pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2012-05-16 Od którego kwartału w wynikach finansowych będzie widać przychody ze spółki NCF GROUP Sp. z o.o?
(brak odpowiedzi) 

2012-03-27 Za jaką kwotę spółka planuje sprzedaż Via Guarana S.A.? Czy spółka chce sprzedać 100% udziałów w Via Guarana S.A.?
(brak odpowiedzi) 

2012-01-20 Czy spółka planuje w najbliższym czasie kolejną emisję nowych akcji?
(brak odpowiedzi) 

2012-01-13 Witam 12 stycznia spółka podpisała list intencyjny na zakup ziemi i urządzeń znajdujących się na tym terenie. Czy można wiedzieć dokładnie jakie budowle i urządzenia znajdują się na tym terenie?
(brak odpowiedzi) 

2012-01-12 Czy jakikolwiek projekt z nowej strategii poza zmianą nazwy spółki jest lub będzie realizowany?
(brak odpowiedzi) 

2011-09-27 W jaki sposób spółka chce przejąć firmę PHUP PIMSTAL. Skąd pozyska na to środki pieniężne?
(brak odpowiedzi) 

2011-09-15 Chciałbym zapytać czy spółka zdaje sobie sprawę, że z asortymentem znika z sieci PIP ? Marazm w działaniach powoduje, że coraz rzadziej można spotkać ten produkt w sprzedaży (PIP Toruń).
(brak odpowiedzi) 

2011-09-08 W nowej strategii spółki jest mowa o pozyskaniu strategicznego partnera który zajmie się zarządzaniem, produkcją i dystrybucją napojów. Czy trwają negocjacje z jakaś firmą?
Obecnie Spółka prowadzi wstępne rozmowy z kilkoma partnerami w celu dalszej produkcji, dystrybucji i zarządzania marką. Jednocześnie na obecnym etapie rozmów Spółka nie udziela szczegółowych informacji.  

2011-02-15 Jak spółka będzie chciała pokryć ogromną stratę z 2010 r. ?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-31 Dlaczego spółka od dłuższego czasu nie ma prezesa i jak długo jeszcze ta sytuacja będzie miała miejsce?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-25 Czy jedyną strategią spółki na kontakt z akcjonariuszami jest nieodpowiadanie na pytania ?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-24 Spółka weszła w energy drinki, a za chwilę bedzie izotonik w promocji... Kiedy i jakie plany wobec tych dwóch produktów na spółka (sprzedaż, rentowność).
(brak odpowiedzi) 

2010-10-21 Może wykorzystać firmy, które mają większy zasięg dystrybucji art. spożywczych lub kontrakty z dużymi sieciami handlowymi?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-28 Czy spółka nie powinna rozszerzyć zakresu swoje działalności, skoro póki co produkcja kolejnych emisji idzie jej lepiej niż sprzedaż napojów?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-24 Co z ambitnymi plaami wejścia na rynek główny oraz amerykańską giełdę ? Poza hucznymi zapowiedziami nic się w tej sprawie nie dzieje.
(brak odpowiedzi) 

2010-03-24 Czy spółka ma zamiar w jakikolwiek informowac akcjonariuszy o bieżacych postępach w rozwoju sieci dystrybucji oraz perspektywach rozwoju ?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-21 Witam, chciałbym się dowiedzieć dlaczego VIAGUARA ma tak ograniczony rynek zbytu na terytorium RP? brak umów ze znanymi sieciami typu TESCO, REAL,ALMA itp, brak reklam w TV,prasie,internecie,na masowych imprezach sprortowych,dyskotekach..jestem akconariuszem spółki od niedawna, mieszkam w Opolu i nigdy wcześniej nawet nie słyszałem o napojach VIAGUARA- gdzie jest promocja marki?chciałbym je kupić ale nigdzie nie są dostępne, może tylko w Warszawie?!Prosiłbym nie tyle o odpowiedź ile o podjęcie w/w działań, które zapewne wpłynłęłyby korzystnie na wizerunek oraz na realną sprzedaż firmowych produktów.
(brak odpowiedzi) 

2010-03-15 Chciałbym zapytać czy Zarząd spółki ma coś do powiedzenia osobom, które nabyły akcje w momencie debiutu ? Może bynajmniej jakieś małe przepraszamy by się przydało, ale widać wyraźnie, ze firma nie jest zainteresowana jakimkolwiek kontaktem z akcjonariuszami.
(brak odpowiedzi) 

2010-03-05 Czy jest możliwość, aby Zarząd w kilku słowach wytłumaczył akcjonariuszom skąd się wziął taki zysk za IV kwartał ? Dziękuje i pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2009-12-08 Witam ,czy spółka przymierza się do wejścia na ciągłe GPW?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu