pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2014-09-22 Na jakim etapie znajdują się roboty budowlane przy realizacji centrum medialnego w Hamburgu? Zgodnie z planowanym oddaniem obiektu do użytku, powinien to już być etap końcowy. Spółka nie podaje żadnych informacji na ten temat.
(brak odpowiedzi) 

2014-02-02 Czy celem poprawienia płynności transakcji, przewiduje się scalenie akcji?
(brak odpowiedzi) 

2012-01-18 Kiedy można spodziewać się decyzji odnośnie kontynuacji produkcji serialu "Ratownicy"?
(brak odpowiedzi) 

2011-05-17 Jaki jest harmonogram prac nad realizacją filmu BUG MULDOON(MayDay) i kiedy przewidziana jest premiera?
(brak odpowiedzi) 

2011-01-04 Czy Virtual Vision SA prowadzi jakąkolwiek operacyjną działalność?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-16 Czy wzięcie kredytu 400 tys. zł na rozpoczęcie produkcji filmu oznacza, że spółka nie ma żadnych środków finansowych na ten cel? Czy jedynymi realnym kapitałem na jaki może liczyć spółka jest dotacja z PISF?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-14 Proszę ocenić szanse VIV na przejście na główny rynek GPW w sytuacji kiedy spółka nie ma przychodów, rynku, pracowników, środków pieniężnych, niczego nie produkuje, niczego nie wytwarza, nie świadczy żadnych usług, nie ma też żadnych dokonań na swoim koncie. I ma niską kapitalizację.
(brak odpowiedzi) 

2010-12-14 Jak funkcjonuje VIV SA przy zerowych niemalże środkach pieniężnych na koncie?
(brak odpowiedzi) 

2010-12-14 Jaki jest finalny budżet filmu? Kto ostatecznie finansuje film? Kto będzie produkował film? Kiedy i gdzie rozpocznie sie produkcja filmu? Kiedy zostanie podpisana umowa z PISF?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-29 Czy spółka FAKTYCZNIE planuje w tym roku przejście na GPW? Czy Prezes Spółki R.Kunicki w dalszym ciągu będzie sprzedawał swoje akcje...? Wygląda to fatalnie, co mają myśleć o tym inwestorzy?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-22 Na kiedy planowane jest zakończenie prac nad filmem animowanym, w technologii 3D, pt: BUG MULDOON (MayDay)?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-22 Na kiedy planowane jest zakończenie prac nad filmem animowanym, w technologii 3D, pt: BUG MULDOON (MayDay)?
(brak odpowiedzi) 

2010-09-08 Panie Prezesie, co z trailerem do filmu? Dlaczego nie jest dostepny w internecie, tylko (podobno) pokazy organizowane są na życzenie? I drugie pytanie, co z objęciem akcji w Magmie ? Czy opóźnienie wynika z opóźnienia w rejestracji nowej emisji akcji, które miało miejsce kilkanaście dni temu ? Czy teraz ten proces nabierze tempa?
(brak odpowiedzi) 

2010-08-21 Witam mam pytanie odnośnie w sprawie przeniesienia spółki na główny parkiet . W jakim okresie macie zamiar przenieść spółkę na GPW .
(brak odpowiedzi) 

2010-07-08 Ponawiam swoje pytanie do spolki, jednoczesnie wyrazajac wielkie niezadowolenie z braku odpowiedzi. Jaki jest obecny stan posiadania akcji przez akcjonariusza, Pana M. Sicinskiego? Z danych na 31.12.2009 posiadal 19.122.766 akcji. Obecnie 12.097.266, czyli o ponad 7 mln akcji mniej. Rozumiem, ze ta ilosc zostala sprzedana na rynku bez podania wymaganego komunikatu o zmniejszeniu progu?
Przepraszamy za długi okres braku odpowiedzi, ale dopiero po powrocie Pana. M. Sicińskiego z wakacji otrzymaliśmy odpowiedź na przekierowane do niego zapytanie mailowe, na które dostaliśmy nastepujące wyjaśnenia, że akcjonaroiusze są zobowiązani do meldowania do KNF (z kopią tej informacji do zarządu Spółki)tylko przekroczonych progów ilości posiadanych akcji. Zarząd Spółki nie otrzymał od Pana Sicińskiego żadnych informacji oprócz tych, które Zarząd opublikował w komunikatach bieżących i w sprawozdaniu rocznym. Zarząd Spółki nie jest w stanie kontrolować stanu posiadania akcji poszczególnych akcjonariuszy i podaje tylko te stany posiadania, które wynikają z kopii meldunków do KNF i które wynikają z bezpośrednio z ilości objętch akcji przez Akcjionariuszay nowych emisji. Pan Siciński obejmował nowe akcje w roku 2009 z emisji serii E i F. Zakładamy, że nabycie nowych akcji pokryło stan sprzedaży bez przekroczenia progów i to jest przyczyną braku nowego meldunku do KNF. Zarząd VIRTUAL VISION SA 

2010-06-30 Jaki jest obecny stan posiadania akcji przez akcjonariusza, Pana M. Sicinskiego? Z danych na 31.12.2009 posiadal 19.122.766 akcji. Obecnie 12.097.266, czyli o ponad 7 mln akcji mniej. Rozumiem, ze ta ilosc zostala sprzedana na rynku bez podania wymaganego komunikatu o zmniejszeniu progu?
(brak odpowiedzi) 

2009-11-19 Spolka w komunikacie poinformowala o zbyciu przez glownego udzialowca spolki, 800.000 akcji po cenie 0,09 - wczesniej nabytych w drodze emisji serii E - po 0,12. Czy Spolka planuje dalsza sprzedaz akcji? Co bylo powodem sprzedazy 800.000 akcji po cenie nizszej niz cena emisyjna? Prosze o odpowiedzi na powyzsze pytania. Dziekuje
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu