Aktywne wakacje dla całej rodziny

Monika Niewinowska
opublikowano: 07-05-2003, 00:00

Właściciele amatorskiej ligi biznesu Let’s Go w tym roku postanowili zadbać o kondycję uczestników ligi również w okresie wakacyjnym. Przygotowana została oferta Aktywnych Wakacji, w których mogą wziąć udział nie tylko zawodnicy, ale i ich rodziny.

— Aktywne Wakacje to wymarzona forma spędzania wolnego czasu dla ludzi, którzy lubią aktywny wypoczynek — zapewnia Monika Banacka, członek zarządu ligi Let’s Go.

Dodaje, że program wyjazdu zaplanowany został w sposób, pozwalający praktycznie każdemu na wybranie najwygodniejszej dla siebie opcji.

— Tata będzie miał okazję pobawić się w paintball, pojeździć na quadzie, spróbować żeglarstwa, windsurfingu czy też wybrać się na kilkugodzinny rajd kajakowy. Mama w tym czasie zrealizuje program dla kobiet, w którego skład wchodzą między innymi joga, pilates (nowość fitness), kurs dietetyki, kurs samoobrony, zajęcia artystyczne, wycieczki rowerowe. Na nudę nie będą też mogły narzekać dzieci — podzielone na grupy wiekowe będą czuły się jak na koloniach. Poświecimy im najwięcej uwagi. Program zawiera wiele atrakcji, takich jak jazda konna, zajęcia plastyczne, gimnastyka, gry i zabawy w terenie, wycieczki leśne oraz minipiłka nożna, unihokej, windsurfing czy kajaki. Wszystko oczywiście pod okiem instruktorów — mówi Monika Banacka.

Dodatkowo, wieczorami wszyscy będą mieli okazję pośpiewać w konkursie karaoke, nauczyć się tańczyć, biesiadować przy ognisku. Na zakończenie turnusu odbędą się Igrzyska Rodzinne, podczas których rodziny zmierzą się ze sobą w sztafetach rodzinnych i będą poszukiwać skarbu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Monika Niewinowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Aktywne wakacje dla całej rodziny