKTOR
PROVIDENT
PROXYAD
PRTRADE-PDA
PSG
PSWCAPITA
PTI
PUBLICIA-PDA
PULAWY
PWRMEDIA
PYLON
PZU
QUANTUM
QUERCUS
QUMAK
RADPOL
RAFAKO
RAFAMET
RAINBOW
RAJDY4X4-PDA
RANKPROGR
RAWLPLUG
RCSCPAOPEN
RCSDXA0412
RCSILAOPEN
RCUNION
READGENE
REDAN
REDWOOD
REGNON
REINHOLD
RELPOL
REMAK
REMEDIS
REMEDIS-PDA
RESBUD
ROBYG
RODAN
RONSON
ropa brent
ROPCZYCE
ROTOPINO
ROVESE
RUBICON
RUCH
RUCHCHORZ
RUNICOM
S4E
SADOVAYA
SAKANA
SANOK
SANWIL
SCANMEDMM
SECOGROUP
SEKO
SELENAFM
SERENITY
SERINUS
SEVENET-PDA
SFINKS
SILESIA
SILVACG
SILVANO
SIMPLE
SITE
SKOK
SKOTAN
SKYEUROPE
SKYLINE
SKYSTONE
SMSKREDYT
SMSKREDYT-PDA
SMT
SMTSOFT
SMTSOFT-PDA
SNIEZKA
SOBET
SOBIESKI
SOHODEV
SONEL
SPC
SRNFIZ
SSI
STALEXP
STALPROD
STALPROFI
STANUSCH
STANUSCH-PDA
STAPORKOW
STARHEDGE
STARKDEV
STOPKLA
STORMM
SUNEX
SUNTECH
SUWARY
SWARZEDZ
SWIECIE
SWISSMED
SYGNITY
SYMBIO
SYNEKTIK
SYNTHOS
SZAR
T2INVEST
TALEX
TATRY
TAURONPE
TAXNET
TAXUSFUND
TECHMEX
telekomunikacja.pb.pl
TELEMEDPL-PDA
TELESTR
TELGAM
TELGAM
TELL
TERESA
TESGAS
TETA
TFONE
TILIA
TIM
TMSBROKER
TONSILAC
TORPOL
TRAKCJA
TRANSPOL
TRANSPOL-PDA
TRAVELPL
TRITON
TUEUROPA
TVN
UBOATLINE
ULMA
UNIBEP
UNICREDIT
UNITED
URLOPYPL
URSUS
VARIANT
VEDIA
VENO-PP
VENTUREIN
VERBICOM
VIDIS
VINDEXUS
VISION
VISTAL
VISTULA
VOTUM
VOTUM-PDA
WADEX
WARIMPEX
WASKO
WASPOL
WAWEL
WBAY
WDX
WERTHHOLZ
WIELTON
WIERZYCL
WIKANA
WILBO
WINDMOBIL
WINVEST
WISTIL
WODKAN
WOJAS
WORKSERV
WSIP
YAWAL
YELLOWHAT
YELLOWHAT-PDA
YOURIMAGE
ZAMET
ZASTAL
ZEG
ZELMER
ZEPAK
ZETKAMA
ZNTKLAPY
ZPUE
ZREMB
ZUE
ZYWIEC
Zadaj pytanie
Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.
Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.