pb.pl

Pytania dotyczące spółki WILBO

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2009-07-27 Rok temu spółka informowała o inwestycjach w Kazachstanie i Chinach, obecnie trwają rozmowy w Niemczech. Czy któraś z tych inwestycji dojdzie do skutku?
(brak odpowiedzi) 

2009-07-21 Jako Wasz akcjonariusz mam pytanie.Czy info w sprawie połączenia z Contrimaxem lub inną firmą będzie podane do wiadomości jeszcze w lipcu?
Witam, Z uwagi na zbyt rozbieżne oczeekiwania transakcja z Contimaxem zakończyła się niepomyslnie. Nadal trwają zawansowane rozmowy z pozostałymi podmiotami. O wynikach rozmów Spółka będzie informowała inwestorów na bieżąco. Z poważaniem Marzena Chrostowska Szef Biura Zarządu 

2009-07-07 Witam Jestem Waszym inwestorem. Mam pytanie -kiedy rozpoczniecie skup akcji?
Zarząd przymierza sie do uruchomienia Programu Skupu Akcji Własnych. Jednak z uwagi na rozpoczęte inne projekty, o których Zarząd informowal inwestorów, m.in. dotyczące akwizycji - trudno mi jednoznacznie odpowiedzieć kiedy Program zostanie uruchomiony. Zarząd nie wyklucza uruchomienia Programu w 3Q br., co uwarunkowane jest oczywiście sytuacją na rynku, a ta tymczasem sprzyja uruchomieniu Programu. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu