Akcja inwestor

DI
opublikowano: 08-09-2009, 00:00

Impel odpowiada na pytania akcjonariuszy

TREŚĆ E-MAILA:

Czy Impel podtrzymuje chęć wprowadzenia spółki Vantage Development na GPW? Kiedy jest to planowane? Czy spółka rozważa wprowadzenie innych swoich spółek zależnych na GPW/NC?

Jan (nazwisko do wiadomości redakcji)

Takie pytania zadają firmie Impel internauci, których przyciągnęła organizowana przez nas "Akcja Inwestor".

Odpowiedź spółki

Spółka Vantage Development rozpoczęła w 2007 roku proces przygotowania do publicznego debiutu. Ze względu na sytuację gospodarczą, która dotknęła rynek deweloperski na przestrzeni ostatnich dwóch lat, działania zostały wstrzymane. Jest to jednak jedno z rozważanych rozwiązań uzyskania kapitału. Sytuacja gospodarcza będzie weryfikować plany spółki, nie można więc podać żadnych, nawet orientacyjnych, terminów. Obecnie Vantage Development koncentruje się na prowadzeniu projektów deweloperskich i jest otwarta na pozyskanie ewentualnych partnerów na poziomie poszczególnych inwestycji.

Grupa Impel nie rozważa obecnie debiutu na GPW ani NC w najbliższej przyszłości żadnej ze swoich spółek zależnych, dopuszcza natomiast możliwość pozyskanie partnerów w wybranych liniach produktowych.

Na stronie każdej spółki z GPW w sekcji notowania.pb.pl znajduje się formularz do zadawania pytań zarządom giełdowych spółek. Umożliwienie lepszego kontaktu pomiędzy inwestorami i spółkami publicznymi to nasz wkład w poprawę relacji inwestorskich na polskiej giełdzie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu