pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2011-07-26 Kiedy można liczyć na podjęcie decyzji o emisji rekompensacyjnej?
(brak odpowiedzi) 

2011-06-07 Kiedy spółka zamierza wprowadzić do obrotu PDA z emisji z lipca zeszłego roku?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-01 Czemu nikt ze spółki nie pragnie uspokoić inwestorów i zgodnie z duchem 'otwartych kart' odpowiedzieć na zapytania drobnych akcjonariuszy ?
(brak odpowiedzi) 

2010-11-24 Kiedy wejdą akcję ostatniej emisji do obrotu na giełdzie?
(brak odpowiedzi) 

2010-11-19 Czy spółka zajmuje się czymś innym poza produkcją akcji? Ledwo przydzielone zostały akcje serii N a już kolejne NWZA aby uchwalić kolejną emisję? W jakim celu?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-28 Kiedy spółka ogłosi nową strategię?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-14 Czy zakończyła się już emisja serii N? Czy w ogóle doszła do skutku?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-27 Spółka chwali sie umową z IDEA TFI na obsługe funduszy w ramach agenta transferowego. Tymczasem na oficlanych stronach internetowych IDEA TFI nadal agentem transferowym jest firma świadcząca te usługi wcześniiej. Pytanie kiedy rzeczywiście i czy na pewno Victoria zacznie obsługiwać fundusze IDEA TFI jako Agent Transferowy i kiedy zacznie z tego tytułu uzyskiwać konkretne (pełne) przychody ? Czy przychody uzyskane z obsługi znaczącego na polskim rynku IDEA TFI moga przybliżyć spółke do uzyskania rentowności prowadzonej działalnoiści ?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-09 Czy nieudana emisja akcji serii K po 35 gr oraz drastyczne obniżenie ceny emisyjnej akcji serii L do 12 gr, w kontekście wykazanego w raporcie za I kwartał znaczącego wzrostu wartości zobowiązań,sugeruje kłopoty finansowe spółki, która podejmuje desperackie działania zdobycia kapitału za wszelką cenę ( przykład: drastyczne obniżenie ceny emisyjnej akcji serii L) ?
(brak odpowiedzi) 

2009-10-22 Proszę o komentarz w sprawie ostatnich wydarzeń w spółce: 1. Wykazany za I kwartał bardzo duży wzrost zobowiązań i duża strata netto bez perspektyw na osiągnięcie zysku za cały 2009r. mimo wcześniejszych zapewnień. 2. Nie zakończona emisja 4 mln akcji serii K po 35 gr . Brak chętnych?. 3. Prawie trzykrotne w stosunku do planu obniżenie ceny emisyjnej akcji serii L do 12 gr. Kolejny raz brak chętnych po wyższej cenie? 4. Spadek kursu do historycznych minimów przy rekordowym wolumenie co może oznaczać, że spółkę opuszczają duzi inwestorzy. Fundusze ? Czy wobec tych zdarzeń indywidualni drobni inwestorzy mogą uzyskać w dalszym ciągu zapewnienie, że dynamiczny rozwój spółki przebiega zgodnie z planem i obecne zawirowania wokół niej to nie jest sygnał alarmowy ?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu