pb.pl

Pytania dotyczące spółki

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-01-02 Czy planujecie na 2013 debiut kolejnych czasopism?
(brak odpowiedzi) 

2012-08-15 1. Jakie są przesłanki podtrzymywania prognoz na 2012 rok po nieudanym pierwszym półroczu? 2. Czy Digital Solutions Sp. z o.o. planuje część zdematerializowanych akcji wpuścić w rynek w celu poprawienia płynności, czy odsprzedać dużemu inwestorowi? 3. Czy Zarząd ma świadomość, że zbyt duże koszty funkcjonowania Spółki prowadzą do jej upadku?
(brak odpowiedzi) 

2012-07-25 Czy spółka planuje przeprowadzić resplit akcji w związku z niekorzystnym wizerunkiem znajdując się w notowaniach dla spółek upadających lub wysokiego ryzyka? Może inne rozwiązania wzmacniające płynność ?
(brak odpowiedzi) 

2012-07-23 Czy zgodnie z zapowiedziami spółka realizuje już usługi digital publishing? Jeśli tak, to dla jakich klientów?
(brak odpowiedzi) 

2012-07-12 Czy spółka, wzorem coraz większej liczby spółek, zamierza publikować po kwartale szacowane wielkości przychodów? Jak zarząd spółki odnosi się do obecnego kursu akcji na NC, o 30% niższego niż w ofercie PP?
(brak odpowiedzi) 

2012-05-11 Czy spółka może wymienić klientów, dla których zrealizowała już jakieś prace?
Tak. Np. Amica, Wirtualna Polska, Playlink, Sygma Bank, Allegro Group, Grupa Kombinat/ marka Desperados, PZU. 

2012-04-24 Czy w I kwartale wpłynęła już dotacja 70 tys. za wejście na NewConnect?
Dotacja jeszcze nie wpłynęła. 

2012-03-22 Yellow Hat chce zatrudnić wydawcę-redaktora naczelnego. Czy Yellow hat będzie wydawał jakieś gazetę, czasopismo?
Yellow Hat rozpoczął świadczenie usług tworzenia cyfrowych magazynów, dedykowanych na urządzenia przenośne, takie jak tablety. W tym celu spółka będzie potrzebowała merytorycznego wsparcia ze strony osób posiadających doświadczenie w pracy redakcyjnej. O innych planach spółka będzie informowała w komunikatach giełdowych. 

2012-02-28 1.O jaką kwotę dofinansowania do kosztów wejścia na NewConnect ubiega się Yellow Hat? 2.W którym kwartale spodziewacie się Państwo otrzymać owe dofinansowanie - czy jeszcze w IQ b.r., czy później? 3.Prognoza na 2012 r. stała się nieaktualna. Kiedy będzie nowa? 4.Czy w związku ze zbliżającym się Euro 2012 jest dla Was to dodatkową okazją do zarobku, czy raczej nie ma to w tym przypadku znaczenia?
Ubiegamy się o dofinansowanie na kwotę 73,5tys pln, które mamy nadzieję otrzymać jeszcze w I kwartale. Spółka nie zdecydowała jeszcze w jakim terminie nastąpi ewentualna informacja dotycząca prognozy na 2012 rok. Teoretycznie jest to okazja do pozyskania nowych zleceń. Z drugiej jednak strony budżety te planowane były z dużym wyprzedzeniem i młodym podmiotom czasem trudno jest "wstrzelić się" z ofertą. 

2012-02-08 Czy w związku z dwukrotną korektą prognoz na 2011 r., spółka planuje przedstawić rewizję prognoz na rok 2012 w stosunku do tych przedstawionych w DI?
(brak odpowiedzi) 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu