pb.pl

Pytania dotyczące spółki TORFARM

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-09-01 Posiadam 1000 sztuk akcji prosper sa /nie posiadam dokumentu akcji/. Bardzo proszę o informacje jak mogę je sprzedać.
W lutym 2010 roku akcje Prospera zostały wycofane z obrotu giełdowego. Inwestorzy, którzy są zainteresowani sprzedażą swoich akcji spółki Prosper, mogą to obecnie zrobić na podstawie indywidualnych umów cywilno-prawnych. Jeśli chciałby Pan / chciałaby Pani zaoferować swoje akcje spółce NEUCA, to zapraszamy do kontaktu. Osobą koordynującą ten proces z naszej strony jest Beata Korzeniewska: [email protected], tel. (56) 669 40 38.  

2010-02-24 Co zamierza Spółka zrobić z akcjami drobnych inwestorów, które pozostały na rachunkach maklerskich, po zniesieniu dematerializacji akcji. Problem jest poważny ponieważ dotyczy 9,6% K.A.spółki.
W ubiegłym roku TORFARM przeprowadził dwa wezwania na akcje spółki Prosper. Zgodnie z zapowiedziami, w lutym br. akcje Prospera zostały wycofane z obrotu giełdowego. Jeśli są inwestorzy, którzy są zainteresowani sprzedażą swoich akcji spółki Prosper, to mogą to obecnie zrobić na podstawie indywidualnych umów cywilno-prawnych. Jeśli chcą zaoferować swoje akcje spółce TORFARM, zapraszamy do kontaktu. Osobą koordynującą ten proces z naszej strony jest Beata Korzeniewska: [email protected], tel. (56) 669 40 38.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Tagi

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu