pb.pl

Pytania dotyczące spółki

      0/17   następne

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2014-03-27 Co się dzieje z samochodem?
(brak odpowiedzi) 

2012-03-21 Dlaczego nie odpowiadacie państwo na zadawane pytania i nie dajecie nawet odrobiny wiary w to, że z głównym projektem, budową samochodu Arrinera, cokolwiek się dzieje? Dlaczego nie wiemy na jakim etapie jest budowa podwozia przez Lee Noble'a, które według zapowiedzi powinno być przekazane w marcu/kwietniu? Co się dzieje w spółkach, w które zainwestowała Veno? Jaki jest powód tego, że do tej pory nie został przejęty Fenix Automotive? Na co zostaną przeznaczone pieniądze zainwestowane w cypryjski fundusz? Kurs się obsuwa, za chwilę będzie scalenie, a państwo milczycie jak zaklęci. W żaden sposób nie można uzyskać od państwa najprostszych informacji. Jak chyba zauważyliście, ten stan doprowadza już akcjonariuszy do rozpaczy. Wszyscy się boją, że po scaleniu będą jeszcze bardziej stratni na inwestycji w waszą spółkę, której kurs od 8 czerwca zeszłego roku spadł już pięciokrotnie. Kiedy to się zmieni i zaczniecie traktować akcjonariuszy poważnie?
VENO S.A. zaprasza wszystkich akcjonariuszy i inwestorów do kontaktów i wysyłania pytań bezpośrednio na adres mejlowy [email protected] Spółka zrezygnowała z dalszego udzielania odpowiedzi w 'Akcji Inwestor' pb.pl w grudniu 2011 roku.  

2012-03-14 Jaką otrzymali Państwo odpowiedź z działu emitentów w sprawie Dokumentu Informacyjnego Arrinera S.A.? Licząc od wakacji ubiegłego roku, gdzie prezes informował nas o złożeniu dokumentu, to obecnie który raz został złożony przez Autoryzowanego Doradcę ten dokument? Jakie są uwagi GPW?
(brak odpowiedzi) 

2012-03-14 Czy w historii Państwa wszystkich inwestycji (pomijając Veno Automotive) wchodzili Państwo kapitałowo w jakąś spółkę, w której nie ma spółek z grupy Blumerang S.A.? Kto decyduje o wyborach Veno SA - Blumerang S.A. i jego spółki zależne (które najczęściej potrafią kupić akcje o wiele taniej od Państwa)?
(brak odpowiedzi) 

2012-03-14 Ile akcji i w jakiej cenie Veno S.A. objęło w spółce The Farm 51?
(brak odpowiedzi) 

2012-02-27 Co się stało z pieniędzmi z emisji akcji? Co z celami emisyjnymi przeprowadzonej oferty? Dlaczego większość pieniędzy została przetransferowana na Cypr i w jaki sposób mamy mieć nad wydawaniem tych pieniędzy kontrolę?
(brak odpowiedzi) 

2012-02-14 Jak rynek ma rozumieć milczenie spółki na zadawane pytania? Pieniądze z emisji zostały zebrane, więc nie ma sensu dalsza komunikacja z rynkiem?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-20 Co uzasadnia wycenę przejmowanych aktywów na 10-krotne przebicie (1000 % !!!) w stosunku do kapitałów spółek? Spółki te były zakładane w tym roku więc raczej nie zwiększyły skali biznesu 1000-krotnie. Proszę tylko nie pisać, że przed tymi spółkami jest świetlana przyszłość, bo to można powiedzieć zawsze.
(brak odpowiedzi) 

2011-12-18 Wiele razy (również w Akcji Inwestor) chwalili się Państwo znajomością rynku przejęć i fuzji. Proszę o podanie jaką metodę wyceny firmy przyjęli Państwo dla ostatnich nabytków, skoro gotowi byli Państwo za startupy zapłacić 10x więcej od wartości nominalnej? Czy była to wycena metodą porównawczą, DCF, a może jakaś inna? Czy fundusze takie jak VENO nie powinny obejmować startupów tak jak to powszechnie w świecie przyjęto właśnie po cenie nominalnej pełniąc rolę anioła biznesu? Tymczasem tutaj ktoś już zarobił - i to nie mało - 1000% (!!!)
(brak odpowiedzi) 

2011-12-14 Skąd się brały puste jak się okazało zapowiedzi debiutu AA w czerwcu ? Dokument informacyjny spółki nie został (mamy grudzień) złożony do GPW. Kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy ? Czy limit błędów duetu Kuich i Tomczykiewicz nie sięga już zeniutu.
(brak odpowiedzi) 

2011-12-12 Co się dzieje ze spółką i ludźmi, którzy w niej zarządzają? Giełda odmawia przyjęcia DI Arrinery w obecnym kształcie od paru miesięcy (już dawno zapowiadali Państwo złożenie dokumentu i zakładam, że tak było). Od kilku dobrych dni powinniśmy poznać wycenę produkcji auta, a Veno i Arrinera milczą. Kurs szoruje po dnie, a trudno ocenić, że będzie lepiej, bo niedługo w obrocie będzie 2x więcej akcji (!!!) Co się dzieje?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-12 Wg informacji prasowych AA nie ma szans (brak kapitału słabe zaawansowanie projektu itd. itp )na zbudowanie samochodu. Nie zostanie najprawdopodobniej dopuszczona do obrotu na NC. Jak w świetle tych informacji wyglądają kompetencje prezesa AA ? Czy nie czas na zamiany ?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-10 Od dawna deklarują bardzo ograniczony udział w każdym z projektów. Tymczasem z obecnej emisji prawie 50% pozyskanego kapitału (4 mln pln) znowu popłynie strumieniem do Arrinera Automotive SA. Jak się mają deklaracje do rzeczywistości? Znowu jest sprzeczność w tym, jak prezes informuje inwestorów, a tym co robi. Proszę o komentarz do tej sprawy.
(brak odpowiedzi) 

2011-12-10 Jak długo jest w stanie funkcjonować Arrinera Automotive bez podstawowej działalności, czyli sprzedaży aut? Tym samym jak długo Veno SA będzie gwarantem żywotności tej spółki (od początku finansując jej działalność)?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-09 Czy panowie Łukasz Tomkiewicz oraz Lee Noble zapłacili w 100% spółce VENO za wykupione po okazyjnej cenie akcje? Ile z tego tytułu wpłynęło pieniędzy do kasy spółki?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-09 W jaki sposób można wytłumaczyć katastrofalny wskaźnik ROE ? Ten wskaźnik informuje inwestorów na ile efektywnie spółka (w tym wypadku prezes) obraca kapitałem spółki. Czy nieudolność prowadzenia biznesu może mieć związek z wcześniejszymi aktywnościami (bankructwami) biznesowymi Pana Kuicha ?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-08 W momencie uchwalania NE zarząd liczył, iż uda się uplasować emisję po cenie 0,07 PLN za akcję – jedna z odpowiedzi z AI „ .. Zaproponowana przez Zarząd VENO cena emisyjna wynika z fundamentów aktywów VENO i w ocenie Zarządu jest bardzo atrakcyjna – w kontekście zbliżającego się debiutu na NC Arrinera Automotive oraz pozostałych projektów…” . Środki pozyskane z emisji miały być przeznaczone na konkretne projekty. Na co w obecnej sytuacji – spółka pozyskała z rynku ok. 40% tego co zamierzała - zabranie środków ? Jakie projekty nie zostaną zrealizowane ? Czy w obliczu pierwotnych deklaracji zebranie 60% mniej środków można uznać za sukces ?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-08 Czy zdają sobie Państwo sprawę z ogromnego opóźnienia w debiucie spółki Arrinera Automotive SA? Czy można spodziewać się jakiegokolwiek komentarza i realnego terminu?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-07 Na kiedy jest zaplanowana tym razem światowa premiera Arrinery jak i premiera prototypu drugiego auta Fenix
(brak odpowiedzi) 

2011-12-07 Kiedy nastąpi zapowiadane scalenie akcji ? Czy od momentu zapowiedzi - 1,5 roku temu - naprawdę nie dało się przeprowadzić takiej operacji? Czy wszystkie zapowiedzi są realizowane z taką samą skutecznością?
(brak odpowiedzi) 

2011-12-07 Jak wytłumaczyć fakt, iż tylko 276 inwestorów brało udział w zapisach na akcje NE ? Jest to tyle interesujące, iż nie ma w tym momencie żadnego podmiotu o udziałach powyżej 5% w akcjonariacie GK V ?
(brak odpowiedzi) 

2011-11-29 Proszę o komentarz kolejnych katastrofalnych wyników finansowych. Jakiego wyniku mają oczekiwać inwestorzy na koniec roku, czy znów zostanie wygenerowana strata w wysokości 1/2 wartości księgowej ?
(brak odpowiedzi) 

2011-11-25 Kiedy będzie przydział akcji NE oraz ich wprowadzenie do obrotu? Jaki kapitał został zebrany i na co zostanie przeznaczony?
(brak odpowiedzi) 

2011-11-23 Spółka znów zaraportowała złe wyniki finansowe, jest kolejna strata. Debiut AA nie widać o innych sprawach nie wspomnę. Kiedy inwestorzy będą mogli liczyć na zyski tej spółki, od momentu jej powstania nie było ani jednego takieggo roku !!!
(brak odpowiedzi) 

2011-11-23 Co z Prospektem Informacyjny spółki Arrinera Automotive SA? Kiedy debiut na NC bedzie ?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu