pb.pl

Pytania dotyczące spółki ZELMER

Pytania inwestorów:

Kiedy spółka wypłaci dywidendę? Kim jest nowy gracz w jej akcjonariacie i jakie są przyczyny wzrostu kursu? Czy rosnące zadłużenie to sygnał, że zbliża się emisja kolejnej serii akcji?

Te i inne pytania możesz zadać przedstawicielom firm giełdowych w Akcji Inwestor. Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajdziesz specjalny formularz, który po wypełnieniu skierujemy do osób odpowiedzialnych w spółkach za relacje inwestorskie. Redakcja dołoży starań, by odpowiedź opublikować na naszych stronach internetowych.

2013-04-03 Czy BS (inwestor) wykupił oczekiwaną ilość akcji?
(brak odpowiedzi) 

2013-02-11 Proszę o informację czy jest brana pod uwagę możliwość podniesienia ceny w wezwaniu? Od momentu jego ogłoszenia WIG20 wzrósł o około 5,5 proc., a w świetle przedłużenia zapisów (więc biorąc pod uwagę dodatkowe ryzyka oraz koszt pieniądza w czasie) cena z wezwania staje się coraz mniej atrakcyjna.
Dziękujemy za zainteresowanie Zelmerem. Zarząd spółki nie jest właściwym adresatem tego pytania, ponieważ cena w wezwaniu ustalana jest przez wzywającego, czyli BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego sp z o.o., a nie przez Zarząd. Zgodnie treścią RB 31/2012 dnia 28 listopada 2012 r. w opinii Zarządu cena zaproponowana za akcje spółki w wezwaniu odpowiada ich wartości godziwej. 

Zobacz inne spółki

Zadaj pytanie

Na adres akcjainwestor@pb.pl możesz natomiast wysyłać pytania w sprawach, które nie dotyczą konkretnych spółek giełdowych.

Dziennikarze „Pulsu Biznesu” poproszą o komentarz prezesa spółki, analityków, prawników czy zarządzających instytucjami finansowymi. Jeżeli trzeba zwrócimy się o poradę do Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, Komisji Nadzoru Finansowego i przedstawicieli warszawskiej giełdy.

Ranking gorących spółek

0.66 
0.42 
0.38 
0.30 
0.27 
0.27 
0.26 
0.20 
0.17 
0.16 

Wykres dnia »

Short-sellerzy uciekli z rynków wschodzących
Złoty zyska do walut regionu
Euro zbyt tanie, by mogło dalej tracić
Najdłuższy od trzech lat rajd dolara
Amerykańskie akcje znów bliskie rekordowego przewartościowania

Masz problem? Napisz do nas.


Imię i nazwisko:

Adres email:

Wideo »

Czego w żadnym giełdowym portfelu zabraknąć nie może (WIDEO)

Sekcje

Oferty Pulsu Biznesu