AIP podpowie, jak założyć firmę

MBE
opublikowano: 25-06-2012, 00:00

WARSZTATY

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości (AIP) w Częstochowie zachęca do zakładania firm — w wakacje. Organizacja wystartowała z inicjatywą: „Załóż firmę na wakacje” adresowaną do osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej i szukają możliwości prowadzenia jej w jak najlepszych warunkach. Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z warsztatów dotyczących generowania pomysłów biznesowych, zakładaniadziałalności gospodarczej w porównaniu z zakładaniem firmy w AIP oraz możliwością uzyskania finansowania z różnych źródeł. Spotkania poprowadzą specjaliści z AIP i Punktu Konsultacyjnego Krajowego Systemu Usług.

Odbędą się: 27 czerwca oraz 4 i 11 lipca (gra decyzyjna Cashflow). Aby uzyskać więcej informacji lub zgłosić udział w projekcie, należy skontaktować się z: czestochowa@ przedsiebiorca.pl lub pod nr tel.: 34 32 50 313.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu