pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2012-10-09 Jestem inwestorem indywidualnym inwestującym do wielu lat w papiery wartościowe. Jestem w posiadaniu 363798 akcji SERENITY-NC na moim oraz 50689 na rachunku, do którego mam pełnomocnictwo osoby z rodziny. Z ogromnym niepokojem obserwowałem dramatyczny spadek wyceny, a następnie zawieszenie obrotem akcjami spółki. Obecnie czarę goryczy dopełniła decyzja Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Proszę o informację jakie działania podejmie spółka w związku z tą decyzją. Proszę o informacje jaka jest moja sytuacja jako inwestora posiadającego akcje Serenity bez możliwości ich sprzedaży na NC nawet w celu pogłębienia straty podatkowej. Proszę o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i ewentualne wskazanie dalszych kroków jakie Państwo planują podjąć w celu uzyskania jakiejkolwiek możliwości obrotu akcjami Serenity S.A. Czy ewentualne decyzje WZA zaplanowanego na 21.12 mogą zmienić losy spółki i jej akcjonariuszy?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-30 Czy w najbliższym czasie spółka planuje mocniejszy rozwój ? Czy jest szansa, że w najbliższym czasie kurs wróci do poziomu 0,18 - 0,20pln ?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-24 Mam pytanie kiedy w końcu pojawi się ten inwestor strategiczny w Serenity? Robicie najpierw dużo zamieszania a potem cisza. Mówiliście najpierw, że inwestor pojawi się do końca września, a ostatnio chyba 21.09.2010 r. Pan Bylina oświadczył w wywiadzie dla TVN CNBC, że finalizacja umowy nastąpi w przeciągu miesiąca - czyli jakby nie patrzeć w 2 połowie października, a nie w końcówce września. Na razie inwestorzy są cierpliwi, ale domagamy się jakichś konkretów, a nie pustych słów.
Od 1 grudnia Serenity ma dwuosobowy zarząd. Obok Piotra Nalepy, dotychczasowego Prezesa Zarządu zasiadł w nim Dawid Karkosik, reprezentujący m.in. spółkę mLife, która we wrześniu zaangażowała się znacząco w Serenity. Tym samym operator zyskał nie tylko inwestora ale również doradcę, który wspierać go będzie na drodze dalszego rozwoju.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu