pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-07-21 Czy Zarząd mógłby podać w przybliżeniu aktualną wycenę 2% posiadanych przez spółkę akcji w amerykańskiej spółce LiveCLIQ? Czy jest szansa,że LiveCLIQ stanie się standardowym serwisem dla użytkowników urządzeń typu IPhone/IPad czy zaawansowanych telefonów komórkowych? Jakie szanse widzi Spółka w związku z tym projektem? Dziękuję
(brak odpowiedzi) 

2010-07-01 Jaki poziom przychodów i rentowności planuje spółka osiągnąć z systemu Satis Gps w 2010 roku i kolejnych latach?
(brak odpowiedzi) 

2010-06-04 Jaki poziom ilościowy zatrudnienia planuje spółka osiągnąć w 2010? Sądząc po licznych ogłoszeniach skład osobowy wzrośnie w tym roku o kilkadziesiąt osób.
(brak odpowiedzi) 

2010-04-29 Szanowni Państwo. Czy Spółka planuje przeniesienie na rynek regulowany w 2010 roku? Wydaje sie,że przy wstępnie planowanych przez Zazrąd wynikach na ten rok (minimum 65% wzrostu na każdym poziomie wyników) kapitalizacja mogłaby na to pozwolić. Dziękuję za odpowiedź.
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu