pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-01-02 Czy planujecie na 2013 debiut kolejnych czasopism?
(brak odpowiedzi) 

2012-08-15 1. Jakie są przesłanki podtrzymywania prognoz na 2012 rok po nieudanym pierwszym półroczu? 2. Czy Digital Solutions Sp. z o.o. planuje część zdematerializowanych akcji wpuścić w rynek w celu poprawienia płynności, czy odsprzedać dużemu inwestorowi? 3. Czy Zarząd ma świadomość, że zbyt duże koszty funkcjonowania Spółki prowadzą do jej upadku?
(brak odpowiedzi) 

2012-07-25 Czy spółka planuje przeprowadzić resplit akcji w związku z niekorzystnym wizerunkiem znajdując się w notowaniach dla spółek upadających lub wysokiego ryzyka? Może inne rozwiązania wzmacniające płynność ?
(brak odpowiedzi) 

2012-07-23 Czy zgodnie z zapowiedziami spółka realizuje już usługi digital publishing? Jeśli tak, to dla jakich klientów?
(brak odpowiedzi) 

2012-07-12 Czy spółka, wzorem coraz większej liczby spółek, zamierza publikować po kwartale szacowane wielkości przychodów? Jak zarząd spółki odnosi się do obecnego kursu akcji na NC, o 30% niższego niż w ofercie PP?
(brak odpowiedzi) 

2012-05-11 Czy spółka może wymienić klientów, dla których zrealizowała już jakieś prace?
Tak. Np. Amica, Wirtualna Polska, Playlink, Sygma Bank, Allegro Group, Grupa Kombinat/ marka Desperados, PZU. 

2012-04-24 Czy w I kwartale wpłynęła już dotacja 70 tys. za wejście na NewConnect?
Dotacja jeszcze nie wpłynęła. 

2012-03-22 Yellow Hat chce zatrudnić wydawcę-redaktora naczelnego. Czy Yellow hat będzie wydawał jakieś gazetę, czasopismo?
Yellow Hat rozpoczął świadczenie usług tworzenia cyfrowych magazynów, dedykowanych na urządzenia przenośne, takie jak tablety. W tym celu spółka będzie potrzebowała merytorycznego wsparcia ze strony osób posiadających doświadczenie w pracy redakcyjnej. O innych planach spółka będzie informowała w komunikatach giełdowych. 

2012-02-28 1.O jaką kwotę dofinansowania do kosztów wejścia na NewConnect ubiega się Yellow Hat? 2.W którym kwartale spodziewacie się Państwo otrzymać owe dofinansowanie - czy jeszcze w IQ b.r., czy później? 3.Prognoza na 2012 r. stała się nieaktualna. Kiedy będzie nowa? 4.Czy w związku ze zbliżającym się Euro 2012 jest dla Was to dodatkową okazją do zarobku, czy raczej nie ma to w tym przypadku znaczenia?
Ubiegamy się o dofinansowanie na kwotę 73,5tys pln, które mamy nadzieję otrzymać jeszcze w I kwartale. Spółka nie zdecydowała jeszcze w jakim terminie nastąpi ewentualna informacja dotycząca prognozy na 2012 rok. Teoretycznie jest to okazja do pozyskania nowych zleceń. Z drugiej jednak strony budżety te planowane były z dużym wyprzedzeniem i młodym podmiotom czasem trudno jest "wstrzelić się" z ofertą. 

2012-02-08 Czy w związku z dwukrotną korektą prognoz na 2011 r., spółka planuje przedstawić rewizję prognoz na rok 2012 w stosunku do tych przedstawionych w DI?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres [email protected] możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Bank of America: Fatalne nastroje wyznaczą dno koniunktury
Decyzja Fedu zmniejsza szanse na słabszego dolara
Włoski dług już nie jest największy w strefie euro
Wall Street waży najwięcej od bańki internetowej
Indeksy rozjechały się z danymi makro

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu