Akcje Computerlandu słabną

Robert Kurowski
opublikowano: 27-06-2005, 00:00

Sytuacja techniczna Computerlandu jest bardzo zła. W trakcie ponad trzymiesięcznego trendu spadkowego kurs przełamywał kolejno kilka ważnych wsparć technicznych, a skutkiem jest ponad 25-proc. przecena.

Konsolidacja ceny ponad 95,20 zł nie powiodła się, bowiem ostatnie dwie sesje ubiegłego tygodnia przyniosły wyraźne wybicie w dół. Nie pomogły informacje o nowym kontrakcie spółki z TP, rynek głównie uwzględnia zapowiadane słabsze wyniki drugiego kwartału i zmiany w zarządzie. W związku z tym, że cena znajduje się już poniżej 61,8 proc. zniesienia trendu wzrostowego październik 2003 — styczeń 2005, można mówić o poszukiwaniu wsparcia przy poziomie 85-90 zł. Z uwagi na postępujące wyprzedanie akcji Computerlandu, w najbliższym czasie dojdzie też zapewne do korekcyjnego odreagowania, jednak wydaje się, że wcześniej pojawią się formacje odwrotu to zapowiadające.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Robert Kurowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Akcje Computerlandu słabną