Armia potrzebuje 20 ton ryb

KA
opublikowano: 29-10-2012, 00:00

Jednostka Wojskowa w Drwasku Pomorskim szuka dostawcy

Jednostka Wojskowa nr 3378 w Drawsku Pomorskim szuka firmy, która w 2013 r. będzie dostarczać ryby do magazynów w Olesznie, Złocieńcu, Wałczu i Mirosławcu. Zamówienie obejmuje łącznie ponad 20 ton ryb różnych gatunków. Chodzi zarówno o ryby świeże, filety, jak i ryby wędzone i marynowane. O dostawę do każdego z magazynów można się ubiegać oddzielnie.

W zależności od części zamówienia trzeba jednak udowodnić, że w ostatnich trzech latach zrealizowało się podobną dostawę na kwotę 40-500 tys. zł.

Trzeba również dysponować gotówką lub zdolnością kredytową na takie same kwoty. W przypadku zabiegania o całość zamówienia musi to być 660 tys. zł. Niezbędna jest też decyzja powiatowego lekarza weterynarii zatwierdzająca wprowadzanie do obrotu żywności pochodzenia zwierzęcego oraz potwierdzenia wdrożenia przez dostawcę systemu HACCP. Wadium dla chcących zrealizować całe zamówienie wynosi 24,5 tys. zł.

WAŻNA DATA

7.12

Tego dnia o godz. 8.30 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

Mariusz Leibasz (sprawy merytoryczne) tel.: 94-74 74 219 Maria Bajowska tel.: 94-74 74 572

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy