pb.pl

Pytania dotyczące spółki WILBO

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-07-27 Rok temu spółka informowała o inwestycjach w Kazachstanie i Chinach, obecnie trwają rozmowy w Niemczech. Czy któraś z tych inwestycji dojdzie do skutku?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-21 Jako Wasz akcjonariusz mam pytanie.Czy info w sprawie połączenia z Contrimaxem lub inną firmą będzie podane do wiadomości jeszcze w lipcu?
Witam, Z uwagi na zbyt rozbieżne oczeekiwania transakcja z Contimaxem zakończyła się niepomyslnie. Nadal trwają zawansowane rozmowy z pozostałymi podmiotami. O wynikach rozmów Spółka będzie informowała inwestorów na bieżąco. Z poważaniem Marzena Chrostowska Szef Biura Zarządu 

2009-07-07 Witam Jestem Waszym inwestorem. Mam pytanie -kiedy rozpoczniecie skup akcji?
Zarząd przymierza sie do uruchomienia Programu Skupu Akcji Własnych. Jednak z uwagi na rozpoczęte inne projekty, o których Zarząd informowal inwestorów, m.in. dotyczące akwizycji - trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć kiedy Program zostanie uruchomiony. Zarząd nie wyklucza uruchomienia Programu w 3Q br., co uwarunkowane jest oczywiście sytuacją na rynku, a ta tymczasem sprzyja uruchomieniu Programu. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu