pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-26 Kiedy można liczyć na podjęcie decyzji o emisji rekompensacyjnej?
(brak odpowiedzi) 

2011-06-07 Kiedy spółka zamierza wprowadzić do obrotu PDA z emisji z lipca zeszłego roku?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-01 Czemu nikt ze spółki nie pragnie uspokoić inwestorów i zgodnie z duchem 'otwartych kart' odpowiedzieć na zapytania drobnych akcjonariuszy ?
(brak odpowiedzi) 

2010-11-24 Kiedy wejdą akcję ostatniej emisji do obrotu na giełdzie?
(brak odpowiedzi) 

2010-11-19 Czy spółka zajmuje się czymś innym poza produkcją akcji? Ledwo przydzielone zostały akcje serii N a już kolejne NWZA aby uchwalić kolejną emisję? W jakim celu?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-28 Kiedy spółka ogłosi nową strategię?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-14 Czy zakończyła się już emisja serii N? Czy w ogóle doszła do skutku?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-27 Spółka chwali sie umową z IDEA TFI na obsługe funduszy w ramach agenta transferowego. Tymczasem na oficlanych stronach internetowych IDEA TFI nadal agentem transferowym jest firma świadcząca te usługi wcześniiej. Pytanie kiedy rzeczywiście i czy na pewno Victoria zacznie obsługiwać fundusze IDEA TFI jako Agent Transferowy i kiedy zacznie z tego tytułu uzyskiwać konkretne (pełne) przychody ? Czy przychody uzyskane z obsługi znaczącego na polskim rynku IDEA TFI moga przybliżyć spółke do uzyskania rentowności prowadzonej działalnoiści ?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-09 Czy nieudana emisja akcji serii K po 35 gr oraz drastyczne obniżenie ceny emisyjnej akcji serii L do 12 gr, w kontekście wykazanego w raporcie za I kwartał znaczącego wzrostu wartości zobowiązań,sugeruje kłopoty finansowe spółki, która podejmuje desperackie działania zdobycia kapitału za wszelką cenę ( przykład: drastyczne obniżenie ceny emisyjnej akcji serii L) ?
(brak odpowiedzi) 

2009-10-22 Proszę o komentarz w sprawie ostatnich wydarzeń w spółce: 1. Wykazany za I kwartał bardzo duży wzrost zobowiązań i duża strata netto bez perspektyw na osiągnięcie zysku za cały 2009r. mimo wcześniejszych zapewnień. 2. Nie zakończona emisja 4 mln akcji serii K po 35 gr . Brak chętnych?. 3. Prawie trzykrotne w stosunku do planu obniżenie ceny emisyjnej akcji serii L do 12 gr. Kolejny raz brak chętnych po wyższej cenie? 4. Spadek kursu do historycznych minimów przy rekordowym wolumenie co może oznaczać, że spółkę opuszczają duzi inwestorzy. Fundusze ? Czy wobec tych zdarzeń indywidualni drobni inwestorzy mogą uzyskać w dalszym ciągu zapewnienie, że dynamiczny rozwój spółki przebiega zgodnie z planem i obecne zawirowania wokół niej to nie jest sygnał alarmowy ?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu