pb.pl

Pytania dotyczące spółki MEDIATEL

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-05-12 Czy Mediatel rozważa przejęcie lub fuzję ze swym obecnym konkurentem (MNI, PPWK)i stworzyć super grupę telekomunikacyjną konkurującą na rynku polskim z TPSA?
Na dzień dzisiejszy Mediatel SA nie prowadzi rozmów na temat ewentualnej współpracy kapitałowej z MNI SA jak i PPWK SA. Biorąc pod uwagę, iż procesy konsolidacyjne są ważnym elementem naszej strategii nie wykluczamy, aby do takich rozmów mogło dojść w przyszłości. Pragniemy w tym miejscu zauważyć, iż zarówno PPWK jak i MNI to spółki łączące poza działalnością telekomunikacyjną także działalność w obszarze usług dodanych związanych z telefonią komórkową, działalność turystyczną, działalność kartograficzną itp. Obszarem, którym bylibyśmy zainteresowani jest oczywiście telekomunikacja.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu