Akcje syntetyczne w ofercie X-Trade Brokers

Materiał Partnera
opublikowano: 26-07-2016, 10:07

Analizując potrzeby inwestycyjne Polaków, ich stale rosnącą wiedzę z zakresu inwestycji oraz chęć dywersyfikacji portfela o coraz to nowe możliwości, dom maklerski X-Trade Brokers (XTB) postanowił wprowadzić najbardziej nowoczesny produkt inwestycyjny — akcje syntetyczne.

Akcje Syntetyczne to kontrakty na akcje notowane na kilkunastu parkietach giełdowych: w Belgii, Czechach, Francji, Niemczech, Włoszech, Holandii, Polsce, Portugalii, Hiszpanii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. To instrumenty, które oferują możliwość krótkiej sprzedaży, co otwiera potencjał efektywnych inwestycji nawet wtedy, kiedy ceny walorów spadają. Dzięki swojej konstrukcji i dostępności na autorskiej platformie transakcyjnej XTB — xStation akcje syntetyczne są wyjątkowo atrakcyjnym instrumentem z uwagi na bardzo niskie koszty. Brak tutaj minimalnej prowizji, a jej wartość zaczyna się już od 0,1 proc.

Dzięki nowoczesnej technologii xStation akcje syntetyczne stały się inwestycyjnym oknem na świat, które umożliwia dynamiczne inwestowanie i natychmiastowe relokowanie kapitału względem tego, co dzieje się w różnych krajach, na różnych parkietach giełdowych i — w końcu — w poszczególnych spółkach. Każda informacja o podłożu ekonomicznym lub politycznym może być teraz szansą do zmiany konfiguracji portfela inwestycyjnego. Akcje syntetyczne to najnowsze i przełomowe narzędzie dla nowoczesnego inwestora, który nie musi odmawiać sobie podróży; który ma nieustannie rękę na pulsie bez względu na to, gdzie jest i bez względu na to, co dzieje się na parkietach giełdowych; z których płynności można czerpać.

Akcje syntetyczne to produkt dostępny w ramach ekosystemu funkcjonującego całkowicie online, począwszy od procesu otwarcia rachunku inwestycyjnego, poprzez naukę inwestowania, wsparcie coacha inwestycyjnego, dostęp do analiz i rekomendacji online, a skończywszy na wszystkich krokach związanych z otwarciem, prowadzeniem i zamknięciem transakcji. Możliwości inwestycyjne nigdy nie były jeszcze tak szerokie dzięki rozwojowi technologii, cyfryzacji i globalizacji, których możliwość wykorzystania zaczyna być wreszcie dostępna dla przeciętnego Kowalskiego.

Więcej szczegółów na www.xtb.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał Partnera

Polecane