pb.pl

Pytania dotyczące spółki SWARZEDZ

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-05-23 Nie mogę się skontaktować telefonicznie z syndykiem czy istnieje jakaś szansa na odzyskanie jakiejś części pieniędzy z posiadanych akcji?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-17 W jaki sposób mogę odzyskać pieniądze z akcji, które dziś zostały wycofane z giełdy? Czy w ogóle jest to możliwe?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-20 Dlaczego Spółka w swoim komunikacie nr 37/2009 z 17 lipca 2009 r. nie podała nazwiska akcjonariusza, który zaskarżył do Sądu uchwałę o otwarciu likwidacji spółki ? W komunikacie nr 23/2009 z 24 kwietnia 2009, Spółka nie miała z tym problemu. Dlaczego teraz jest inaczej ?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu