pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2012-05-16 Od którego kwartału w wynikach finansowych będzie widać przychody ze spółki NCF GROUP Sp. z o.o?
(brak odpowiedzi) 

2012-03-27 Za jaką kwotę spółka planuje sprzedaż Via Guarana S.A.? Czy spółka chce sprzedać 100% udziałów w Via Guarana S.A.?
(brak odpowiedzi) 

2012-01-20 Czy spółka planuje w najbliższym czasie kolejną emisję nowych akcji?
(brak odpowiedzi) 

2012-01-13 Witam 12 stycznia spółka podpisała list intencyjny na zakup ziemi i urządzeń znajdujących się na tym terenie. Czy można wiedzieć dokładnie jakie budowle i urządzenia znajdują się na tym terenie?
(brak odpowiedzi) 

2012-01-12 Czy jakikolwiek projekt z nowej strategii poza zmianą nazwy spółki jest lub będzie realizowany?
(brak odpowiedzi) 

2011-09-27 W jaki sposób spółka chce przejąć firmę PHUP PIMSTAL. Skąd pozyska na to środki pieniężne?
(brak odpowiedzi) 

2011-09-15 Chciałbym zapytać czy spółka zdaje sobie sprawę, że z asortymentem znika z sieci PIP ? Marazm w działaniach powoduje, że coraz rzadziej można spotkać ten produkt w sprzedaży (PIP Toruń).
(brak odpowiedzi) 

2011-09-08 W nowej strategii spółki jest mowa o pozyskaniu strategicznego partnera który zajmie się zarządzaniem, produkcją i dystrybucją napojów. Czy trwają negocjacje z jakaś firmą?
Obecnie Spółka prowadzi wstępne rozmowy z kilkoma partnerami w celu dalszej produkcji, dystrybucji i zarządzania marką. Jednocześnie na obecnym etapie rozmów Spółka nie udziela szczegółowych informacji.  

2011-02-15 Jak spółka będzie chciała pokryć ogromną stratę z 2010 r. ?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-31 Dlaczego spółka od dłuższego czasu nie ma prezesa i jak długo jeszcze ta sytuacja będzie miała miejsce?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-25 Czy jedyną strategią spółki na kontakt z akcjonariuszami jest nieodpowiadanie na pytania ?
(brak odpowiedzi) 

2010-10-24 Spółka weszła w energy drinki, a za chwilę bedzie izotonik w promocji... Kiedy i jakie plany wobec tych dwóch produktów na spółka (sprzedaż, rentowność).
(brak odpowiedzi) 

2010-10-21 Może wykorzystać firmy, które mają większy zasięg dystrybucji art. spożywczych lub kontrakty z dużymi sieciami handlowymi?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-28 Czy spółka nie powinna rozszerzyć zakresu swoje działalności, skoro póki co produkcja kolejnych emisji idzie jej lepiej niż sprzedaż napojów?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-24 Co z ambitnymi plaami wejścia na rynek główny oraz amerykańską giełdę ? Poza hucznymi zapowiedziami nic się w tej sprawie nie dzieje.
(brak odpowiedzi) 

2010-03-24 Czy spółka ma zamiar w jakikolwiek informowac akcjonariuszy o bieżacych postępach w rozwoju sieci dystrybucji oraz perspektywach rozwoju ?
(brak odpowiedzi) 

2010-03-21 Witam, chciałbym się dowiedzieć dlaczego VIAGUARA ma tak ograniczony rynek zbytu na terytorium RP? brak umów ze znanymi sieciami typu TESCO, REAL,ALMA itp, brak reklam w TV,prasie,internecie,na masowych imprezach sprortowych,dyskotekach..jestem akconariuszem spółki od niedawna, mieszkam w Opolu i nigdy wcześniej nawet nie słyszałem o napojach VIAGUARA- gdzie jest promocja marki?chciałbym je kupić ale nigdzie nie są dostępne, może tylko w Warszawie?!Prosiłbym nie tyle o odpowiedź ile o podjęcie w/w działań, które zapewne wpłynłęłyby korzystnie na wizerunek oraz na realną sprzedaż firmowych produktów.
(brak odpowiedzi) 

2010-03-15 Chciałbym zapytać czy Zarząd spółki ma coś do powiedzenia osobom, które nabyły akcje w momencie debiutu ? Może bynajmniej jakieś małe przepraszamy by się przydało, ale widać wyraźnie, ze firma nie jest zainteresowana jakimkolwiek kontaktem z akcjonariuszami.
(brak odpowiedzi) 

2010-03-05 Czy jest możliwość, aby Zarząd w kilku słowach wytłumaczył akcjonariuszom skąd się wziął taki zysk za IV kwartał ? Dziękuje i pozdrawiam
(brak odpowiedzi) 

2009-12-08 Witam ,czy spółka przymierza się do wejścia na ciągłe GPW?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu