pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2012-05-24 Czy zarząd WDM wyda jakieś oświadczenie w sprawie zarzutów prokuratury w sprawie Centrum Funduszy Inwestycyjnych FreeFund?
Przedstawiciele DM WDM wielokrotnie wypowiadali się w mediach na ten temat, podkreślając, że wszelkie zarzuty kierowane pod adresem Grupy DM WDM oraz osób z nią związanych są całkowicie bezpodstawne.  

2012-04-11 Czy Centrum Funduszy Inwestycyjnych Freefund SA prowadzi jakąkolwiek działalność? Czy inwestorzy mają szanse odzyskać chociaż część zainwestowanego kapitału?
DM WDM nie może odpowiadać w imieniu spółek niewchodzących w skład Grupy Kapitałowej DM WDM. Sugerujemy skierować pytanie do Zarządu CFI Freefund SA. 

2011-04-01 Kiedy kończy się okres zamknięty związany z publikacją raportu rocznego? Czy przypadkiem ostatnie transakcje członków Rady Nadzorczej nie odbywały się właśnie w okresie zamkniętym?
(brak odpowiedzi) 

2011-03-29 Z czego wynika nagłe zainteresowanie rady nadzorczej zakupem małych ilości akcji na rynku? Kiedy spodziewacie się zatwierdzenia prospektu i debiutu na rynku głównym GPW?
Zarząd spółki giełdowej nie powinien komentować decyzji inwestycyjnych członków Rady Nadzorczej. Jeśli natomiast chodzi o debiut na GPW, to spodziewamy się go w najbliższych kilku miesiącach. 

2011-02-24 Czy zarząd satysfakcjonuje obecna cena akcji, dlaczego nic nie robią w celu ustabilizowania kursu, dlaczego nie ma animatora, który by dbał o płynność? Dlaczego zarząd lekceważy mniejszościowych akcjonariuszy i nie robi nic,żeby zwiększyć zaufanie do swojej firmy.Trzymam akcje od roku i teraz po tak dobrych wynikach za IVkw. mam prawo oczekiwać jakiegoś działania w celu stabilizacji kursu.Powinni też zadbać o lepszą komunikatywność z akcjonariatem. Proszę zarząd o odpowiedz na powyższe pytania.Dziękuję.
Zarząd nie jest usatysfakcjonowany obecną ceną akcji. Rolą Zarządu jest jednak dbanie o generowanie wartości dla akcjonariuszy poprzez działalność operacyjną spółki. Nie komentujemy więc co do zasady decyzji inwestycyjnych uczestników rynku. Proszę przyjąć nasze zapewnienie, że będziemy pracować nad dalszym polepszeniem komunikacji z akcjonariuszami.  

2010-05-31 Kiedy wreszcie z nazwy zniknie nieprawidlowy skrot "S.A."? Winno byc SA
S.A. jest skrótem używanym przez spółki akcyjne w KRS. Językoznawcy wskazują jako lepszy wybór skrót SA. Uważamy obie formy za dopuszczalne. Forma SA będzie przez nas preferowana w publikacjach. 

2010-05-17 Czy zarząd satysfakcjonuje obecna cena akcji? Czy obecna sytuacja w spółce i jej plany na przyszłośc nie pozwala stwierdzic iż spółka jest wyceniana zbyt nisko. Co Panstwa zdaniem wpływa na kurs. Gdyby nie posiadali panstwo akcji WDMu, czy przy obecnym poziomie cen i wiedzy o firmie zainwestowali by państwo w akcje swojej spolki.
Zarząd nie jest usatysfakcjonowany obecną ceną akcji. Rolą Zarządu jest jednak dbanie o generowanie wartości dla akcjonariuszy poprzez działalność operacyjną spółki. Nie komentujemy więc co do zasady decyzji inwestycyjnych uczestników rynku.  

2010-04-22 Jakie są plany strategiczne spółki na ten rok?
Odpowiedź w raporcie rocznym. 

2010-02-25 15 lutego zostały dopuszczone do obrotu akcje spółki Victoria, które WDM obejmował po 35gr. Czy wychodzicie Państwo z tej pozycji po stracie rzędu 75%?
Jako profesjonalna firma inwestycyjna nie komentujemy bieżących (także tych potencjalnych) operacji na portfelu inwestycyjnym. 

2009-10-08 Czy podejmowane są starania, aby spółka mogła przejść na rynek główny. Czy może to nastąpić w przyszłym roku?
DM WDM S.A. zamierza zmienić rynek notowań na główny parkiet GPW. Chcielibyśmy zdążyć ze wszystkimi formalnościami w przyszłym roku. Nie wykluczamy, że proces ten zakończy się w 2011 roku.  

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu