pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2012-10-09 Jestem inwestorem indywidualnym inwestującym do wielu lat w papiery wartościowe. Jestem w posiadaniu 363798 akcji SERENITY-NC na moim oraz 50689 na rachunku, do którego mam pełnomocnictwo osoby z rodziny. Z ogromnym niepokojem obserwowałem dramatyczny spadek wyceny, a następnie zawieszenie obrotem akcjami spółki. Obecnie czarę goryczy dopełniła decyzja Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Proszę o informację jakie działania podejmie spółka w związku z tą decyzją. Proszę o informacje jaka jest moja sytuacja jako inwestora posiadającego akcje Serenity bez możliwości ich sprzedaży na NC nawet w celu pogłębienia straty podatkowej. Proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i ewentualne wskazanie dalszych kroków jakie Państwo planują podjąć w celu uzyskania jakiejkolwiek możliwości obrotu akcjami Serenity S.A. Czy ewentualne decyzje WZA zaplanowanego na 21.12 mogą zmienić losy spółki i jej akcjonariuszy?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-30 Czy w najbliższym czasie spółka planuje mocniejszy rozwój ? Czy jest szansa, że w najbliższym czasie kurs wróci do poziomu 0,18 - 0,20pln ?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-24 Mam pytanie kiedy w końcu pojawi się ten inwestor strategiczny w Serenity? Robicie najpierw dużo zamieszania a potem cisza. Mówiliście najpierw, że inwestor pojawi się do końca września, a ostatnio chyba 21.09.2010 r. Pan Bylina oświadczył w wywiadzie dla TVN CNBC, że finalizacja umowy nastąpi w przeciągu miesiąca - czyli jakby nie patrzeć w 2 połowie października, a nie w końcówce września. Na razie inwestorzy są cierpliwi, ale domagamy się jakichś konkretów, a nie pustych słów.
Od 1 grudnia Serenity ma dwuosobowy zarząd. Obok Piotra Nalepy, dotychczasowego Prezesa Zarządu zasiadł w nim Dawid Karkosik, reprezentujący m.in. spółkę mLife, która we wrześniu zaangażowała się znacząco w Serenity. Tym samym operator zyskał nie tylko inwestora ale również doradcę, który wspierać go będzie na drodze dalszego rozwoju.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu