pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-08-25 Czy spółka planuje wypłate dywidendy w następnym roku ?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-24 Witam, jaki jest wynik przetargu na LCS Działdowo? Pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2010-03-10 Witam Jak wygląda portfle zamówien na 2010 r? Jakies pare miesięcy temu była podana informacja o wygraniu duzego przetargu, niestety do tej pory nie było raportu o zawarciu jakies umowy? czy spółka dotrzymała specyfikacji tego przetargu? dziekuje i pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2009-10-22 Na jakim etapie znajduje sie caly projekt zwiazany z zaangazowaniem sie Trakcji w projekty farm wiatrowych? Brak informacj moze budzic zaniepokojenie inwestorow ze wzgledu na spora ilosc srodkow jakie firma zainwestowala w ten projekt. Czy w ciaz aktualne jest poszukiwanie strategicznego partnera na rynku budowlanym(energetycznym) ? Czy sa prowadzone jakies rozmowy w chwili obecnej?
(brak odpowiedzi) 

2009-09-20 pytanie czy wyniki do końca roku będą dobre spółki i jakie plany na przyszłość, które pomogłyby wreszcie ruszyć cenę akcji z miejsca, bo cos nie mogą się wybić z góry dziękuje za informacje.
(brak odpowiedzi) 

2009-06-01 Czy zobowiązania krótkoterminowe PRK wpłyną na zysk skonsolidowany Trakcji w II kw 2009r. oraz na kurs akcji?
Uprzejmie proszę o uściślenie pytania. Nie posiadamy spółki PRK. Do Grupy Kapitałowej Trakcja Polska należy PRKiI S.A. oraz PRK-7 S.A. Z poważaniem, Anna Szymczak-Piotrowska  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

5 powodów, dla których dominacja Wall Street jest nie do utrzymania
Jeszcze przez lata podaż miedzi będzie przewyższała popyt
Wall Street rozczaruje w końcówce roku
Bessa maluchów równie długa jak w kryzysie finansowym
Nawis shortów umocni zwyżki euro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu