EPP przejęło Galerię Solną w Inowrocławiu

opublikowano: 17-07-2017, 12:30
aktualizacja: 17-07-2017, 12:31

Echo Polska Properties (EPP) przejęło Galerię Solną w Inowrocławiu i zmierza do stania się do 2019 roku funduszem wyłącznie nieruchomości handlowych, pisze bizcommunity.com.

Prezes Hadley Dean powiedział, że przejęcie kolejnego centrum dominującego w regionie to kolejny krok na drodze do „zbudowania czempiona na polskim rynku nieruchomości handlowych”.

W ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy EPP dokonał siedmiu przejęć nieruchomości handlowych, co dało mu obecność w 16 lokalizacjach w Polsce, przypomina bizcommunity.com.   

- Jest bardzo duży wzrost możliwości wynajmu w handlu detalicznym. Lubimy polski rynek biurowy, ale dostrzegamy większą wartość na rynku handlowym. Chcemy dominować na rynku centrów handlowych o powierzchni 30 tys. metrów kwadratowych w kraju – powiedział Dean.

Podkreślił, że większość budynków należących do EPP ma mniej niż 5 lat.

- Powinniśmy wzrosnąć dwukrotnie od tego, co jest obecnie i być funduszem wartości 3 mld EUR w 2020 roku – powiedział prezes EPP.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, bizcommunity.com

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / EPP przejęło Galerię Solną w Inowrocławiu