pb.pl

Pytania dotyczące spółki MEDIATEL

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-05-12 Czy Mediatel rozważa przejęcie lub fuzję ze swym obecnym konkurentem (MNI, PPWK)i stworzyć super grupę telekomunikacyjną konkurującą na rynku polskim z TPSA?
Na dzień dzisiejszy Mediatel SA nie prowadzi rozmów na temat ewentualnej współpracy kapitałowej z MNI SA jak i PPWK SA. Biorąc pod uwagę, iż procesy konsolidacyjne są ważnym elementem naszej strategii nie wykluczamy, aby do takich rozmów mogło dojść w przyszłości. Pragniemy w tym miejscu zauważyć, iż zarówno PPWK jak i MNI to spółki łączące poza działalnością telekomunikacyjną także działalność w obszarze usług dodanych związanych z telefonią komórkową, działalność turystyczną, działalność kartograficzną itp. Obszarem, którym bylibyśmy zainteresowani jest oczywiście telekomunikacja.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu