Apple pokaże 3 iPhone’y w 2013 r.

TR
opublikowano: 21-01-2013, 09:20

Z najnowszego raportu pochodzącego od jednego z azjatyckich partnerów Apple można dowiedzieć się, że koncern z Cupertino szykuje się do szybkiego wprowadzenia na rynek kolejnych trzech iPhone’ów – informuje portal Business Insider.

Dwa z nich mogą pojawić się w czerwcu. Trzeci iPhone mógłby dołączyć do rodziny smartfonów Apple przed zimową przerwą świąteczną.

Z najnowszego raportu pochodzącego od jednego z azjatyckich partnerów Apple można dowiedzieć się, że koncern z Cupertino szykuje się do szybkiego wprowadzenia na rynek kolejnych trzech  iPhone’ów
Z najnowszego raportu pochodzącego od jednego z azjatyckich partnerów Apple można dowiedzieć się, że koncern z Cupertino szykuje się do szybkiego wprowadzenia na rynek kolejnych trzech iPhone’ów
None
None

Według informacji Azjatów, czterocalowy iPhone 5S i gabarytowo większy o 0,8 cala smartfon pojawią się przed końcem czerwca. Następnie tuż przed rozpoczęciem przerwy świątecznej do sprzedaży trafi iPhone, którego z tłumu smartfonów wyróżniałby 12-megapikselowy aparat fotograficzny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TR

Polecane