pb.pl

Pytania dotyczące spółki TORFARM

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2010-09-01 Posiadam 1000 sztuk akcji prosper sa /nie posiadam dokumentu akcji/. Bardzo proszę o informacje jak mogę je sprzedać.
W lutym 2010 roku akcje Prospera zostały wycofane z obrotu giełdowego. Inwestorzy, którzy są zainteresowani sprzedażą swoich akcji spółki Prosper, mogą to obecnie zrobić na podstawie indywidualnych umów cywilno-prawnych. Jeśli chciałby Pan / chciałaby Pani zaoferować swoje akcje spółce NEUCA, to zapraszamy do kontaktu. Osobą koordynującą ten proces z naszej strony jest Beata Korzeniewska: beata.korzeniewska@neuca.pl, tel. (56) 669 40 38.  

2010-02-24 Co zamierza Spółka zrobić z akcjami drobnych inwestorów, które pozostały na rachunkach maklerskich, po zniesieniu dematerializacji akcji. Problem jest poważny ponieważ dotyczy 9,6% K.A.spółki.
W ubiegłym roku TORFARM przeprowadził dwa wezwania na akcje spółki Prosper. Zgodnie z zapowiedziami, w lutym br. akcje Prospera zostały wycofane z obrotu giełdowego. Jeśli są inwestorzy, którzy są zainteresowani sprzedażą swoich akcji spółki Prosper, to mogą to obecnie zrobić na podstawie indywidualnych umów cywilno-prawnych. Jeśli chcą zaoferować swoje akcje spółce TORFARM, zapraszamy do kontaktu. Osobą koordynującą ten proces z naszej strony jest Beata Korzeniewska: beata.korzeniewska@torfarm.com.pl, tel. (56) 669 40 38.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu