pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-08-25 Czy spółka planuje wypłate dywidendy w następnym roku ?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-24 Witam, jaki jest wynik przetargu na LCS Działdowo? Pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2010-03-10 Witam Jak wygląda portfle zamówien na 2010 r? Jakies pare miesięcy temu była podana informacja o wygraniu duzego przetargu, niestety do tej pory nie było raportu o zawarciu jakies umowy? czy spółka dotrzymała specyfikacji tego przetargu? dziekuje i pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2009-10-22 Na jakim etapie znajduje sie caly projekt zwiazany z zaangazowaniem sie Trakcji w projekty farm wiatrowych? Brak informacj moze budzic zaniepokojenie inwestorow ze wzgledu na spora ilosc srodkow jakie firma zainwestowala w ten projekt. Czy w ciaz aktualne jest poszukiwanie strategicznego partnera na rynku budowlanym(energetycznym) ? Czy sa prowadzone jakies rozmowy w chwili obecnej?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-20 pytanie czy wyniki do końca roku będą dobre spółki i jakie plany na przyszłość, które pomogłyby wreszcie ruszyć cenę akcji z miejsca, bo cos nie mogą się wybić z góry dziękuje za informacje.
(brak odpowiedzi) 

2009-06-01 Czy zobowiązania krótkoterminowe PRK wpłyną na zysk skonsolidowany Trakcji w II kw 2009r. oraz na kurs akcji?
Uprzejmie proszę o uściślenie pytania. Nie posiadamy spółki PRK. Do Grupy Kapitałowej Trakcja Polska należy PRKiI S.A. oraz PRK-7 S.A. Z poważaniem, Anna Szymczak-Piotrowska  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu