pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-07-21 Czy Zarząd mógłby podać w przybliżeniu aktualną wycenę 2% posiadanych przez spółkę akcji w amerykańskiej spółce LiveCLIQ? Czy jest szansa,że LiveCLIQ stanie się standardowym serwisem dla użytkowników urządzeń typu IPhone/IPad czy zaawansowanych telefonów komórkowych? Jakie szanse widzi Spółka w związku z tym projektem? Dziękuję
(brak odpowiedzi) 

2010-07-01 Jaki poziom przychodów i rentowności planuje spółka osiągnąć z systemu Satis Gps w 2010 roku i kolejnych latach?
(brak odpowiedzi) 

2010-06-04 Jaki poziom ilościowy zatrudnienia planuje spółka osiągnąć w 2010? Sądząc po licznych ogłoszeniach skład osobowy wzrośnie w tym roku o kilkadziesiąt osób.
(brak odpowiedzi) 

2010-04-29 Szanowni Państwo. Czy Spółka planuje przeniesienie na rynek regulowany w 2010 roku? Wydaje sie,że przy wstępnie planowanych przez Zazrąd wynikach na ten rok (minimum 65% wzrostu na każdym poziomie wyników) kapitalizacja mogłaby na to pozwolić. Dziękuję za odpowiedź.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu