pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-10-28 Czy udało się odzyskać VAT od strony chińskiej w związku z eksportem towarów? Jaka jest obecnie należność z tego tytułu?
(brak odpowiedzi) 

2012-02-08 Czy i kiedy spółka planuje zamieszczenie prognoz na rok 2012-13?
(brak odpowiedzi) 

2011-10-06 Z zawartych kontraktów wynika , że spółka przynajmniej na poziomie przychodów spółka osiagnęła prognozę na cąły 2011 rok czy w związku z tym planujecie państwo podniesienie prognozy oraz kiedy nastąpi debiut spółki zależnej na NC pierwotnym planem był rok 2011
(brak odpowiedzi) 

2010-09-07 Witam, chciałbym się dowiedzieć czy Vedia planuje przeprowadzić kampanię reklamową skierowaną do detalicznych klientów ?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-07 Chciałbym się dowiedzieć na jakim etapie jesteście dostawy pierwszej partii sprzętu VEDIA do Wielkiej Brytanii? Czy jest ona właśnie w trakcie realizowania? Jak wygląda strategia marketingowa spółki? Nie widzę reklam waszych produktów.
(brak odpowiedzi) 

2010-08-22 Jak wygląda realizacja kontraktów rosyjskiego i brytyjskiego? Czy zanosi się w najbliższym czasie na nowe kontrakty?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu