pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-01 Dlaczego zarzad spolki nie odpowiada na pytania w akcji inwestor?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-18 Czy zarząd spółki nie myślał o przeprowadzeniu splitu na akcjach TFSKOK? Spready są tak duże w arkuszu, że niewielką ilością akcji można znacznie wpływać na kurs. Proponuje split 1-10 czyli wg aktualnej wyceny 40 gr,poprawi to płynność i kurs spółki będzie stabilniejszy.
(brak odpowiedzi) 

2009-07-29 Czy prawdą jest, iż w wyniku nieotrzymania licencji bankowej, spółka za 9,5 mln euro przejęła niemiecki Kruberbank, co uzasadniało by nagły niedawny wzrost kursu?
Uprzejmie informuję, że nie jest prawdą, jakoby spółka (domyślam sie, że chodzi o spółkę systemu SKOK) przejęła niemiecki Kruberbank.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu