Aplikacja przepowie bankructwo

TR
opublikowano: 20-01-2012, 09:02

Profesor Edward Altman w partnerstwie z Business Compass LLC połączyli siły do stworzenia smartfonowej aplikacji zdolnej do przewidzenia prawdopodobieństwa z jakim oceniana korporacja może zbankrutować– informuje The Financial Professional’s Post.

Altman Z-Score jest formułą najczęściej używaną do zmierzenia prawdopodobieństwa, z jakim firma w ciągu najbliższych dwóch lat może zbankrutować. 

Teraz Z-Score będzie dostępny w formie aplikacji na urządzenia mobilne, co by każdy finansista dysponował siłą przewidzenia i szybkiej reakcji, gdy na horyzoncie pojawi się widmo bankructwa.

Profesor Edward Altman w partnerstwie z Business Compass LLC połączyli siły do stworzenia smartfonowej aplikacji zdolnej do przewidzenia prawdopodobieństwa z jakim oceniana korporacja może  zbankrutować
Profesor Edward Altman w partnerstwie z Business Compass LLC połączyli siły do stworzenia smartfonowej aplikacji zdolnej do przewidzenia prawdopodobieństwa z jakim oceniana korporacja może zbankrutować
None
None
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Polecane