Amazon nie będzie już niszczył zalegających produktów

opublikowano: 16-08-2019, 14:17

Zamiast do niszczarki, zalegające produkty zostaną przekazane organizacjom dobroczynnym, pisze Investor Place.

Dotychczas domyślną opcją w przypadku sprzedawców z Amazon będących tzw. stroną trzecią było niszczenie niesprzedanych produktów trzymanych w magazynach giganta e-commerce. Zdecydowano jednak, że w USA i Wielkiej Brytanii ta polityka zostanie zmieniona od września. Domyślną opcją stanie się przekazanie przez sprzedawców zalegających produktów organizacjom charytatywnym. Amazon zajmie się obsługą takiej operacji. W USA będzie współpracował z organizacją Good360, która zajmuje się dystrybucją dóbr wśród organizacji pomocowych.  

bc64433c-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Innowacji
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE
Puls Innowacji
autor: Anna Bełcik
Wysyłany raz w tygodniu
Anna Bełcik
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

USA