pb.pl

Pytania dotyczące spółki SWARZEDZ

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-05-23 Nie mogę się skontaktować telefonicznie z syndykiem czy istnieje jakaś szansa na odzyskanie jakiejś części pieniędzy z posiadanych akcji?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-17 W jaki sposób mogę odzyskać pieniądze z akcji, które dziś zostały wycofane z giełdy? Czy w ogóle jest to możliwe?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-20 Dlaczego Spółka w swoim komunikacie nr 37/2009 z 17 lipca 2009 r. nie podała nazwiska akcjonariusza, który zaskarżył do Sądu uchwałę o otwarciu likwidacji spółki ? W komunikacie nr 23/2009 z 24 kwietnia 2009, Spółka nie miała z tym problemu. Dlaczego teraz jest inaczej ?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu